Strona 1476 z 8436
Pokaż wyniki od 14,751 do 14,760 z 84353

wrześniowe mamusie 2013 :)

Senior Member
    agatongagaton

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paula2803 Zobacz posta
    hej, miałam dzis okropną noc objadłam się pizzą wieczorem i mi się całą noc odbijało, ze zgagą o godz. 4:00 włącznie. Masakra! Prawie cała noc nieprzespana.
    A o godz. 6:30 kiedy już przysnęłam telefon od siostry G, że ona już chodzi z psem pół godziny i on nie zrobił kupy i czy G mógłby się z pracy zwolnić w ciągu dnia i jechać psa wyprowadzić,bo ona będzie późno w domu!! Strasznie się wkurzyłam, bo po pierwsze nie dzwoni się do kogoś o tak wczesnej godzinie z taką pierdołą, a po drugie co G to obchodzi, że jej pies się nie wysrał!! I dlaczego on ma się zwalniać z tego powodu z pracy, niech ona się zwolni ze swojej roboty i idzie go wyprowadzić. Dla mnie to gruba przesada, żeby tak kogoś wykorzystywać. A mój G potulnie powiedział, że zobaczy co da się zrobić i jak będzie mógł to pojedzie. Oczywiście z tego powodu wybuchła między nami afera, bo on uważa że co mnie to obchodzi to, przecież nie mnie prosiła, a ja do niego że daje się wykorzystywać. On na to, że zawsze jak będzie mógł to pomoże siostrze. Ja już sama nie wiem co mam robić...
    Niezła jazda, nie powiem, szczególnie godzinowo.
    Mój miał takie odpały względem matki kiedyś, typu, że ona dzwoni bo za godzinę on ma ją zawieźć 300 km dalej bo jest potrzeba (np. przywieźć jakieś egzotyczne krzaczory) xD.
    Po paru spięciach mu przeszło.
    Ale widzę, że wy też przed ślubem a przed ślubem to wiadomo jak, spięcie za spięciem.....

2. BabyApp
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Paula, no szok normalnie, nie bede komentowac.
    Agaton-ja pisalam,ze mlody na pampersa mial uczulenie, ale ogolnie jednorazowek uzywalam. Raz mialam go na tetrze i dziekuje. Ale wlasnie teraz nad tymi eko-wielorazowymi sie zastanawiam.

Senior Member
    agatongagaton

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaWika Zobacz posta
    Paula, no szok normalnie, nie bede komentowac.
    Agaton-ja pisalam,ze mlody na pampersa mial uczulenie, ale ogolnie jednorazowek uzywalam. Raz mialam go na tetrze i dziekuje. Ale wlasnie teraz nad tymi eko-wielorazowymi sie zastanawiam.
    Ja to chyba mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem w takim razie coś sobie ubzdurałam, że ty te eko stosowałaś.

Mi się bardzo podobają te pieluszki ale pojęcia nie mam jak to w praktyce wyjdzie więc chyba na próbę kupię i tyle
    Ja sobie tutaj poczytałam póki co pieluszkarnia.pl bo tego jest do wyboru do koloru

Senior Member Awatar ilonka82
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-12 zobacz kalendarz
    wspominałyście wcześniej o patelniach i innym prezentach od teściowych. to powiem Wam, że zawsze to patelnia lepsza niż nic. u moich teściów jest taki kiepski zwyczaj ze oni nikomu nie kupują prezentow. tzn jak pojawily się dziciaki u siostry M to cos tam im kupują na urodziny czy na swieta. może nie maja nie wiadomo ile kasy ale tez bez przesady, nie zarabiaja jakiś znowu groszy, kredytow zadnych nie maja tez. miło byłoby dostac od nich jakis upominek na urodziny czy swieta, nawet taka patelnie czy tanszy drobiazg. my zawsze tesciowej na urodziny czy teraz na dzien mamy kupujemy prezent bo ja lubie sprawiac bliskim radosc. w ostatnie swieta juz nawet z mezem rozmawialismy ze za rok zaproponujemy losowanie kto komu kupuje prezent bo fajnie tak pod choinka rozpakowywac prezenty. bo to przeciez nie oto chodzi ze jak ktos jest bogatszy to juz jemu nie ma co kupowac prezentu bo stac go by sobie sam cos kupil a mysle ze moja tesciowa wlasnie ku takiemu podejsciu sie sklania. poza tym jest fajną babką .
    co do wtrącania sie, czasami widze ze mialaby chec nam zwrocic uwage czy cos ale wie ze moj M wtracania sie nie toleruje i nie probuje tego robic. wiec taki układ jest bardzo dobry.

