Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

prezent na dzień babci i dziadka

Ja zawsze babci na dzień babci kupuję dziewiarskie akcesoria, tj jakieś włóczki/wełny/druty. Staram się to urozmaicić jakimś nietypowym kolorem czy strukturą włóczki, tak aby sprawić babci jak największą przyjemność.
    Dodatkowo zawsze kupię babci kosmetyki/książkę lub witaminki + obowiązkowo kwiaty, które moja babcia bardzo kocha.
    Ciekawe włóczki znajduje w tym sklepi welnabawelna.pl, gdyby ktos byl zainteresowany
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-01-19 o 10:17

2. BabyApp
    Ja ostatnio mojej babci z tej okazji kupiłam solidną torbę Nie lubię kupować babci "babcinych" prezentów, bo nawet jeżeli jest w podeszłym wieku to dalej fajna i nowoczesna z niej kobitka No i lubi ładnie i elegancko wyglądać
    Mój blog modowy: http://denimbase.pl/. Podoba się? jeśli tak, dajcie komentarz.
    Prywatne projekty oraz inspiracje z modnymi dodatkami, to moje hobby, praca, bez której nie potrafię żyć. Zapraszam

Do stycznia jest trochę czasu na zastanowienie się.

Member
    elin

Mieszka w
    Kielce
    Data
    6.06. 2018
    Napiszę krótko, tutaj można kupić prezenty dla rodziców i dziadków edibazzar Tania biżuteria dla pań i panów, śliczne zegarki, fajne smartwatche oraz atrakcyjny asortyment taki jak portfele, torebki, okulary przeciwsłoneczne itd.........jest w czym wybrać i to wszystko na jednej stronie internetowej.

Member
    Szalona

Mieszka w
    Olsztyn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-05 zobacz kalendarz
    Data
    2013-02-05
    Ja kiedyś kupowałam kalendarze ze zdjęciami wnucząt.

kalendarz to już oklepany prezent i co roku ten sam. My kupujemy dziadkom lampki activejet do sypialnie kolorowe z efektem 3 d, na pewno sie ucieszą

Na pewno polecam jakieś takie pamiątkowe prezenty - Empik Foto ma np. fotoksiążki. Dla osób starszych można już dopasować coś naprawdę fajnego. Można zebrać dużo zdjęć, pod względem wizualnym będziecie mieć całkiem fajny efekt, a dla osób starszych coś takiego ma dużą wartość. Wiemy, ile razy tygodniowo nasza babcia przegląda fotoksiążkę od nas. To dużo lepszy prezent niż dać nawet kilkaset złotych w kopercie.

9. BabyApp
    Co kupujece babciom i dziadkom na święta? Myślałam żeby zrobić zestaw soków, syropów np. coś takiego https://www.doz.pl/apteka/p128389-ZI...alinowy_250_ml plus herbaty, bo na DOZ też ich bardzo dużo widziałam, taki syrop to fajnie do herbatki dodać w zimowe dni.

fajną opcją są też witaminy, geriamoc ma bardzo solidny skład, który wzmocni cały organizm, seniorzy zazwyczaj kiepsko jedzą, unikają świezych warzyw, owoców bo twarde, cizko pogryźć i robią się braki, a potem i łatwiej się przeziębić, brakuje sił.

Member
    Kingaa89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Jeżeli Twoi dziadkowie przykładają dużą wagę do religii może dobrym prezentem będzie jakieś ładne, nowe wydanie Pisma Świętego? Różne Pisma Święte z komentarzem i bez możesz znaleźć na https://www.swietywojciech.pl/Ksiazk...ia/PismoSwiete

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów