Strona 3 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Prezent dla dwulatka

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Też jestem fanką ciastoliny, moja Córka ją uwielbia od 20 miesiąca życia conajmniej
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

2. BabyApp
    Member
    Harmonijka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-21 zobacz kalendarz
    Dla 2 latka też celowałabym w coś rozwojowego i do "pokombinowania", jakieś fajne klocki czy układanka 3d, na pewno bez konsultacji z rodzicoami nie kupowałabym żadnych dużych sprzętów bo u mnie zawsze są wyścigi w rodzinie pod tytułem im większe tym lepsze, a potem nie mam gdzie stawiać tych wszystkich misiów, kuchenek, bujaków itp

Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Moja dwulatka jeszcze na ciastolinę poczeka, wiem, ze zbyt szybko by przeszła do konsumpcji

Z zabawek, które właśnie otrzymała, albo wkrótce dostanie (drugie urodziny za 2 tygodnie): kuchnia zabawkowa, garnuszki, warzywa do krojenia. Koń na biegunach. Huśtawka. Rowerek biegowy (chociaż zastanawiam się nad hulajnogą). Z "drobiazgów": puzzle kilkuelementowe, magnesy na lodówkę (hit! :P ), klocki lego duplo z figurkami zwierząt i drewniane z obrazkami zwierząt. Tekturowe domino ze zwierzątkami - też hit. Pszczółka Tosia - zabawka interaktywna, której największą zaletą są melodyjki, zamiast setnej wersji Twinkle Star mamy Vivaldiego i Straussa, mała jest zachwycona, puszcza na okrągło i tańczy na paluszkach... aha, chyba kolejnym prezentem będzie tutu i baletki
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ciekawa jestem, czy sprawdzi się u Was rowerek biegowy, jeśli go kupicie oczywiście - słyszałam o nich różne opinie, i pozytywne, i niestety negatywne.

Senior Member Awatar Manna
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Mama Dawidka
    U nas rowerek biegowy się nie sprawdził-Synek właściwie od samego początku nie miał ochoty na nim jeździć- cóż... może drugi maluch będzie bardziej chętny

Senior Member
    Eizzy

ja się zakochałam http://emarket.romet.pl/promocje/art2262.html - może poczekać na następne urodziny

Junior Member Awatar Ignorantia
    O mnie
    Jestem mamą dwóch córeczek
    U nas rowerek biegowy sprawdził się świetnie. Teraz córka ma 4 lata, tej wiosny kupimy jej zwykły rower, a na laufrada przesiądzie się dwulatka (już robiła próby po mieszkaniu ).
    Wydaje mi się, że na hulajnodze trudniej dziecku nauczyć się jeździć, łatwiej o wywrotkę.

9. BabyApp
    A może jakieś wspólne wyjście/wyjazd? Teraz ludzie cierpią na chroniczny brak czasu, i mało jest takich chwil, w których mogła by uczestniczyć cała rodzina...

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    karnet na jakieś fajne przyjęcie, albo wspolna zabawa to nie jest zły pomysł. A może jakieś kreatywne zabawki sisibabycare ?

Jestem całym sercem za wyjściami, fajnie być aktywnym rodzicem, jak tylko obowiązki pozwolą to trzeba wykorzystać. Niech dziecku nie kojarzy się, że z rodzicami spędza czas tylko w domu.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów