Ankieta: Czy chciałabyś mieć więcej niż troje dzieci?

Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Troje dzieci i więcej - zapraszam do rozmów!

Senior Member Awatar MamaRazDwaTrzy
    Mieszka w
    Wrocław
    Hmmm a niby dlaczego miałabyś rodzić sn jak miałaś cc nawet wskazania medycznie są takie, że mając cc powinno się mieć już kolejne cc. No chyba, że mama się uprze i chce rodzić sn. Powiedz lekarzowi, że chcesz cc. No ja bym walczyła. U mnie od razu było powiedziane, że drugie cc będzie i tak samo przy trzecim. Chociaż ja miałam planowane ciąże z lekarzem za każdym razem. Także wiedziałam, że będzie cc.

2. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cięcie cesarskie nie jest wskazaniem do ponownego cięcia jeśli jest zachowany odpowiedni odstęp czasu. Ale słyszałam i czytałam, że taki minimalny odstęp powinien wynosić dwa lata( tj rok po cięciu kolejna ciąża). U mnie jest równy rok.
    Bardzo bym chciała rodzić siłami natury, ale...
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Mieszka w
    Wrocław
    Mnie mój lekarz nawet nie pytał czy przyszło mi do głowy rodzenie sn. Ja również nie brałam takiej opcji pod uwagę.
    I z tego co mnie mówiono to raczej mając raz cc powinno się je mieć kolejny raz. W książeczce zdrowia dziecka mam wpisane, poród drugi - cesarskie cięcie - wskazanie - blizna po pierwszym cc!

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Cytat Zamieszczone przez MamaRazDwaTrzy Zobacz posta
    Justyna1658 ale masz fajnie...4 facetów w domu
    Bardzo fajnie , koleżanki śmieją że że z nas taka "Rodzinka pl" jak z serialu

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar Klaudiaaa
    Mieszka w
    Legionowo
    O mnie
    Mama dwóch księciów i księżniczki:*
    Witam
    Ja również za kilka miesiecy będe potrójna mama
    I już jestem pełna obaw..

Mieszka w
    Wrocław
    justyna1658 coś w tym jest

Klaudiaaa a dlaczego masz obawy? Czego się boisz? Masz różnicę po 2 lata pomiędzy dzieciaczkami? U mnie jest po 3,5l. Ja raczej obaw nie mam. Staram się być dobrej myśli A już wiesz czy to będzie 3-ci syn czy tym razem córcia?

Senior Member Awatar Klaudiaaa
    Mieszka w
    Legionowo
    O mnie
    Mama dwóch księciów i księżniczki:*
    Cytat Zamieszczone przez MamaRazDwaTrzy Zobacz posta

Klaudiaaa a dlaczego masz obawy? Czego się boisz? Masz różnicę po 2 lata pomiędzy dzieciaczkami? U mnie jest po 3,5l. Ja raczej obaw nie mam. Staram się być dobrej myśli A już wiesz czy to będzie 3-ci syn czy tym razem córcia?
    Tak między chłopcami jest 2 lata różnicy, teraz miedzy młodszym a najmłodszym bedzie 3 lata a starszym a najmłodszym 5.. Jeszcze nie wiemy co bedzie Ale mam przeczucie że trzeci chłopak.. Ja boję się tego jak to będzie odprowadzać starszego jeszcze do przedszkola potem do szkoły z dwójka maluchów.. Jak będa wyglądały moje wyprawy do sklepu z cała trójka, jak beda wygladać nasze wyprawy do rodziny, no i w ogóle tego codziennego życia gdzie uwage trzeba bedzie poświecić na trójke.. Tu maleństwo bedzie płakać a starsi beda się kłocić bić i wydzierać to mnie przeraża.. Chłopcy czasami zachowują się jak by mieli ADHD i jak małpki w zoo wszedzie skaczą wszedzie wchodzą, biją się i kłoca.. Mam nadzieje że przez te kilka miesięcy troszkę się zmienią..

9. BabyApp
    Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator
    Ja zazdroszczę tym mamom, które mają trójkę

Senior Member Awatar sowa
    Mieszka w
    pińczów/kielce
    Ja marzę choć o jednym

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez sowa Zobacz posta
    Ja marzę choć o jednym
    Kochana, mówi się, że na każdego przyjdzie czas. Życzę Ci upragnionego Maleństwa.
    Cytat Zamieszczone przez Klaudiaaa Zobacz posta
    Witam
    Ja również za kilka miesiecy będe potrójna mama
    I już jestem pełna obaw..
    Gratuluję!!!
    Ja mam za tydzień termin. Kiedy zaszłam w ciążę bałam się. Potem jakoś mi przeszło, ale wrócił strach i to jeszcze większy../
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów