Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98

Gdzie z dzieckiem? Dokad pojechac?

Gdzie z dzieckiem? Dokad pojechac?

Gdzie jeździcie z Waszymi Szkrabami na wycieczki? Znacie jakieś fajne miejsca typu zoo,parki rozrywki,oceanaria? Co polecacie? Jak zorganizować weekend zeby się nie nudzić? Szukam ale chcialabym czyjegos poparcia w tej sprawie?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 04-10-16 o 13:27

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pasiasta
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2018
    Ja mam blisko do Parku Śląskiego, więc chrześniaka zabieram latem do Wesołego Miasteczka. Zimą jest trochę gorzej, kiedyś w Krakowie było coś takiego jak Bawi-Land, takich miejsc jest teraz pewnie sporo, dzieci lubią takie wielkie, wewnętrzne, zadaszone place zabaw, przypominające mieszkanie urządzone przez inne dzieciaki ;-) Jeśli jedzie się gdzieś z dzieckiem, na pewno trzeba wybrać miejsce, w którym dużo się dzieje, bo maluchy szybko potrafią się znudzić jedną rzeczą...

Ja polecam Mazury. Dużo zieleni, dużo jezior, lasów. Można wynająć domek nad jeziorem lub po prostu rozbić namiot i biwakować. Dla dzieci to duża frajda. A po za tym można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Dla najmłodszych np. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Park Miniatur Warmii i Mazur w Gierłoży i wiele wiele innych

Ja polecam odwiedzić Parki Rozrywki w Zatorze. Dużo atrakcji, tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
    Pozdrawiamy,

www.parkmikolaja.pl - Park Mikołaja w Zatorze

Ja polecam na wycieczkę park rozrywki Loopy's World we Wrocławiu i Gdańsku. Orgromna przestrzeń do zabawy, ceny są ok - rodzice nie płacą za wejście tylko rodzice. Moje dzieciaki były tam już parę razy i były bardzo zadowolone

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zatorland_pl Zobacz posta
    Ja polecam odwiedzić Parki Rozrywki w Zatorze. Dużo atrakcji, tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
    Byłam tam. Jest naprawdę świetnie. Warto wspomnieć, że Zator jest między Krakowem a Katowicami.

W okolicach gór świętokrzyskich jest ciekawie w Jaskini Raj, Kurozwękach (labirynt), mnie jeszcze podoba się w Sobkowie na zamku (mieliśmy tam wesele). W okolicach Trójmiasta polecam odwiedzić Szymbark. Bardzo ciekawie, można łyknąć historii i zwiedzić domek do góry nogami. Z tym, że do domku nie polecam wchodzić maluszkom. Wszystko jest odwrotnie i błędnik szaleje!

Senior Member Awatar Pasiasta
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2018
    Jeszcze nie byłam w Zatorlandzie, ale muszę się tam z Młodym w końcu wybrać, skoro tak zachwalacie. W Rabce fajnie jest odwiedzić Rabkoland - to nie tylko wesołe miasteczko, fajna jest np. sala z rekordami Guinessa :-)

9. BabyApp
    Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    A był ktoś w Tatralandii? Od jakiego wieku można tam zabierać dzieci?

Junior Member
    LenaMama

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-21 zobacz kalendarz
    My byliśmy z naszymi maluchami w Zatorze w parku dinozaurów i w parku miniatur w Inwałdzie i muszę powiedzieć, że dzieciaki zachwycone szczególnie tym parkiem w Zatorze. Dinozaury poruszają się, sikają wydają odgłosy - super sprawa wybrać się tam z maluchem. Śmiał się na całego. My zrobiliśmy sobie spacer a dzieciaki buszowały. Polecam!

Junior Member
    Mama Filipa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-07-11 zobacz kalendarz

Cytat Zamieszczone przez LenaMama Zobacz posta
    My byliśmy z naszymi maluchami w Zatorze w parku dinozaurów i w parku miniatur w Inwałdzie i muszę powiedzieć, że dzieciaki zachwycone szczególnie tym parkiem w Zatorze. Dinozaury poruszają się, sikają wydają odgłosy - super sprawa wybrać się tam z maluchem. Śmiał się na całego. My zrobiliśmy sobie spacer a dzieciaki buszowały. Polecam!

Również polecam Zator - prawie cały dzień możną tam spędzić.
    Polecili nam to miejsce w kompleksie w którym nocowalismy - Zagroń w Istebnej.
    Chciałam polecić własnie ten kompleks. Maja bardzo fajny Aquapark (za darmo dla gości kompleksu) i na zime wyciągi (kanapa, orczyk i darmowa tasma dla dzieci - na sanki albo do pierwszych chwil z nartami bo fajna łagodna górka tam jest). Mają na miejscu mini zoo z kilkoma gatunkam zwierzątek lesnych - też za darmo. Sam kompleks znajduje się nad rzeką w okolicy lasów (więc grzybki i jagody mozna zbierać). Jest to w istebnej koło Wisły (ok 12 km) . Jakbyście chciały coś więcej wiedzieć to piszcie
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08McW517Kysf89SxzfO8INP0b8u8EysqPc1pK949C_1329764900.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	77.8 KB
ID:	57907   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z10886275AA,Park-wodny-w-Istebnej.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	42.5 KB
ID:	57909  

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!