wkurzyłam sie bo pojechalismy do tego wydziału ksiag wieczystych i co? pocałowalismy klamkę. nie rozumiem jak w takiej instytucji sobie moga robic dlugi weekend... takze w poniedziałek M musi tam jeszcze raz jechac. ale za to wypad do swiata dziecka udany bo co prawda tylko jeden zestaw z tych mebli co nas interesuja byl na ekspozycji ale akurat ten ku któremu się bardziej skłaniałam i okazało się ze meble wydaja sie być naprawde solidne, bardzo ładnie sie prezentuja takze to już mam z głowy i na dniach bede zamawiac w necie bo ok. 4 tyg trzeba na nie czekac. w tym czasie M bedzie bardziej zmobilizowany zeby zrobic pokoik
    [/url]

Senior Member Awatar Asiog
    Mieszka w
    Kuj- Pom
    O mnie
    moje dwa słoneczka Grzes 15.09.2013 i Bartuś 18.09.2014
    wróciliśmy od doktorka
    synuś ładny buźkę pokazał a później tradycyjnie jajkami świecił
    waży 847 g
    termin zmienił się na 2 wrzesnia troche mu się urosło
    dostałam opindol za wage, bo przez ostatni miesiac przytyłam 3,5 kg i mam duuuuzo się ruszac
    dostałam skierowanie na glukoze więc i mnie ten zaszczyt nie ominie

zaraz wyruszam na spacer więc wróce do Was wieczorem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Asiog masz termin w którym ja bym chciała urodzić , tzn w moja rocznicę ślubu
    super, że synek juz taki duzy i że wszystko dobrze.
    [/url]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    u mnie dostawka do lóżka dla malucha stanęła pod znakiem zapytania. czyli ciągłe zmiany . dzisiaj jak bylismy w sklepie to M ten temat właśnie poruszył i zastanawiamy się jednak nad czyms z opcją bujania bo choroba wie jaki ten nasz synek będzie i może byc tak ze bujanie bedzie dla nas wybawieniem .
    wobec tego zastanawiam sie nad wstawieniem do sypialni czegos takiego: http://allegro.pl/kolyska-coneco-sim...289551971.html.
    w ciagu dnia nadal jestem za tym aby kłaść spać małego do normalnego łózeczka po to zeby znał to miejsce i po kilku mies juz tylko tam spał.
    [/url]

9. BabyApp
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Asiog, jaki ten Twoj maluch duzy! Moje tydzien temu 630 wazylo. Ja na razie od ostatniego waznia nie drgnelam, oby juz tak zostalo.
    Ilonka-kolyski na zbyt dlugo nie starczaja, a dostawki, wiem od rodzicow, ktorzy mieli, sa malo praktyczne i to wszystko tylko na krotsza mete. Bujac zawsze mozesz w wozku. Sa nawet dzieciaki, ktore sie boja tego bujania. Ale popytaj, pewnie co mama, to opinia.
    A ja uciekam, o 2 mam pobudke, o 10 odbieramy klucze.
    Do jutra!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mamawika szczesliwego lotu!

ja coś musze kupic do sypialni bo łózeczko kupuje to wieksze 140x70 i nie bardzo mam jak je wstawic w sypialni dlatego od poczatku bedzie stalo u małego w pokoju. ta kołysko-łóżeczko coneco jak czytam opinie nadaje sie do ok. 6 mies wiec dla mnie ok bo pozniej juz bym chciala zeby Kuba spal tylko u siebie. podoba mi sie w tym coneco ze to nie jest typowa kołyska bo dopiero po schowaniu kołek staje się kołyską a tak to spełnia role normalnego łóżeczka
    [/url]

Senior Member Awatar Asiog
    Mieszka w
    Kuj- Pom
    O mnie
    moje dwa słoneczka Grzes 15.09.2013 i Bartuś 18.09.2014
    A tak sie zastanawiam od czego zalezy wzrost dziecka w czasie ciąży, to np że jestesmy na podobnym etapie ciaży a takie rozbiezności wagowe naszych dzieci sa? ma na to wpływ nasza waga i to jak my przybieramy ? czy jest to juz tak genetycznie uwarunkowane?

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów