Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wyprawka dla bliźniaków

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Wyprawka dla bliźniaków

Co kupić, i jakie podwójne akcesoria macie do wyboru? Piszemy o tym w najnowszym, listopadowym numerze, który właśnie trafił do sprzedaży. Zapraszami do lektury

2. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Właśnie przeczytałam wyżej wymieniony artykuł.
    Zgadam się niemal ze wszystkim, co w nim napisane.

Szczerze napisawszy, to pierwszy raz widziałam i czytałam o podwójnym laktatorze. Ja sobie radziłam pojedynczym. Ten podwójny ma tylko jedną wadę... Cena.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Faktycznie, tani nie jest ;(

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator
    Cieszymy się,że udało nam się czymś zaskoczyć tak doświadczona mamę
    Cytat Zamieszczone przez Darius012 Zobacz posta
    Właśnie przeczytałam wyżej wymieniony artykuł.
    Zgadam się niemal ze wszystkim, co w nim napisane.

Szczerze napisawszy, to pierwszy raz widziałam i czytałam o podwójnym laktatorze. Ja sobie radziłam pojedynczym. Ten podwójny ma tylko jedną wadę... Cena.

Senior Member Awatar stokrotka24s
    O mnie
    za kilka dni będę Mamą do kwadratu:-)
    a czy moge otrzymac tu jakies wskazowki dotyczace wyprawki dla blizniakow? moze ktos mi pomoze?;-)

troszkę odbiegając od tematu, jak to jest, jeżeli mama mojego partnera jest z bliźniąt, to jaka jest szansa że my będziemy mieć bliźnięta? bo słyszałam, że to "działa" właśnie w co drugim pokoleniu, to prawda?

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Może być różnie
    Ja w rodzinie bliźniaków nie miałam, a trafiły mi sie bliźniaki

Z tego co sie orientuję, to bliźnięta idą tylko od kobiety nie od mężczyzny. Jeśli Ty miałabyś w rodzinie bliźniaki to było by spore prawdopodobieństwo. Niestety od męża akurat to nie zależy
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

9. BabyApp
    admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez stokrotka24s Zobacz posta
    a czy moge otrzymac tu jakies wskazowki dotyczace wyprawki dla blizniakow? moze ktos mi pomoze?;-)

Niedawno o tym pisaliśmy, tekst powinien być na naszej stronie www.dlarodzinki.pl

Dla maluchów urodzonych w listopadzie napewn przydadzą się kocyki https://maylily.pl/pl/ Kocyki są produkowane w Polsce z bezpiecznych tkanin najwyższej jakości, autorskie wzory, więc kocyki są niepowtarzalne. A własnie czegoś takiego szukałam, jest także możliwość wyhaftowania imienia malucha więc chyba tez z tego skorzystam.Niedługo narodzi się mój chrześniak, więc wiecie

Pampersy! Pampersy! Pampersy! Tego nigdy za wiele. No i smoczki oczywiście

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów