Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Leki przeciwbólowe w szpitalu

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Pielęgniarki co jakiś czas same przychodziły i się mnie pytały czy potrzeba.Najpierw dostawałam ketonal i paracetamol.Jednak nie działały.Potem dostawałam już tylko moorfine

2. BabyApp
    Member
    Dragomira30

Mieszka w
    Pomiechówek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-03 zobacz kalendarz
    Data
    29 września 2013
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    To jestem zaskoczona, bo dolarganu nie powinno się podawać w czasie laktacji.
    to by tłumaczyło czemu tak późno mogłam zacząć karmić córcię. Wcześniej się nad tym specjalnei nie zastanawiałam

Junior Member Awatar Mamaaa_M
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-29 zobacz kalendarz
    Do mnie same pielęgniarki przychodziły i pytały czy podać paracetamol Rodziłam w Zielonej Górze

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    u mnie tez przychodzily i pytaly, morfine dostalam tylko na samym poczatku, jak znieczulenie puscilo, a tak to lzejsze leki, jak nie bolalo, to nie bralam i tyle

Senior Member Awatar Ataga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-16 zobacz kalendarz
    Ja też dostałam tylko paracetamol, ale prosiłam o niego tylko 1 dzień po cc. Chociaż tak naprawdę nie bolało mnie aż tak strasznie. Taki ból mogłabym przeżywać codziennie. W porównaniu z moim 12 godzinnym porodem naturalnym i skurczami, ból po cc był jak masaż

Junior Member
    dżo

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-03 zobacz kalendarz
    Ja dostałam na początku tonę ketonalu, a później na każde zawołanie, chociaż nie za dużo razy dziennie - najpierw w żyłę paracetamol, a później opcjonalnie paracetamol i ketonal.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Ataga Zobacz posta
    W porównaniu z moim 12 godzinnym porodem naturalnym i skurczami, ból po cc był jak masaż
    Poważnie? To szczęściara z Ciebie. Ale nie wszystkie kobiety mają tyle szczęścia.

9. BabyApp
    Member
    truskawka991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-12-31 zobacz kalendarz
    Ja po CC czułam się jakby mnie coś przejechało więc dziwię się, że porównujesz to do masażu. Jak mnie przewieźli na salę i puściło znieczulenie to czułam się jakbym miała umrzeć. Pielęgniarki dawały mi leki przeciwbólowe ale musiały być bardzo słabe bo nic a nic nie pomagały. Po SN czułam się o niebo lepiej, wie godziny po śmigałam po korytarzu z mężem.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No cóż, nawet w szpitalu mają ograniczone możliwości uśmierzania bólu ze względu na karmienie piersią. Rana po CC strasznie boli, ale po pewnym czasie ból jest mniejszy i leki przestają być potrzebne.

Ja będąc w szpitalu odmawiałam przyjmowania leków przeciwbólowych. Brałam je tylko gdy naprawdę coś mnie bolało. Czytałam o lekach dostępnych bez recepty na http://www.pokonacbol.pl/terapia-bol...ne-bez-recepty i jestem zdania, że lepiej ich unikać jeśli nic nas nie boli. Pacjenci i lekarze lubią przesadzać z lekami przeciwbólowymi co nie jest dobre. Reklamy w tv też nie pomagają, zachęcają tylko do łykania tabletek gdy tylko coś nas zakłuje. Warto zapoznać się z konsekwencjami jakie niesie za sobą przedawkowanie leków.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów