Strona 20 z 22
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 216

Mamusie z nadwagą:(

Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Obrałam sobie to tak, że góra kilogram tygodniowo - moja diabetolog powiedziała, ze to źle jak waga leci za szybko i nawet przy otylości trzeba się trzymać tego 1kg do 1,5 tygodniowo, żeby potem efektów jojo nie było. Stopniowo zmniejszam porcje i nie chodzę głodna - a to dla mnie bardzo ważne. Także powoli do celu
    KarolaK gratulację - świetny wynik!

2. BabyApp
    Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Dokładnie, pomalutku, spokojnie - a uda sie na pewno
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    KarolaK, to ile Ty masz wzrostu, że przy 74 kg wchodzisz w 38? Przy tej wadze ja wchodziłam w 42, a i teraz nie każde 38 jest mi dobre...

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    KarolaK, to ile Ty masz wzrostu, że przy 74 kg wchodzisz w 38? Przy tej wadze ja wchodziłam w 42, a i teraz nie każde 38 jest mi dobre...
    wzrostu mam 171
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    W najnowszym wydaniu M jak Mama (12/2015) mamy dla Was kilka podpowiedzi dietetyka, jak zmienić nawyki żywieniowe, by schudnąć.

ja też mam lekka nagwage boje sie co bedzie po ciazy

-------------
    kurs dla operatora żurawia

Junior Member Awatar dzooaannaa
    Mieszka w
    Gierałtów
    O mnie
    Jestem mamą Zosi,która urodziła się 28.05.2014
    Hej dołączam i ja. Przed ciążą udało mi się dojść do fajnej figury w której czułam się dobrze,a nawet mogę powiedzieć,że bardzo dobrze, zawsze miałam ponad 70kg,a dzięki ćwiczenią spadłam do 65kg przy 168cm. Zaszłam w ciążę <3 przytyłam 23kg, po porodzie do puki karmiłam piersią spadło mi 14kg, ale niestety przeszliśmy na butelkę i zostało mi do zrzucenia te 14kg,żeby wrócić do tych 65kg. Ćwiczę z Chodakowską od 2,5tygodnia, waga na szczęście nie działa, także ćwiczę i czuję się lepiej, nie wiem czy już mi spadł jakiś cm.. W przyszłym roku mam swój ślub i do tego momentu chcę być piękną pozdrawiam

9. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    dzooaannaa, może to i dobrze, że waga Ci nie działa, bo podobno lepiej się mierzyć niż ważyć U mnie waga stoi zaraz obok "kibelka", więc nie mogę się oprzeć, żeby co rano na nią nie wejść...

Junior Member Awatar dzooaannaa
    Mieszka w
    Gierałtów
    O mnie
    Jestem mamą Zosi,która urodziła się 28.05.2014
    U mnie też obok kibelka,ale baterie się wyladowaly, niby najlepiej się mierzyć,ale ja na początku tego nie zrobilam,po miesiącu się zmierze:-)

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KarolaK Zobacz posta
    wzrostu mam 171
    To niezła jesteś, widać wszystko proporcje ciała. Ja ważę 65kg przy 170cm wzrostu, i ledwo 40stkę dopinam. Ale mam na prawdę potężne uda :P

http://twinsowewariatkowo.blogspot.c...iej-pracy.html

WOOOOOOW OGROMNY SZACUNEK I PODZIW !!!!! Piękna i silna z Ciebie kobieta tego nam wszystkim tu życzę

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów