Strona 1 z 22
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 213

Wybór imienia dla dziecka

Junior Member Awatar Andziua
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-04-20 zobacz kalendarz

Wybór imienia dla dziecka

Wybrałyście juz imię dla swojego maleństwa? Ja spodziewam się dziewczynki, jestem w 24 tygodniu, ale imię zmieniało się juz kilkakrotnie.. Niektóre są bardzo ładne ale coraz bardziej popularne, np. Lena, Julia. Chciałabym aby imię było oryginalne ale bez przesady, koniecznie z polską wymową! A wy o jakich imionach myślicie?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    U nas były dwie opcje - Zośka albo Jaś.
    Do brzuszka mówiliśmy ZosioJaś - no i został Jaś.
    Nigdy nie mieliśmy problemu z imieniem, z tym ,że zastanawialiśmy się nad wersją Sofia zamiast Zofia.

Senior Member Awatar sutwinek
    Mieszka w
    Debrzno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-04 zobacz kalendarz
    My chcieliśmy Zuzia, Lena albo Julia. Ale jak się okazało to wszystkim się takie imiona podobają... Chyba wybierzemy Majkę

Senior Member Awatar agness1984
    Mieszka w
    łódzkie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-17 zobacz kalendarz
    Data
    05.12.2011
    Mi od zawsze podobało się imię Julia - fakt, stało się popularne ale nie miało to dla mnie znaczenia.. i moja córka właśnie tak ma na imię.
    Poza tym wszystkie imiona jakie mi się podobały były w czołówce popularnosci, a nie chciałam nazywać dziecka imieniem które mi się nie podoba tylko dlatego że inne są zbyt popularne.. chyba nie będzie to dla niej jakaś mega krzywda jak bedzie miała jeszcze jedną koleżankę w klasie o tym imieniu.. Ja mam na imię Agnieszka, w podstawówce, w liceum i na studiach zawsze byłyśmy 3 czy nawet 4 ale nie była to dla mnie trauma..

podoba mi się Julia, Lena, Marysia, Amelka lub Anna (zawsze w modzie) Marta, Natalia, Patrycja..

nie bardzo lubię imiona typu Jessica, Angela, Dżoana i inne zamerykanizowane.. no i typu Rozalia, Otylia, Konstancja..

Senior Member Awatar suavemente
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-20 zobacz kalendarz
    My zdecydowaliśmy się na Hannę Od zawsze nam sie to imię podobało...wcześniej jeszcze mieliśmy dylemat między Hanną a Heleną. Z innych imion żeńskich podobają mi się Urszula i Kalina.

Nie podobają mi się za to imiona zagraniczne typu Jessiki itp

Senior Member Awatar Linka1984
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem podwójną mamą
    Data
    04.05.2013
    Ja bardzo chciałam Hania, ale mężowi się nie podobało,wymyśliliśmy Kinga, dla chłopca nie mieliśmy typów.
    Okazało się że będzie dziewczynka , więc chyba zostaniemy przy Kindze.
    jak słyszę imię Julia, Oliwia i Wiktoria, to mi się odechciewa, tyle tego w koło

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    U nas byla opcja Maja lub Cezary I zostal Cezary imie sliczne polskie i nie takie pospolite jak teraz np Lena.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar she.mother
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Ona mama braciszków dwóch
    My myśleliśmy o imieniu Wojtek, Bartek i Julia juz od dawna. Pierwszy urodził się syn i dostał imię Wojtek, tak jak było planowane. Teraz urodzi sie drugi i chyba bedzie nazywał się Bartek chociaz jeszcze nie jestesmy pewni. A jakby kiedyś urodziła nam się dziewczynka to bedzie Julia. Dla mnie to ładne imię pomimo tego ze stało się ostatnio bardzo popularne to i tak nazwę tak córkę. Jest go tyle dookoła ze przestało być "wymyślne", stało się tak pospolite jak np Ania czy Kasia.
    Wszyscy martwią się "czy mogę dać na imię Julia? Albo hania? Tyle tego ostatnio duzo." A zastanawiał sie ktoś jak dawał Ania? Przeciez tez tyle dzieci ma tak na imię

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    My się dowiedzieliśmy w 24 tc, że będzie dziewczynka. Po dwóch-trzech tygodniach wybraliśmy imię Ewelina.
    Jednak dwie godziny przed narodzinami zmieniliśmy imię na Agatkę.
    Zresztą w pierwszej ciąży było podobnie.
    Dwa dni przed porodem zmieniliśmy imię Kornelii z Magdaleny.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

suzzi
    Guest
    suzzi
    Mnie sie podoba masa imion męskich więc jak dowiedziałam się,że będzie syn no to się zaczęło ,na które się zdecydować.Po wielkich bataliach wybraliśmy Filipa.Choć bardzo popularne w ogóle nam to nie przeszkadzało.Miało się nam podobać i pasować do nazwiska. A reszta nas nie interesowała.

Jeszcze jak nie wiedzieliśmy kto mieszka w brzuszku to dal dziewczynki wybraliśmy Sonia, Natalia albo Jowita. Mnie się podoba Blanka ale mamy psa,który nosi takie imię więc mój T. powiedział,że będę nienormalna,że dam córce na imię jak psu.Ale Sonia góruje

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów