Strona 22 z 22
Pokaż wyniki od 211 do 216 z 216

Mamusie z nadwagą:(

Czy ktoś jeszcze pisze w tym wątku?
    Jestem w 26tc i muszę ograniczyc słodkie itp.żeby juz więcej nie tyć (waga niech rośnie-dziecko itp.ale nie chcę wiecej tluszczu..)

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez LiluMia Zobacz posta
    Czy ktoś jeszcze pisze w tym wątku?
    Jestem w 26tc i muszę ograniczyc słodkie itp.żeby juz więcej nie tyć (waga niech rośnie-dziecko itp.ale nie chcę wiecej tluszczu..)
    A ile już przytyłaś? I jaką miałaś wagę wyjściową?
    U mnie ok. 5 kg na plusie, tydzień ciąży 22. Też nie chciałabym tak dowalić jak w poprzedniej (+22 kg), ale podżeram co rusz jakieś słodkości. I to takie, na które przed ciążą nie zwracałam szczególnej uwagi - żelki, chałwa itp. Czekoladę też wcinam, na szczęście gorzką. Mam też fioła na punkcie mieszanek bakaliowych - na szczęście nie są tanie, więc nie kupuję codziennie

Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    A ile już przytyłaś? I jaką miałaś wagę wyjściową?
    U mnie ok. 5 kg na plusie, tydzień ciąży 22. Też nie chciałabym tak dowalić jak w poprzedniej (+22 kg), ale podżeram co rusz jakieś słodkości. I to takie, na które przed ciążą nie zwracałam szczególnej uwagi - żelki, chałwa itp. Czekoladę też wcinam, na szczęście gorzką. Mam też fioła na punkcie mieszanek bakaliowych - na szczęście nie są tanie, więc nie kupuję codziennie
    W ogole pokrecilo mi sie bo to jednak 25 tc .
    Mam 172cm zaczynalam z 77.7kg teraz jest 91.2kg. Cóż, od poczatku ciąży ani razu nie wymiotowałam,ciągle byłam senna i pierwsze 3-4miesiące przespalalm/przeleżałam. Czyli zero ruchu plus slodkie -nie mogłam się opanowac. Doszlo do mnie ze na 100%bede wazyc ze 100kg podczas porodu, co mnie przeraza.
    Teraz gdy mam wiecej sil zapisalam sie na fitness dla ciężarnych+ciwczenia w domu i od przyszlego tyg 2x aqua fitness. Moze to cos pomoże.

Trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. Dla dobrej formy i wagi trzeba trochę poćwiczyć. Oczywiście nie organizować sobie samej ćwiczeń. Od tego są trenerzy personalni, oni zadbają o to, by wszystko przebiegało bezpiecznie i jak należy. W Katowicach możecie spróbować u Michała Potuchy https://trenerkatowice.pl/ To przesympatyczny człowiek. Nauczycie się przy nim sporo. Myślę jednak, że z przyjemnością zostaniecie na jego treningach dłużej

Member
    Agensi

O mnie
    potrójna mama
    Dziewczyny, z cierpliwością, powoli, na pewno nam się uda. Ja zamówiłam sobie Extreme Slash https://www.greatone.pl/products/ext...90-kapsulek_11 bo teraz jest w promocji i z darmową dostawą (zamówiłam też zapas białka i witaminy), pilnuję 10tys kroków dziennie, dodatkowo zapisałam się też na basen. Planuję siłownię - ćwiczenia siłowe też są obowiązkowe, nie chcę tylko zrzucić, ale też wyrzeźbić swoje ciało.

Są faceci, którym kobiety z nadwagą odpowiadają, nie widza nic złego, zwłaszcza po ciąży, w tym że jest ciut przy dużo kg Czytałam na https://randkuj.my/puszyste-kobiety o tym, nie warto mieć kompleksów

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów