Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Szukam wózka spacerowego

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz

Szukam wózka spacerowego

Dziewczyny przyszedł czas żebym zmieniła wózek 3 funkcyjny na coś mniejszegoMożecie mi polecić jakąś spacerówkę,parasolkę?Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    My mieliśmy spacerówkę dippo.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1268816031_81140810_1-Zdjecia--Spacerowka-Dippo.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	19.1 KB
ID:	46042

Generalnie byłam z niej bardzo zadowolona, bo była lekka, miała przekładaną rączką, duży kosz na zakupy i po złożeniu zajmowała malutko miejsca (idealnie mieściła się do bagażnika ).
    Do tego jeszcze przy rączce było miejsce na jakieś picie dla mnie. I można było blokować kółka.

Tyle, że spacerówka popsuła mi się po 1,5 roku użytkowania - najpierw zaczęła się psuć rączką, a potem zaczęły odpadać kółka. I w sumie nie wiem, czy ja po prostu trafiła na taki felerny model, czy one takie są (po w internecie te spacerówki są zachwalane).

Jak popsuł nam się dippo - Jaś miał niecałe 2,5 roku zastanawiałam się nad kupnem xlandera xs albo Quinny Zapp.
    I w sumie to zdecydowałabym się drugi raz na Quinny Zappa. Leciutka, idealne dla mniejszych mam (ja mam 156 cm - wiec dla mnie ten wózek były w sam raz ) - a teraz są nowe Quinny Zapp Xtra ,które mają przekładaną rączkę i rozkładają się na płasko.
    W końcu jednak Zapp'a nie kupiłam, bo Jaś się przeniósł na rowerek biegowy.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	xtra_rabel_red_gallery.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	77.8 KB
ID:	46043

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Polecam bardzo BABY DESIGN
    http://www.ceneo.pl/2142211

Member
    maga21

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-04 zobacz kalendarz
    Witam, my mieliśmy duży bliźniaczy wózek Tako Happy Twins, ale ostatnio zmieniliśmy go na lekki i zwrotny Mamas&Papas i jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że w wersji pojedynczej tez występuje. O plusach i minusach obu wózków piszę na blogu:
    http://karuzelazblizniakami.blogspot...cerkowo-2.html
    Tam też możecie nieco poczytać o innych produktach dla niemowląt i małych dzieci. Zachęcam mamusie do zajrzenia w nasz świat!

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    http://allegro.pl/quatro-imola-wozek...967857780.html

My mamy ten wózek juz rok (kupiliśmy go POD KONIEC LUTEGO 2012) Jestem z niego bardzo zadowolona. Ma skrętne kółka z możliwością blokady,miejsce na picie na tacce zarówno dla mnie jak i dla Fabianka,duży koszyk na zakupy,łatwo się sklada i cena nie jest wysoka. Naprawdę polecam

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cóż, sporo zależy też od ilości pieniędzy, jakie chcecie przeznaczyć na wózek.

My w zeszłym roku nabyliśmy używanego (ale prawie nowego) maclarena questa. Jesteśmy z niego zadowoleni, ale babcia jakoś nie dała się przekonać i nadal używa tako jumpera. Głównym powodem jej niezadowolenia z maclarena jest fakt, że Szymon często jeszcze śpi na spacerze w wózku, a w takiej parasolce to nóżek sobie wygodnie nie wyciągnie.
    Jest bardzo lekki (5,5 kg), łatwo się składa, w bagażniku zajmuje malutko miejsca, jak na ten rozmiar wózka ma stosunkowo duży koszyk na zakupy (nawet mam wrażenie, że więcej tam jestem w stanie załadować niż do jumpera). Ma pasy, które naprawdę zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem (bądź ucieczką ), w przeciwieństwie do jumpera. Minusem są dosyć małe kółeczka, jak również brak amortyzatorów, więc po niektórych chodnikach czy kostce brukowej trochę telepie. W nowym modelu wiem, że jest już dłuższy podnóżek, jak i siedzenie rozkładane do pozycji leżącej, w naszym jest jeszcze taka półleżąca, aczkolwiek Szymonowi nie raz już zdarzało się w nim spać.
    Na śniegu też już mi się zdarzało nim jechać i nawet jeśli czasami ciężko było go przepchnąć przez jakąś zaspę, to zawsze dało się przeciągnąć Czaiłam się jeszcze na maclarena techno xt, ale niestety cena (nawet używanych) mnie pokonała...

Tego baby design sprint, o którym pisze karowrk, ma moja sąsiadka i przy naszym maclarenie wydaje się ogromny Poza tym widziałam, że już rączkę mają poklejoną taśmą izolacyjną. Cóż, może taki egzemplarz, a może kwestia tego, jak często wózek jest użytkowany.

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Ja mam, w sumie to jeżdżę codziennie od ok roku, kupiłam używany i jest jak najbardziej ok.
    Super się prowadzi, ful wypas
    Wydaje mi się, że zależy od tego jak i gdzie jest wózek przechowywany.

9. BabyApp
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi!!!!Dokładnie się przyjrzę Waszym propozycją no i będę musiała coś wybraćPANDORA zakochana jestem w wózkach trzykołowych ale mojemu mężowi się one nie podobająMAGA21 moja kuzynka ma właśnie MAMAS&PAPAS i mi się podoba tylko nie wiem jaka jest różnica(wyglądają identycznie)między tymi za powiedzmy ok 200zł a 500zł???

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ola - no ewentualnie z Quinny spacerówka 4kołowa to Buzz, ale chyba bezsensu kupować tego typu wózek. Fajne też są spacerówki Maclaren ,które Ci powyżej Koniczynka13 proponuje. Tyle, że musisz posiadać już większą gotówkę (w tysiaku się chyba nie zmieścisz) - lub po prostu poszukać używanego maca. To są jedne z nielicznych wózków, które wagą są do 20 albo 25kg o ile dobrze pamiętam.

Jeżeli zdecydujesz się na kupno używanego to spróbuj poszukać tutaj: http://sprzedajemy.pl/dla-dziecka/wozki Ostatnio znajoma kupiła tam wózek w idealnym stanie za niecałe 300 złotych.
    aktywna staraczka

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów