Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Nie widać ciąży? Czy nie chcemy widzieć ciąży?

Cytat Zamieszczone przez Hania Glenc Zobacz posta
    Jak byłam w 7 miesiącu ciąży i byłam w sklepie zauważyłam, że jest osobna kasa dla kobiet w ciąży. Przede mnie dosłownie WRYŁY się dwie "miłe" starsze Panie, bo one maja tylko kilka rzeczy ( ja stałam z 2) i one nie zauważyły brzucha...Nawet nie zareagowały na to jak już podniosłam ton...ciężko w lato kiedy nosi się bluzki na ramiączkach i jest się w 7 miesiącu nie zauważyć kobiety w ciąży...szkoda tylko, że Pani kasjerka nie zareagowała...

Przyszłe Mamusie i obecne, zapraszam również na forum, gdzie jest dział prośby o głosowanie, mój Tomuś bierze udział w konkursie Mali Odkrywcy!
    Kasjerka mogła od razu nie zauważyć takiego stanu. Sama pracuje w sklepie i niestety nie mam czasu na rozglądanie i szukanie bab w ciąży... Praca na kasie bądź co bądź ale jest ciężka

2. BabyApp
    Czasem rzeczywiście można nie zauważyć, więc pochopnie bym tego nie oceniała. No chyba, że ktoś już widzi i to olewa, to już inna sprawa , przynajmniej przy uprzywilejowanych kasach. Są różne przypadki.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez werniczka Zobacz posta
    Czasem rzeczywiście można nie zauważyć, więc pochopnie bym tego nie oceniała. No chyba, że ktoś już widzi i to olewa, to już inna sprawa , przynajmniej przy uprzywilejowanych kasach. Są różne przypadki.
    ja byłam świadkiem sytuacji, gdy ktos ustąpił miejsca kobiecie, która nie była w ciąży, choć tak wyglądała I zrobiła sie awantura...

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No tak, ja też kiedyś widziałam podobną akcję. Tym niemniej fakt jest taki, że coraz więcej osób odwraca głowę, gdy widzi kobietę w ciąży. Przykre, że często są to młode kobiety z małymi dziećmi, które przecież powinny pamiętać, jak to jest ...

zauważyłam, że jeśli ktoś mnie w ciąży przepuszczał, czy pomagał z wózkiem w autobusie, to właśnie młode mamy. Na szczęście w osiedlowym sklepiku kasjerki same mnie prosiły do przodu. o tej pory tak jest, jak idę z dzieckiem na zakupy.

Hej, ja do tej pory spotykam się z życzliwością i uprzejmością, czy w sklepie, czy to u lekarza. Może dlatego, że mieszkam w małym miasteczku i wszyscy się tu znają. Podobno ciążę widać po oczach;-) ja się cieszę odkąd wiem, i ciągle chodzę z rogalem na twarzy, może dlatego ludzie odpowiadają mi uśmiechem.

Bardzo ciekawy post.

9. BabyApp
    Zgadzam sie.

Cytat Zamieszczone przez @mely Zobacz posta
    Hej, ja do tej pory spotykam się z życzliwością i uprzejmością, czy w sklepie, czy to u lekarza. Może dlatego, że mieszkam w małym miasteczku i wszyscy się tu znają. Podobno ciążę widać po oczach;-) ja się cieszę odkąd wiem, i ciągle chodzę z rogalem na twarzy, może dlatego ludzie odpowiadają mi uśmiechem.
    W dużym mieście to wygląda zupełnie inaczej. Panuje ogólna znieczulica i kobiety w ciąży są większym problemem niż cokolwiek

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów