Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

kilogramy w ciąży

Senior Member Awatar Dorota89
    Mieszka w
    Lipsko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-04 zobacz kalendarz
    aha a jeszcze się chciałam zapytam czy witaminy powodują szybszą wagę dzidziusia ?! jak z tym jest ?? Dowiadywałam się wszędzie ale forumowicze wypowiadają się jak im ślina na język przyczłapie i tak po prostu że tak powiem piszą bez przekonywania
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a Ja... Twoja mama.

FILIP ur.10.08.2013r ^3850g^ 60cm w 41tc <3
    __________________________________________________ _________
    FABIAN ur 01.03.2016r ^3350g^ 54cm w 39tc <3
    Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

2. BabyApp
    Senior Member
    joaska892

O mnie
    Będę tatą 2013-07-25 zobacz kalendarz
    Ja uważam ,że NIE. Witaminki dostaraczają dzidziusiowi dzienną dawkę witamin jaki potrzebuję np. wapń 200mg dziennie i tyle jest dostarczane. Nie ma to wpływu ale to moje zdanie, ja jem witaminki moja niunia waży 260 gram tyle powinna w 20 tygodniu, ale są mniejsze i większe dzieci

Senior Member Awatar Dorota89
    Mieszka w
    Lipsko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-04 zobacz kalendarz
    No dokładnie są mniejsze i większe dzieci na to już nie ma reguły, wiesz bo dużo jest opinii na ten temat, a chciałam się upewnić, może ktoś wie więcej na ten temat to proszę niech się wypowie a będę bardzo wdzięczna
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a Ja... Twoja mama.

FILIP ur.10.08.2013r ^3850g^ 60cm w 41tc <3
    __________________________________________________ _________
    FABIAN ur 01.03.2016r ^3350g^ 54cm w 39tc <3
    Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

Senior Member Awatar Misia 22...
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    ja na poczatku ciazy schudlam 10 kg i potem to przybralam spowrotem

[url=http://www.suwaczki.com/]l/url]

Senior Member Awatar Izama
    Mieszka w
    Okolice Gorzowa Wlkp.
    moja siostra jest w 6 miesiącu ciąży i przytyła tylko 3,5kg. więc z twoja wagą raczej jest wszystko w porzadku. Jeśli dziecko prawidłowo się rozwija to nie ma czym się przejmować. Im mniej przytyjesz w ciązy tym potem mniejszy problem wrócić do wyjściowej wagi

Member Awatar MamaNikoli
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-05 zobacz kalendarz
    Ja przez całą ciążę przytyłam 7kg, a Nikolka ważyła 3300

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dorota89 Zobacz posta
    jeszcze się chciałam zapytać czy witaminy powodują szybszą wagę dzidziusia ?
    Tak, to prawda. To znaczy powodują nie tyle "szybszą wagę", co "większą wagę". Chodzi o tzw. preparaty wielowitaminowe.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Famii
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-30 zobacz kalendarz
    Ja z Julką przytyłam 16 ( o zgrozo ) kg, z Izą 14 kg ( ale urodziła się miesiąc wcześniej więc pewnie też był do 16 doszła). Przez obie ciąże brałam Falvit i dziewczyny nie były jakieś mega duże ( Jula 3350 a Iza 2940 ) także nie jestem pewna, czy preparaty witaminowe mają takie mega znaczenie przy wadze dziecka

Senior Member
    sisibabycare_pl

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-17 zobacz kalendarz
    raczej nie ma to wiekszego wpływu

a ja jestem w 28 tygodniu ciazy i przytylam juz 9 kg :-( : W pierwszej ciazy przytylam tylko 7 ale wtedy bylam 14 lat mlodsza.. coz latka robia swoje.. :-)

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów