Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Badanie USG 4D

Member Awatar AliciaYayo
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.03.2013r.
    Wszystko zależy od tego jak dziecko się ułoży, ja robiłam takie badanie dwa razy i mam tylko trzy-cztery ładne zdjęcia 3D no i dwa filmy gdzie 4D jest włączone zaledwie przez kilka sekund. Mimo to nie żałuję, czarno-białe zdjęcia to nie to samo

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Dorota89
    Mieszka w
    Lipsko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-04 zobacz kalendarz
    No wiadomo to nie to samo ale taki wydatek, jeszcze bym się zgodziła dać 250zł ale 350 czy 300 to dosyć sporo .. jak będzie konieczność to wiadomo trza zrobić dla zdrowia naszego maleństwa
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a Ja... Twoja mama.

FILIP ur.10.08.2013r ^3850g^ 60cm w 41tc <3
    __________________________________________________ _________
    FABIAN ur 01.03.2016r ^3350g^ 54cm w 39tc <3
    Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

Senior Member
    wegemama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-25 zobacz kalendarz
    Robilismy w pierwszej ciazy dla kaprysu (z okazji moich urodzin).. bylo to okolo 23tc i bylo wszystko pieknie widac. Ale w tej ciazy zdecyduje sie na to badania nieco pozniej, blizej 30tc. Bedzie fajniej widać buzię i dziecko będzie już jak taki mały bobas, bardziej proporcjonalne
    Cena u nas to okolo 200-250zł

Member Awatar jamarta26
    Mieszka w
    wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-11 zobacz kalendarz
    Data
    09.11.2013
    USG 4D w ciaży ok 12 tyg. rowniez nie bylo naszym kaprysem. chcielismy wiedziec czy dziecko zdrowo sie rozwija. dodatkiem bylo to ze otrzymuje sie plyte z zapisem usg co jest pamiatka na cale zycie. ja placilam za badanie 200 zl. jeszcze czekaja mnie 2. a cena moze byc zalezna rowniej od gabinetu, w moim regionie wachaja sie od 200zl-400zl

Member
    Dragomira30

Mieszka w
    Pomiechówek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-03 zobacz kalendarz
    Data
    29 września 2013
    Ja jestem umówiona na to usg na jutro, będzie wieczorem. Ciekawa jestem wrażeń

Member
    Dragomira30

Mieszka w
    Pomiechówek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-03 zobacz kalendarz
    Data
    29 września 2013
    Cytat Zamieszczone przez Dragomira30 Zobacz posta
    Ja jestem umówiona na to usg na jutro, będzie wieczorem. Ciekawa jestem wrażeń
    Wrażenia... Maluszek odwrócił się pupcią, przycisnął buzią do ściany macicy i tyle z widoków 20 min się męczyłyśmy, i ja, i pani doktor. Ledwo wyszłam od lekarza i już czuję, ze maleńka robi beczkę. Po prostu widać nieśmiała

Senior Member
    Agnieszka3

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-05-16 zobacz kalendarz
    cześć, ja też się wybieram, ale bardziej traktuję to jako pamiątkę niż badanie, ponieważ nie od dziś wiadomo, że usd 3d czy 4d jest bardziej "bajerem" niż koniecznością. Ostatnio byłam na usg połówkowym i tam dowiedziałam się, że synek ma się dobrze, ale bardzo pragnę zobaczyć jego buźkę i mieć taką cudowną pamiątkę, Koszt w Poznaniu to 300 PLN, przynajmniej w przychodni na pl.Spiskim.

9. BabyApp
    Junior Member
    Ezcna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-24 zobacz kalendarz
    Witajcie to moj pierwszy post
    aJestem w 15tc , usg 4d zalecil nam nasz lekarz w 12tc powiedzial ze trzeba i tak zrobilismy , badanie trwalo okolo 30 minu widzielismy swojego skarba mamy zdjecia , film dvd i opis badanianwlacznie z pecherzem , mozgiem , rzoladkiem , NT , koscia nosowa etc , wszystkie najwazniejsze badania jakie powinny byc. Warszawie w prywatnej klinice ProLife zaplacilismy 250 zl , wiem ze do konca ciazy czekaja nas jeszcze dwa takie badania w cenia 300 zl. Warto na pewno przede wszystkim na takim dobrym sprzecie lekarznjest w stanie zobaczyc prawie wszystko to zupelnie inne badanie i wyniki niz zwykle usg do tego pamiatka na cale zycie

Junior Member
    Madzia91

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-03 zobacz kalendarz
    Data
    Daniel 15.09.2010, Oskar 27.10.2011, Fabian 4.10.2012, PTP 3.12.2013
    W piątek miałam robione usg 3/4D, 18 tc i niby super,ale malo było obrazu w 4D,twarzyczka była dość zniekształcona. Na 2D było widać niby chłopca,chociaż ja nie widziałam,a na 4D nie było widać...ja cały czas czuje że to jest dziewczynka i niewiem co o tym myśleć:-/

Junior Member
    AnnLee

Mieszka w
    Puck
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-11-16 zobacz kalendarz
    Wiecie może gdzie w trójmieście mogę zrobić te badania? I jakie są ceny?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów