Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Szpitale w trójmieście

Senior Member Awatar kusza34
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamusią 3" dzieciaczków;)

Szpitale w trójmieście

Witam mamuśki kochane, są może mamunie z trójmiasta i okolic?- jaki najlepszy szpital-porodówka godna uwagi w okolicach Gdyni, Gdańska a może Wejherowo? piszcie

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Spinny
    O mnie
    Jestem mamą idwóch chłopców!!:-)
    Widzę, że jesteś z Gdyni (ja od niedawna mieszkam w Redzie, ale ponad 27 lat mieszkałam na Obłużu) - dla mnie najlepszy szpital to ten w Wejherowie. Moja bratowa tam rodziła jak i wiele innych koleżanek - trzeba tylko na samym początku sobie odpowiedzieć na pytanie - odnośnie znieczulenia. Jeżeli chcesz otrzymać znieczulenie to w Wejherowie na pewno go nie otrzymasz. Ja będę tam rodzić za 8 tygodni - uczęszczam tam na szkołę rodzenia i z oględziń wydaje mi się, że lepiej nie mogłabym trafić. No i kolejna ważna sprawa - dziecko po porodzie i w połogu jest cały czas z tobą, a nie jak w Redłowie za szybą i przynoszone tylko na karmienie.

Ja mam porównanie pierwszego syna rodziłam w Gdańsku w wojewódzkim hmmmm nie wspominam tego najlepiej opieka nawet ok szczególnie na patologii ciąży i patologii noworodka natomiast opieka w trakcie porodu przykro mi to mówić ale pozostawia wiele do życzenia być może trafiłam na kiepski dyżur położnych i lekarzy.... Natomaist mój drugi 3 miesieczny synek urodził się w wejherowie ohhhh mogłabym pisać wiele dobrego na temat tego szpitala .... zarówno patologia ciąży jak i położniczy cud miód sam poród wspominam miło zarówno fachowa opieka jak i możliwość korzystania z wielu udogodnień typu prysznic czy piłka czego nie było w gdańsku napewno ułatwiają spokojny poród

kasinia1510
    Guest
    kasinia1510
    Ja rodziłam w Gdansku na Klinicznej.Jestem bardzo zadowolona z opieki i trosku lekarzy.Położne bardzo uprzejne.

Member Awatar firefly
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-07-11 zobacz kalendarz
    Rodziłam w Gdańsku na Zaspie. Planowana cesarka w kwietniu 2011 ze względów neurologicznych. Pełen profesjonalizm ze strony moich lekarzy (zdrowo urodzony maluch, szwy idealne - blizna teraz jest prawie niewidoczna) jak i pediatrów (tutaj nie tylko profesjonalizm ale olbrzymia życzliwość i wrażliwość). Jednak opieka pielęgniarska pozostawia wiele do życzenia. Zostałam bardzo upokorzona, gdy po zabiegu użyłam dzwonka, takiego którym się wzywa personel. Zauważyłam że mam całe sine łono, a wstać nie mogłam, więc zadzwoniłam. Pani była wielce oburzona że ją oderwałam od jej zajęć "bo to nie jest prywatny szpital, żebym sobie mogła dzwonić". To po co te dzwonki?

Member Awatar firefly
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-07-11 zobacz kalendarz
    Aha, dziewczyny, czy któraś z Was rodziła może w gdańskim Swissmedzie? Jakie są tam warunki i przede wszystkim personel? Bo jeśli wszystko pójdzie dobrze i donoszę mojego Malucha (zagrożonego poronieniem niestety ), to waham się poważnie czy nie zainwestować tych pieniędzy, wybrać Swissmed i być traktowana z godnością...

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    Hej ja rodziłam w Wojewódzkim w Gdańsku, nie podobała mi się jedna z położnych puszczała mi tekst typu proszę siedzieć cicho.itp.Opieka na położnictwie była super,położne pomocne, pediatrzy szczegółowo i bardzo dokładnie zajmowali się każdym noworodkiem.Ogólnie jestem zadowolona z tego szpitala

9. BabyApp
    Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    Polecam Kliniczną z całego serca, mimo, że mam do tego szpitala kilka zastrzeżeń Trafiłam tam 3 tygodnie przed terminem z powodu rzucawki. Opieka doskonała. Położne fantastyczne, na prawdę. Lekarze bardzo profesjonalni, potrafili szybko mi pomóc. Miałam przeprowadzone cesarskie cięcie - decyzja o jego przeprowadzeniu była szybka i jak się okazało najlepsza. Dziecko ma się cały czas przy sobie, chyba że jest się po cesarce, to wtedy dziecko trafia na jakiś czas na neonatologię. I do tego oddziału mam kilka zastrzeżeń, jest kilka bardzo niemiłych pielęgniarek. Moja córka leżała na neonatologii kilka dni ze względu na niską masę urodzeniową. Chodziłam więc do niej codziennie i uczyłam się ją przebierać, karmić itp. Od jednej z pielęgniarek usłyszałam, że najwyższy czas się tego wszystkiego nauczyć, bo inaczej dziecka nie dostanę. Chciała mi ewidentnie dokopać.Doradca laktacyjny, pani Regina też mi się nie podobała. Nie wiem skąd oni tą babę wzięli. nic mi nie pomogła. Wciskała wszystkim laktatory firmy Medela. Lekarze na neonatologii też są różni. Każdy mówi coś innego.Ale jak na państwowy szpital, to ogólnie nie jest. Co do Swissmedu to wiem, że poród tam kosztuje ok 6tys, niezależnie cesarka czy naturalny. A jeśli tylko z dzieckiem dzieje się coś nie tak to odsyłają na Kliniczną lub Zaspę, także nie wiem czy jest sens.

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez firefly Zobacz posta
    Rodziłam w Gdańsku na Zaspie. Planowana cesarka w kwietniu 2011 ze względów neurologicznych. Pełen profesjonalizm ze strony moich lekarzy (zdrowo urodzony maluch, szwy idealne - blizna teraz jest prawie niewidoczna) jak i pediatrów (tutaj nie tylko profesjonalizm ale olbrzymia życzliwość i wrażliwość). Jednak opieka pielęgniarska pozostawia wiele do życzenia. Zostałam bardzo upokorzona, gdy po zabiegu użyłam dzwonka, takiego którym się wzywa personel. Zauważyłam że mam całe sine łono, a wstać nie mogłam, więc zadzwoniłam. Pani była wielce oburzona że ją oderwałam od jej zajęć "bo to nie jest prywatny szpital, żebym sobie mogła dzwonić". To po co te dzwonki?
    Ja miałam podobną sytuację z dzwonkiem w Wojewódzkim. Zadzwoniłam zaraz po porodzie, bo chciałam pójść pod prysznic, to też dostałam ochrzan, że jak by każda zaczęła dzwonić, to one nie wyrobią, bo jest ich mało na nocnej zmianie. Była 4 nad ranem i obie piły kawę, bo widziałam z końca korytarza.

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi Wojewódzki to naprawdę opieka pediatrów na najwyższym poziomie, z resztą ginekolodzy też rewelacyjni. Położne na położnictwie - świetne, zdarzyła się jedna czy dwie niemiłe, natomiast pielęgniarki czy tam położne na patologii - masakra. Niemiłe i niektóre (starsze) wręcz agresywne, nie wiem co one tam jeszcze robią, skoro najwyraźniej czują się wypalone.

A mam pytanie co do odwiedzin w innych szpitalach w Trójmieście.. Czy na Zaspie lub Klinicznej goście mogą wchodzić do sali? Czy tylko w "pokoju odwiedzin" i dziecko za szybą, tak jak w Wojewódzkim?

Zapytaj naszych ekspertów