Strona 3476 z 8436
Pokaż wyniki od 34,751 do 34,760 z 84353

wrześniowe mamusie 2013 :)

Senior Member Awatar Leenka20
    Mieszka w
    R-m
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-15 zobacz kalendarz
    DZieki Kasienka! Ale masz swing czy mini elektryka? Mnie by pasowal taki przenośny też na baterie. Oglądałam ten babyono bo cena przystępna ale w sumie się na medel zdecydowałam ale droga jest.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Malusia
    Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasienka_P_ Zobacz posta
    U mnie byki dobrze a jest dość kiepsko teraz. Mam nnadzieję że to od tej alergii i minie.

Mam pytanie bo może wiecie. Wczoraj rano ok 10 jadłam jeszcze soje, kiedy w moim mleku nie będzie poniżej śladu ? Ukarano zobaczyłam kupę z krwią i pomyślałam o soji to wysłałam mleko całe i zostawiłam tylko dzisiejsze ściągane o 5 rano, ale nie wiem czy po blisko dobie moje mleko już jest czyste. Wiem że mała może reagować do tyg po zjedzeniu prze ze mnie czegoś ale mi nie chodzi o czas reakcji jej organizmu na alergen tylko kiedy moje mleko jest już ok.

ja nie pomoge ale bardzo chetnie sie dowiem bo tez kiedys o tym myslalam. takze tez czekam na info

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    To, jak długo alergen znajduje się w mleku matki, zależy od rodzaju alergenu i jego ilości oraz metabolizmu kobiety. Z reguły 1 – 2 doby wystarczają, aby alergen zniknął z mleka matki.Jeśli kobieta cierpi na zaparcia, to praca jej przewodu pokarmowego jest spowolniona. Wtedy alergen jest wolniej trawiony, ale też wolniej eliminowany z organizmu.Owoce ulegają strawieniu szybciej niż produkty pochodzenia zwierzęcego, dlatego krócej trwa ich usuwanie z organizmu matki i pokarmu przekazywanego dziecku.Przyjmowanie niektórych preparatów farmakologicznych (na przykład żelaza), też może mieć znaczenie dla długości tego procesu.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Dziecko z alergią powinno jak najdłużej być karmione piersią. Często te dzieci same nie interesują się stałymi produktami nawet do 8 - 9 miesiąca. Im później nastąpi ekspozycja tym większa szansa na bezpieczne wprowadzenie do diety danego produktu. Dzieci te należy chronić przed zanieczyszczeniami przemysłowymi,dymem papierosowym, kurzem, pleśniami, sierścią zwierząt, pierzem, wełną,żywnością sztucznie barwioną, konserwowaną.

U 90% dzieci karmionych w wyżej opisany sposób obserwuje się złagodzenie lub wygaśnięcie objawów alergii (Wąsowska-Królikowska, 2001)

Senior Member Awatar Leenka20
    Mieszka w
    R-m
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-15 zobacz kalendarz
    No nic musze uciekac bo mlody wyje i nie spi.J do pracy to ja sie bede z nim uzerac ja daje smoka bo to jedyny sposób zeby przez chwile miec ciszę. ..

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    uff, zasnela. ciekawe, na ile? zmiana czasu i sie dziewczynka rozregulowala.
    Malusia-widze, ze to tatus do synka sie upodabnia-te rece, ta poza ha ha

Senior Member Awatar Malusia
    Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-12 zobacz kalendarz
    w kazdym razie J sie nie wyprze
    dobra ide spac, spokojnej nocki dla wszystkich

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Cytat Zamieszczone przez Leenka20 Zobacz posta
    DZieki Kasienka! Ale masz swing czy mini elektryka? Mnie by pasowal taki przenośny też na baterie. Oglądałam ten babyono bo cena przystępna ale w sumie się na medel zdecydowałam ale droga jest.
    Mam mini Electric i może być na baterie. Baby ono jest tańszy Ale bardzo tani brodawki bo mocno szarpie zamiast ciągnąć, w modeli Masz pokrętło i bardzo precyzyjnie możesz regulować.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaWika Zobacz posta
    To, jak długo alergen znajduje się w mleku matki, zależy od rodzaju alergenu i jego ilości oraz metabolizmu kobiety. Z reguły 1 – 2 doby wystarczają, aby alergen zniknął z mleka matki.Jeśli kobieta cierpi na zaparcia, to praca jej przewodu pokarmowego jest spowolniona. Wtedy alergen jest wolniej trawiony, ale też wolniej eliminowany z organizmu.Owoce ulegają strawieniu szybciej niż produkty pochodzenia zwierzęcego, dlatego krócej trwa ich usuwanie z organizmu matki i pokarmu przekazywanego dziecku.Przyjmowanie niektórych preparatów farmakologicznych (na przykład żelaza), też może mieć znaczenie dla długości tego procesu.
    Czyli dzisiejsze moje mleko może być już ok, albo już jutro. Zaparcia nie mam, żelaza nie przyjmuje.
    Dzięki za odpowiedź. Czyli tylko czekam aż zejdzie toż młodej. Na mleku widziałam że dostała w piątek rano ostatni raz a w niedzielę było ok już z kupą, czyli jutro pojutre jest szansą na poprawę oby to było to

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja jeszcze karmię ok 23, odciągne mleko i też idę spać bo na 8.30 mamy kontrole u pediatry z plesniawkami

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów