Ankieta: Jak długo wypoczywałaś w ciąży w ciągu dnia

Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Ila masz czasu wolnego na odpoczynek?

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Mając małe dziecko bardzo ciężko jest znaleźć trochę wolnego czasu tylko dla siebie, jednak jak już mi się to udaję, lubię po prostu się wyciszyć oraz obejrzeć odcinek mojego ulubionego serialu bądź poczytać jakąś gazetę.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Ja miałam ciążę zagrożoną, i całe dnie na wypoczytanie Ogólnie uważam,że kobieta w ciąży powinna mieć dużo czasu na odpoczynek,żeby dzidziuś dobrze się rozwijał

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Marica1034 Zobacz posta
    ważny jest wypoczynek, jak i ruch w trakcie ciąży także o tym nie zapominajmy..
    Święte słowa!

Ja na to aż tak bardzo nie zwracam uwagi ale ja to prostu wypoczywam kiedy właśnie czytam jakąś książkę o rozwoju albo jeszcze jedno jak się uczę jakiegoś języka obcego. Tutaj tak mi czas szybciej mija i wtedy właśnie myślę, że sobie odpoczywam najlepiej.

Ja ostatnio bardzo polubiłam chodzenie na strzelnicę. Mam też swoją ulubioną - progun we wrocławiu ,)

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Od jakiegoś czasu czytałam o Waszych sposobach na spędzanie wolnego czasu i zainspirowałyście mnie do realizacji moich marzeń. Kurs językowy, strzelnica, basen, rower czy książka to wspaniałe zajęcia. Dobrze mieć coś takiego tylko dla siebie. Dlatego zapisałam się na zajęcia do https://samocentrum.com/ i uczę się tańca na rurze. To bardzo wymagający taniec, ale powoli robię postępy. Te zajęcia bardzo mnie męczą fizycznie, a jednocześnie niesamowicie relaksują.

Tak naprawdę wolny czas po pracy mam tylko w środy, ponieważ w poniedziałki i czwartki chodzę na kurs angielskiego do szkoły Berlitz: https://www.berlitz.pl/, z zajęć bardzo jestem zadowolona, więc chodzę na nie bardziej z przyjemności i chęci do nauki niż z przymusu, a we wtorki i piątki jeżdżę na basen. ale dzięki temu na nudę nie mogę narzekać

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019
    Polecam jeszcze Jillian Micheals, program 30 day shred Ma fajne zestawy ćwiczeń, do tego przyjemnie się ją ogląda i słucha, nie to co Chodakowska. Niestety nigdy nie udało mi się przejść całego programu 30-dniowego (podzielonego na 3 levele), ale może tym razem...

Ćwiczyłam jak chcialam sie odchudzić po siłowni.

No i warto jest skompletować sobie swoje własne akcesoria do domu.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów