Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 137

drewniane zabawki

Widok mieszany

Junior Member
    asiaw78

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-12 zobacz kalendarz

drewniane zabawki

Witam wszystkich Interesuje się ekologia i wszystkimi produktami związanymi z eko .Niestety nie mogłam znależć nic na temat drewnianych zabawek , bo mówiąc szczerze zalewająca chińszczyzna mnie przeraża chociaż jest o wiele tańsza od produkcji eko , która jest droższa . Ale dla swojego dziecka kupiłam bym drewniane zabawki takie jak pamiętam z dzieciństwa . Co Wy wszyscy o tym sądzicie , jakie macie doświadczenia z takimi zabawkami . Lepsze są plastiki czy drewniane .
    Proszę o Wasze opinie

Senior Member Awatar Kasia_K
    Mieszka w
    Pruszków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-22 zobacz kalendarz
    Wprawdzie pierwsze grzechotki, które kupiłam Oli są plastikowe, ale jestem zwolenniczką drewnianych zabawek. Na razie jest na tyle mała, że nawet tymi, które kupiłam nie potrafi się jeszcze bawić Natomiast widziałam bardzo fajne drewniane zabaweczki dla starszych dzieci i jestem pewna, że jak córcia podrośnie to właśnie takie odemnie dostanie Nie mogę patrzeć na ten pseudoedukacyjny plastikowy szajs od bardzo reklamowanej ostatnio i popularnej wśród rodziców firmy...

Junior Member
    asiaw78

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-12 zobacz kalendarz
    Masz racje . Czasem te plastikowe są dużo gorsze od drewnianych szczegolnie te tanie plastiki które praktycznie nie powinny być wprowadzane do obiegu bo są zbyt niebezpieczne a jednak świadomość rodziców jest chyba jednak zbyt mała i już nie chodzi tutaj o brak pieniedzy bo pamietam że w dzieciństwie miałam drewniane zabawki które służyły bardzo długo a żeby je zdobyć trezeba było wiele sie nakombinować .

Senior Member Awatar Kisia
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    07.01.2011:)
    Jeżeli chodzi zabawki drewniane to zdecydowanie TAK! Napewno kupie córci drewniane klocki czy puzzle.Sa naprawde łądne, w dodatku wytrzymałe no i eko.

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    nasi maja rok ale uwielbiaja swoje drewniane klocki i puzzle.. firma eichorn robi takie zabawki... mozesz je kupic na allegro lub w tesco lub ikea.. koszt nie duzy i jak daje dzieciakom te klocki to wszystkie plastikowe zabawki ida w odstawke.. polecam bardzo

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Jestem z wykształcenia nauczycielem i pedagogiem, więc na studiach temat zabawek był bardzo intensywnie przerabiany Jeszcze na studiach śmialiśmy się, że pod względem wybierania zabawek to my mamy zboczenie i już nigdy zakupy nie będą takie same Jak idziemy do sklepu kupić dzieciakom prezenty pod choinkę to mój mąż dostaje szału momentami bo to nie, tamto ma to, tu jest to a być nie powinno itp. Wiem jednak, że te zabawki będą przydatne i nie zaszkodzą.
    Co do drewnianych zabawek to sama się takimi bawiłam i mam zamiar takie kupować również swojemu dziecku. Są dużo bezpieczniejsze i można znaleźć wiele wspaniałych zabawek edukacyjnych już dla najmłodszych. Najlepszy przykład mam patrząc na synka koleżanki. Wszystkie zabawki idą w kąt jak wyciągają mu drewniane klocki, kółka nakładane na "patyk", itp. Wiadomo, grzechotki plastikowe

Senior Member
    aga.ambrozuk

O mnie
    jestem mamą dwóch córeczke
    Cytat Zamieszczone przez kasiek Zobacz posta
    Jestem z wykształcenia nauczycielem i pedagogiem, więc na studiach temat zabawek był bardzo intensywnie przerabiany Jeszcze na studiach śmialiśmy się, że pod względem wybierania zabawek to my mamy zboczenie i już nigdy zakupy nie będą takie same Jak idziemy do sklepu kupić dzieciakom prezenty pod choinkę to mój mąż dostaje szału momentami bo to nie, tamto ma to, tu jest to a być nie powinno itp. Wiem jednak, że te zabawki będą przydatne i nie zaszkodzą.
    Co do drewnianych zabawek to sama się takimi bawiłam i mam zamiar takie kupować również swojemu dziecku. Są dużo bezpieczniejsze i można znaleźć wiele wspaniałych zabawek edukacyjnych już dla najmłodszych. Najlepszy przykład mam patrząc na synka koleżanki. Wszystkie zabawki idą w kąt jak wyciągają mu drewniane klocki, kółka nakładane na "patyk", itp. Wiadomo, grzechotki plastikowe
    Mam to samo "zboczenie" :-) Jeśli chodzi o drewniane czy plastikowe to drewniane i tak jak sądzi evil - najprostsze są najlepsze :-)

8. BabyApp
    Senior Member
    evil167

Mieszka w
    D. G.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-28 zobacz kalendarz
    dziewczyny podniosłyście mnie na duchu! Jestem w ciąży i też skłaniam się bardziej w stronę drewnianych klacków niż śpiewająco-świecących interaktywnych badziewi... pisałam już na innym forum na ten temat, ale tam stwierdzono, że takie zabawki dają dzieciom to czego nie miałyśmy my... a ja jestem pedagogiem też chyba zboczonym pod względem doboru akcesoriów i uważam, że czym prostsze tym lepsze! W swoim środowisku jestem chyba uznana za skąpca (niby, że szkoda mi kasy na takie odjechane zabawki a mówię, że wolę klocki z oszczędności...) dobrze, że jest na tym świecie ktoś, kto myśli podobnie! Pozdrawiam a ze swojego późniejszego co prawda dzieciństwa pamiętam też takie puzzle 3d z drewnw-mebelki dla lalek-jak bardzo się cieszyłam składając je i malująć! Moje lale miały bardzo orginalnie urządzone wnętrze :-))))

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    ale to ze wybierasz drewniane zabawki nie znaczy ze jestes skapa czy jak... te zabawki tez maja jakas cene... w ikea masz duzy wybor nie tlyko klockow ale kolejek jakies interaktywne drewniane zabawki jest duuuzy wybor tylko kase trza miec i czas by je kupic...

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Niedawno w DDTVN była rozmowa na temat czarno-białych zabawek i elementów, z którymi niemowlak ma kontakt od najwcześniejszych lat. Podobno dla malucha, który jeszcze nieostro widzi właśnie taki bardzo duży kontrast jest najlepszy i są to opinie psychologów. Jeszcze kilka lat temu na studiach spotkałam się z wręcz przeciwną opinią, że potrzebne są jak najbardziej kolorowe zabawki, ale wszystko się zmienia bardzo szybko

Zapytaj naszych ekspertów