Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122

Kosmetyczka, fryzjer, SPA...

Senior Member Awatar eMSi
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Mam córeczkę ur. 19.01.2011
    Na fryzjera zazwyczaj czas znajduję, aczkolwiek nie robię tego często. Głównie podcinanie włosów. Farbę nakładam sposobem "chałupniczym", czyli u siebie w chałupie Co do SPA... udało mi się 2 razy skorzystać. Nie, żeby mnie było stać. Poprostu w pierwszym przypadku udało mi się wygrać weekendowy pobyt w SPA. Zawsze marzyłam o takim luksusie, no i moje marzenie wraz z wiadomością, że wygrałam spełniło. Relaks niesamowity. Wszystkie stresy spłynęły, a zabiegi... bajka. Długo będę to wspominała. Naprawdę przez ten weekend naładowałam akumulatory na kilka miesięcy. Natomiast drugi raz to był jakgdyby prezent na Dzień Matki od mojej córki, a idąc w szczegóły to od niej i jej tatusia. Wygrał mi taką wizytę z kilkoma atrakcjami w lokalnym konkursie radiowym. Tu będę wspominała z rozmarzeniem masaż kawitacyjny twarzy, szyji i dekoltu. Odleciałam tak mi było dobrze

A ostatnimi czasy staramy się rodzinne w miarę systematycznie na basen chodzić tym bardziej, że córka wykazuje zdolności pływackie, a przy okazji skorzystać z sauny (uwielbiam) i kąpieli z bąbelkami

2. BabyApp
    Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    ja staram się u fryzjera być tak co 2 miesiace bo pozniej to juz ciezko ogarnąć

Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam u kosmetyczki, ale ten wątek przypomina mi, że pora wybrać się do fryzjera

A macie jakąś fajną miejscówkę tego typu na Śląsku?

Uwielbiam jeździć do SPA, niemniej rzadko mam okazję, ale przynajmniej raz w roku staram się tam podjechać. Lubię też wyskoczyć z koleżankami do kosmetyczki, czasami też korzystam z kosmetyczki mobilnej.

Member
    kamila28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-31 zobacz kalendarz
    jestem w stanie znaleźć czas na fryzjera, kosmetyczkę spa robię sobie sama w domu

Junior Member Awatar ElaMedalis
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-26 zobacz kalendarz

Lightbulb Mama - czyli czas dla siebie, makijaż i zdrowie

Drogie mamy, macierzyństwo to nie tylko wyrzeczenia. Pamiętajcie o sobie. Kochana mama to szczęśliwa mama!
    Z przyjemnością robię sobie codzienny makijaż, dbam o siebie bo czuję się wtedy lepiej!
    Zachęcam do obejrzenia filmów na You Tube dot makijaży;
    http://youtu.be/bXQ2X2S1SmM

http://youtu.be/2ghb28a33fI

lub dołącz do mojego zespołu i zrób coś dla siebie!
    baw się i zarabiaj

http://youtu.be/-YxqFQ-2cmM
    Poznajmy się bliżej!

Moja strona na fb to Ela Medalis
    kanał na you tube Elżbieta Medalis

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Fajne filmy.
    Ale taki makijaż to sobie trzaskam tylko jak gdzieś wychodzę na jakąś imprezę.
    Na co dzień tylko podkład, eyeliner i tusz do rzęs - ewentualnie błyszczyk.
    .

Senior Member Awatar kasia.s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-05-29 zobacz kalendarz
    Bardzo ciekawe propozycje makijażu! Ale pozostawię je na większe wyście - póki co, tak jak Pandora, puder, liner, tusz

co dalej ?

Hej dziewczyny

Mama, to dumnie brzmi, - ale same wiemy ile trzeba siły i cierpliwości ....miłosci i poświecenia czasami, czas przeznaczony podzielił sie na czas dla męża a potem podzieli sie jeszcze na czas dla dziecka, wiec dla nas samych .... nie ma go juz tyle. Czas spedzany na kapielach, malowaniu czy strojeniu sie troszke sie skurczył , do rozmiarow 10-15 minut dziennie, bo dziecko płacze bo trzeba wyjść bo obiad bo lekarz ,spacer itd.... wiecie o czym mowie
    Jednak po jakims czasie zaczyna brakowac chwil kiedy parzylas w lustro i mowilas "ładnie wygladam" super krem kupilam , extra w tych spodniach wygladam....
    są dzieci, tak, ale jestesmy i my, dzieci pojda w swiat , a my ? jak bedziemy wygladac , co bedziemy myslec , jak bedzie nam z mezem?
    sama wpadlam w pulapke nadopiekunczosci hehe chyba kazda mama tak ma, ale udalo mi sie w pore zrozumiec ze jestem Ja i moj Mąż , ze chce sie mu podobac, rano , w poludnie , wieczor, chce ladnie pachniec perfumem, i w miare dobrze wygladac hm nawet w dresie ... do tego wydatki,,,, hm ... chcialam miec cos dla siebie, tylko dla siebie, i przez przypadek kupujac u konsultantki żel pod prysznic, tak przypadkiem dałam sie zapisac do oriflame, wiadomo sceptycznie nastawiona wtedy... jak kazda z nas
    to co potem sie działo , to bylo mi potrzebne , kosmetyki na ktore sama zarobilam , perfumy ktore dostawalam od oriflame w prezencie za prace, torebki, itp. a teraz ... teraz to moja praca, nigdy bym na to nie wpadla kiedys ze bede menagerem oriflame, myslalam ze to trudne i nie dla mnie a tak naprawde to pomoc innym nowym osobom sie odnalezc, pokazac jak zlozyc zamowienie i pomoc w ich pracy i dązeniu do ... do czegos innego i lepszego niz maja teraz...
    dbajmy o siebie , bo czas mija, dzieci rosną , maz sie starzeje (hihi) a my? a my mamy sie rozwijac , tak wlasnie u mnie sie podzialo i nie zaluje teraz...
    pozdrawiam dziewczyny
    www.abc-work.pl/agata

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów