Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 169

jaki sklep internetowy polecacie ?

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Też kupowałam większość rzeczy na allegro. Część kupiłam na smyk.com, mają nieraz fajne promocje, poza tym można płacić punktami payback. Jeśli ktoś ma kartę i zbiera punkty, to się całkiem nieźle opłaca.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    A ja jak dotąd jeszcze nie kupowałam nic dla córeczki na allegro. Fajny sklep to fabryka wafelków, zapoznałam przez koleżanki na FB. Jeszcze nie korzystałam, ale bardzo ładna i przejrzysta stronka, dużo świetnych zabawek.
    Ja niedługo muszę wystawić rzeczy mojego maluszka na allegro. W końcu zaoszczędzę trochę kasy na nowe.

Member Awatar tree-house
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    Nie raz zdarza się, że w sklepach internetowych jest taniej. Powód jest bardzo prosty ALLEGRO zdziera na prowizjach od sprzedaży, wystawienia, promowania i to naprawdę nie małe kwoty. Sklepikarze u siebie mogą opuszczać ceny podczas gdy na allegro muszą podnosić.

I prędzej dostaniesz rabat w sklepie niż na allegro z tego samego powodu
    * Tree-house.pl
    "Rodzicielstwo to też pasja..." Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców w bardzo dobrych cenach... OD TERAZ WYSYŁKA GRATIS !!

Junior Member
    Nena

O mnie
    31.05.2012
    Ja już gdzieś tu pisałam że jak dla mnie super jest

http://bebito.pl/

naprawdę szczerze polecam. Ja zawsze byłam zadowolona a kupuję u nich bardzo często

Ja zapraszam na zakupy do mamitati.pl Duży wybór ubranek, częste promocje
    Ostatnio edytowane przez mamitati ; 13-05-15 o 12:45

Senior Member Awatar marusia00
    Mieszka w
    olsztyn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-23 zobacz kalendarz
    Data
    23.07.2013
    mogą polecić zakupy w aptece geminii http://www.aptekagemini.pl/ przyzwoite ceny, łatwo się zamawia duży wybór produktów, przesyłka przyszła szybko i bardzo dobrze zabezpieczona

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    ja serdecznie polecam zakupy w http://sisibabycare.pl/ bardzo dobre ceny i produkty najwyższej jakości wiem bo sama tam kupowałam wielokrotnie

9. BabyApp
    Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    To może i ja dorzucę do siebie esklep z fajnymi meblami, również dla dzieci:
    http://www.salonmeblowy.net.pl/
    Kupiłam już u nich krzesła do kuchni i muszę powiedzieć że jakościowo są bardzo dobre.

Polecam komis z ubrankami dla dzieci , sprawdzone i markowe rzeczy. Można zobaczyć komis na facebooku ....KomisDziecięcyMajaiGucio lub w sklepie internetowym używane ubranka. Polecam

Senior Member Awatar marusia00
    Mieszka w
    olsztyn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-23 zobacz kalendarz
    Data
    23.07.2013
    również mogę polecić mor4kids zakupy na allegro są tańsze niż w sklepie ale mniejszy wybór. koszty dostawy super i do tego duży wybór

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów