Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Mleko psuje męską płodność?

Senior Member
    _marta_

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-01-17 zobacz kalendarz

Mleko psuje męską płodność?

Witajcie,
    od jakiegoś czasu śledzę doniesienia dotyczące męskiej płodności i temu, co ją psuje. Oprócz ostrzeżeń, że na jakość spermy wpływa przegrzanie w ciasnych bokserkach i wąskich dżinsach, dużo jest alarmujących danych dotyczących diety.
    Panowie, którzy starają się o dziecko, według naukowców z Harvard School of Public Health w Bostonie powinni zrezygnować z pełnotłustych produktów mlecznych - sera żółtego, śmietany, mleka, a nawet lodów.
    W badaniu brali udział młodzi mężczyźni, bo w wieku 19-25 lat i do tego zdrowi, więc wyniki wydają się być wiarygodne...
    :-(

2. BabyApp
    Senior Member Awatar *Kasia*
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kolekcjonerka uśmiechów, dobrych myśli i snów.
    Mój mąż od dziecka wypija mleko litrami i nie dość,że jest zdrowy jak rydz, to mogę Cię też zapewnić,że z płodnością też u niego elegancko

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Może tu nie chodzi o mleko jako takie, tylko o tłuszcz, który jest w tych produktach (bo chodzi o produkty pełnotłuste - ser, śmietanę etc., a nie o mleko). Faktem jest, że otyłość może negatywnie wpływac na płodność. A mleko nie powinno zaszkodzić, zwłaszcza kiedy pije się to trochę odchudzone (np. 2% tłuszczu).

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Mleka jako tako nie powinno się pić w czystej postaci w ogóle - a jeżeli już to ograniczać.
    Nie powinno być stałym posiłkiem dnia.
    O tym już trąbili dawno.

Moim zdaniem jednak na plodnośc działa więcej czynników niż samo mleko.

Ja pije mleko tylko do kawy samo jakoś mi nie podchodzi

Junior Member
    kroljulek

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-03-14 zobacz kalendarz
    No właśnie chodzi tu o tłuszcz, który ogólnie jest niezdrowy. Temat wątku jest mylący. Zdrowa dieta powinna być uboga w tłuszcze zwierzęce.

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Mój mąż jest tłuszczomaniakiem, a w dziecińswie pił mleko na hektolitry - je wszystko co tłuste.... no i mamy bliźniaki ;P
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

9. BabyApp
    Hehe, myślisz ze to zasługa diety ?

Member
    majeczka29

Pierwszy raz słyszę o czymś takim że mleko wpływa na płodność. Dużo czytam gazet naukowych itp. i dopiero tu spotkałam się z takim stwierdzeniem. Myślę że mleko nie odgrywa tu znaczącej roli

__________________________________________________ _____
    Zobacz koniecznie naprawa skrzyń biegów!

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    hehe no bardzo ciekawe bo mąż je dużo nabiału a ja nie narzekam na jego płodność :P

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów