Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Zabawki - jakie?

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    O.
    http://www.toys-net.pl/index.php?pro...ct&prod_id=109

To jest taki edek - 105 zł.
    Tyle, że nasz ma jeszcze dodatkowo zbiornik na wodę i przycisk do polewania wody.

2. BabyApp
    admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Fajnie masz z tym sklepem, szkoda że u nas nie ma podobnego asortymentu ;(

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Fajnie masz z tym sklepem, szkoda że u nas nie ma podobnego asortymentu ;(
    A może są gdzieś? To jest sklep na uboczu .

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No właśnie nie ma, same z ciuchami ...

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    No właśnie nie ma, same z ciuchami ...
    Szkoda kurde. Bo to naprawdę fajne jest.
    Tzn. te rzeczy za ,,grosze" głównie książki.
    Albo te zabawki ... I to wypasione zabawki.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Moja kolezanka przywozi czasem rózne cuda bezpośrednio z hurtowni - takiej, w której można kupować również detalicznie. Muszę się kiedyś tam wybrać razem z nią, bo sklepowa cena zabawek, jakie zażyczyła sobie moja córka, powala - ponad 150 zł za lalkę ;( Na Allegro niestety kosztują podobnie. A w tej hurtowni są blisko cztery razy tańsze, co już jest opcją do przyjęcia ...

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Moja kolezanka przywozi czasem rózne cuda bezpośrednio z hurtowni - takiej, w której można kupować również detalicznie. Muszę się kiedyś tam wybrać razem z nią, bo sklepowa cena zabawek, jakie zażyczyła sobie moja córka, powala - ponad 150 zł za lalkę ;( Na Allegro niestety kosztują podobnie. A w tej hurtowni są blisko cztery razy tańsze, co już jest opcją do przyjęcia ...
    Jaś zażyczył sobie na urodziny tor Hot Wheels - koniecznie taki gdzie autko zmienia kolor (tam się wodę dolewa czy coś?) w każdym razie cena ... 170 zł.

Odnośnie tych używanych zabawek, to ja może z pół roku temu weszłam do lumpeksu u nas mieście - tam mają bardzo fajne ubrania. Jaś wyszperał w jakiś koszach wielkiego psa. Naprawdę wielkiego. Pies był brudny, miał oklejoną ,,sierść" i wyglądał jak po wojnie. Kategorycznie powiedziałam ,,Nie". Ale Jaś tak mnie namawiała, tak prosił, że w końcu go zabraliśmy. Z racji tego, że było wszystko na wagę - to za psa chyba za 25 zł zapłaciłam ...
    Wsadziłam do go pralki, wsypałam odplamiacz, wszystkie plamy zeszły. Piesek jest wielkie, milusi w dotyku i ... dopiero poźniej się zorientowałam - ma matkę MotherCare.

9. BabyApp
    admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja już kombinuję, co z prezentami na dzień dziecka

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Pokazuje Edka i Budynia (tego psa).

Edek:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SSA44464.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	54497

Budyń (i nawilżacz, który otrzymałam od redakcji. )
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SSA44472.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	54498

Zdjęcia książeczek też zrobiłam, ale mi gdzieś wcięło. Ostatnio mi się aparat psuje ...

Co do dnia dziecka, to ja nie kupuję żadnych zabawek.
    Jedziemy wtedy na Integrację Sensoryczną - więc ewentualnie jakieś lody, może atrakcje bezpośrednio w miejscowości w której będziemy na SI.

Senior Member
    Eizzy

Moja koleżanka ostatnio kupiła swojemu synkowi motocykl do sklejania- mały bardzo uwielbia motoryzację i przyznam, że zna się na tym mimo tak młodego wieku. Obie mamy nadzieję, że będzie zadowolony z takiego prezentu jaki dostanie Znalazłam tu dokładneie taki jaki zakupilyśmy w tym sklepie http://revell.com.pl/modele-do-sklej...,art,6262.html

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów