Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Czy jestescie bardziej wrazliwe?

Senior Member Awatar pinacolada
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)

Czy jestescie bardziej wrazliwe?

Czesc Mamusie

Nurtuje mnie jedno pytanie: czy bedac w ciazy stalyscie sie bardziej wrazliwe i wzruszacie sie bez powodu czy to ze mna jest cos nie tak ?
    Wszelkie stany depresyjne raczej bym wykluczyla,bo jestem przeszczesliwa spodziewajac sie dziecka.Drugiego zreszta :-)
    Smiac mi sie chce z samej siebie bo bez przerwy cos mnie wzrusza i becze jak bobr jakis ;-) Pomijam jakies smutne filmy czy bajki Disneya bo tu to becze standardowo razem z moja corka :-D Ale beczec dlatego ze w telewizji powiedzieli ze panu traktor sie zepsul,albo widzac ze auta na drodze przepuscily karetke jadaca na sygnale? Rozumiem np.placz na spotach z chorymi dziecmi czy na nie krzywdz a nie bedziesz krzywdzony ale zeby na reklamie jogurtu, gdzie mala dziewczynka zjada mamie jogurt i robi slodka minke? Wzrusza mnie doslownie wszystko,rzeczy smutne i rzeczy wesole,niedlugo bede beczec przy krojeniu pomidora,bo przeciez on taki biedny pociety he he. Chyba jedyne wytlumaczenie to hormony bo lekarza to na ta przypadlosc raczej nie znajde

Kobietki powiedzcie czy wy tez lubicie tak sobie poplakac ? Przynajmniej oczy czyszcza mi sie nabierzaco

2. BabyApp
    Senior Member Awatar arunka
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-18 zobacz kalendarz
    Może nie płacze jeszcze na reklamach ale na filmach zaczełam ( przed ciążą tylko dramaty były w stanie spowodować u mnie płacz), ostatnio popłakałam się na "i kto to mówi " hehehe Wzruszam się strasznie, ale to takie miłe uczucie że nawet nie ukrywam tego przed światem ( zresztą w moim przypadku ciężko ukryć fakt płaczu bo mi się kolor oczu zaraz zmienia ). Czasem tylko mój mąż się śmieje ze mnie że jestem taka ckliwa , ale to facet nie zrozumie wszystkiego

Senior Member Awatar mada77
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki
    O mnie
    02.03.2011
    Taaa coś w tym jest. Nigdy nie byłam specjalnie sentymentalna. Jeśli płakałam to raczej z furii czy bezsilności . A teraz........ płaczę na reklamach

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Oj tak ... ja też. Od chwili, gdy zaszłam w pierwszą ciążę, wzruszam się dużo łatwiej, niż kiedyś, i podejrzewam, że to już się nie zmieni. Hormony ...

Senior Member Awatar pinacolada
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Od razu mi lepiej dziewczyny

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    U mnie jest trochę inaczej. Nie wzruszam się aż tak, ale za to bardzo szybko się denerwuję. Niestety jest to gorsze niż płacz. Momentalnie jestem w stanie się zdenerwować, np. oglądając informacje w tv kłócę się z telewizorem <hahaha> Mój mąż zaczyna mnie mieć dosyć momentami

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ja się wzruszam z byle powodu, ostatnio ryczałam jak bóbr po przeczytaniu postów mamuś styczniowych i jak w TV pokazali porzucone dzieciątko. A najbardziej mnie rusza widok zwierzątek błąkających się po ulicach w ziemie

9. BabyApp
    Member
    ewelka251

Mieszka w
    ŚWIDWIN
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-02-28 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży bardzo se wzruszałam,płakałam oglądając film,jakis reportaż o biedzie ,czy porzuconych dzieciach,reklamach fundacji.Po ciązy mi przeszło,teraz jestem w drugiej ciązy i nie jestem płaczliwa.Prawdą jest ,że każda ciąża jest inna.

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Ja Wam powiem, że ostatnio mam trochę nerwów. I mój odmienny stan powoduje tylko to, że łatwiej płaczę i robię z pewnych rzeczy mega problem- normalnie jak w filmach

A co do filmów to kojarzycie komedię z Melem Gibsonem "Czego pragną kobiety"? Była scena, że Mel Gibson, odpowiedzialny za reklamę produktów dla kobiet bodajże, testował: lakiery do paznokci, wosk do depilacji itd. Poraził go prąd przez co zaczął słyszeć myśli kobiet. I teraz scena: Gibson leży na łóżku i ogląda TV. Włącza jakiś program gdzie kobieta zwierza się ze swoich problemów i mężczyzna zaczyna ryczeć... Rozwala mnie to, bo jestem identyczna. Kiedyś nawet jak coś mnie ruszało to przyjmowałam na klatę, a teraz strasznie się przejmuję takimi zwierzeniami z TV

Member Awatar firefly
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-07-11 zobacz kalendarz
    Ja się popłakałam na reklamie Merci.... A z wrażliwością, to nie tylko emocjonalna mi wzrosła, ale też fizjologiczna - jestem bardziej wrażliwa na ostre przyprawy albo na głośne dźwięki. Może dlatego że synek tego nie lubi...

Zapytaj naszych ekspertów