Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

ojcowskie marzenia

ojcowskie marzenia

witam wszystkich tatów jeśli wogóle tu tacy są.
    jestem ojcem dwóch synow i jestem z tego powodu bardzo dumny zawsze chciałem mieć synów uważałem za prawdzimy facet powinien mieć syna o córce nawet nie myślałem ale od kąd jestem ojcem mam inne spojrzenie na świat płeć przynajmnieć za pierwszym razem nie jest ważna ważne jest to aby było zdrowe ale w głebi serca liczyłem i wiedziałem że bedzie syn za drugim razem przeczówałem syna a w głebi już chciałem córkę teraz chciałabym mieć już tą córe ale starania zaczniemy za kilka lat i kto wie może do skutku?

a jak jest u was macie jakieś przeczucia jest dla was ważna płec?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Marku, bardzo często mężczyzna chce najpierw syna - tak było z moim mężem. A po paru latach aż piszczał, że chciałby córeczkę... Ja marzyłam o córce, urodzil się syn - i widzę teraz, tak samo jak Ty, że płeć to sprawa drugorzędna. Dziecko się kocha niezależnie od płci

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Mój kolega ciągle powtarzał, że absolutnie nie chce mieć córki. Dla mężczyzny to tylko syn. Żalił się, że chyba będzie ingerował medycznie, żeby był syn, bo z córką na ryby nie pójdzie. Teraz jego żona jest w ciąży i mówi, że mu wszystko jedno. Z córeczki też się ucieszy. Ja tak miałam natomiast z myślą o córce. Mój mąż pewnie wolałby wcześniej synka. Ale ma córę i niech się cieszy . Kolega męża z pracy wprost przeciwnie. Zanim związał się ze swoją obecną żoną powtarzał, że on marzy o córce. No i ma.

Ale z reguły mężczyźni zanim mają dzieci marzą o synku. W niektórych krajach brak syna w rodzinie stanowi swoego rodzaju upokorzenie. Mam znajomą z Kirgistanu i tam po urodzeniu syna odbywa się nie lada święto.

Senior Member Awatar Ewciaaa88
    Mieszka w
    Towcester UK
    O mnie
    Szczęśliwa styczniówka 2008 :)
    Mój partner mówił zawsze, że robi raz, a dobrze ( z racji tego, że nie chcemy więcej dzieci ) i udało mu się Od razu "strzelił " synusia

Senior Member
    hilda

Z moim mężem było zupełnie odwrotnie. Zawsze chciał córkę :-)
    Ale ma syna, teraz ma być dziewczynka- to się okaże.
    Zawsze też marzył o Lexusie SC.
    Posiada, ale inny model :-)
    Kto wie co będziesz za parę lat, nie skreślajmy marzeń!
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 09-08-18 o 15:13

Pewnie jak będzie córka to też oszalejesz na jej punkcie

Junior Member
    Wera1919

Mieszka w
    Kraków
    Piękne. Miło jest czytać takie wyznania
    Serdecznie zapraszam na depilację laserową w Gdyni:
    https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Co...ia-o77391.html

9. BabyApp
    Marek, nie ma sensu na takie "przewidywania". Masz dwóch synów. Postaraj się, żeby oni kiedyś powiedzieli: "Mam najlepszego tatę na świecie".

Moim zdaniem nie ma znaczenia

Mój mąż zawsze chciał córeczkę... udało się za pierwszym razem. Teraz córka to jego oczko w głowie.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów