Ankieta: Czy zdecydowałybyście się na operacje plastyczną biustu po ciąży?

Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Plastyka piersi

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Plastyka piersi

Czy myślałyście może - a może zrobiłyście - zabiegi na piersi, np, zmniejszenie albo powiększenie biustu? Podobno są ostatnio popularne wśród wielu mam, które skonczyły karmienie i chcą, by piersi wróciły do wyglądu sprzed ciąży.

2. BabyApp
    Member Awatar Ilona24
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-02 zobacz kalendarz
    Pomimo, że już nie jestem zadowolona tak z wyglądu swoich piersi jak jeszcze przed urodzeniem syna, nie zdecydowałabym się. Takie zabiegi wiążą się z ryzykiem. Kiedyś oglądałam różne programy na temat operacji plastycznych. Widziałam wiele zabiegów które się nie powiodły i komplikacje które w efekcie prowadziły do np usunięcia implantów. Są na naszym rynku kremy ujędrniające, są ćwiczenia, które można stosować aby poprawić wygląd piersi. Oczywiście nie będzie natychmiastowego i doskonałego efektu, jednak ja wolę stosować kremy i ćwiczyć. Zresztą poddanie się operacji też nie gwarantuje sukcesu. Może miałabym inne zdanie na ten temat gdyby nie fakt, że moje nieidealne piersi mają stałego wielbiciela, mojego męża. On utwierdza mnie w tym przekonaniu

Senior Member Awatar Kisia
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    07.01.2011:)
    W tym momencie nie zdecydowałabym się na powiększenie biustu, ale kto wie jak moje piersi bedą wyglądać np po drugiej ciąży? Być może wtedy będę skłonna poddać się takiemu zabiegowi. Podchodzę do tego w ten sposób, że skoro istnieją takie udogodnienia to dlaczego by nie spróbować? Tabletki nawet wywołują skutki uboczne i każdy zabieg również wiąże się z jakimś ryzykiem.

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    A ja wręcz przeciwnie gdyby nie ciąża po ciąży to już bym pewnie miała piękny jędrny SZTUCZNY biust
    Odkąd skończyłam 16 lat i ten biust mi nie urósł wiedziałam że będę chciała go powiększyć i jeśli tylko fundusze mi na to pozwolą to po skończeniu karmienia drugiego dziecka będę chciała w ten sposób uwidocznić swoją klatkę piersiową

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Senior Member Awatar Vikingowa
    Mieszka w
    Norwegia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-29 zobacz kalendarz
    a ja zawsze marzylam o duzym biuscie bo natura mi go poskapila.Przez dlugi czas mialam w planach powiekszenie piersi,do czasu,az urodzilam i mialam nawal pokarmu...Piersi zaczynaly mi sie prawie na obojczykach i byly wielkosci glowy a ja plakalam z bolu,niewygody i..wstydu.. I wyleczylam sie z duzych piersi natychmiast jak tylko zobaczylam jak idiotycznie wygladaja one z reszta mojej drobnej sylwetki! teraz wrocily juz do swojego malutkiego rozmiaru a ja poprzestane na cwiczeniach i pielegnacji kremami.. ale nigdy nie mowie nigdy-moze za 10 lat zrobie rozmiar wiekszy

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Ja bym chciała ale nie tyle ,,sztuczny biust" co poprawić jakby wygląd piersi- żeby były wyżej, nie wiem czy w takiej sytuacji też to wymaga wkładki silikonowej... pewnie tak. Po porodzie biust mi się wiele nie zmienił, bo obwisnąć zdążył już wcześniej przez tycie i odchudzanie , a do bardzo małych i do dużych też go zaliczyć nie mogę- jest w sam raz, przynajmniej ja jestem zadowolona, co innego mąż... nie wiem skąd ta fobia na punkcie dużych piersi niezależnie czy sztucznych czy nie... No i nawet gdyby mnie było na to stać to poczekałabym jeszcze póki chcę kolejne dzieci.

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Ja słyszałam o uelastycznieniu i podnoszeniu piersi tkanką tłuszczową pobraną z pośladków czy innego miejsca obtłuszczonego. Na wkładki silikonowe nigdy, przenigdy bym się nie zdecydowała. Brrrr!
    Ja słyszałam, że ostatnio wśród mam modna jest plastyka brzucha.... zrobiona przy okazji cesarki (oczywiście przede wszystkim tych na życzenie).

9. BabyApp
    Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Ja bym właśnie też nie chciała wkładek silikonowych, moja wielkość mi absolutnie wystarczy jakby były inne sposoby to jak najbardziej, oczywiście gdyby mnie było stać... na plastykę brzucha raczej bym się nie zgodziła... tylko skrajne przypadki wymagają interwencji chirurgicznej jak jest dużo naciągniętej skóry, a większość da się wyćwiczyć , poza tym to baaaardzo bolesna operacja i pewnie w większości to bym mnie powstrzymywało od takich operacji...

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Ja mam naprawdę duży biust. Biustonosz kupuję 75E, a czasem nawet F. Piersi pierwszej jędrności nie są. Kiedyś żartowałam, że sobie pomniejsze. Mój rozmiar może jak to niektórzy mówię "ładnie się eksponuje", ale jak dla mnie zbyt duży.

A co do powiększania, to ja jestem zdania, że wszystko co naturalne jest najładniejsze.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Ja też się zastanawiam czy kiedyś po ciąży, byłabym w stanie zrobić coś takiego. Biust jak na razie mam w rozmiarze C/D i wygląda w miarę dobrze, ale kto wie jak będzie za ileś lat? Chociaż wydaje mi się, że kocham swoje ciało i nawet jak coś tam obwiśnie, to trudno takie życie. Mój facet też kocha to jak wyglądam i ceni sobie we mnie naturalność. Ale myślę, że jest sporo babeczek niezadowolonych z własnego wyglądu i kiedy ma się masę kompleksów z tego powodu, a człowiek spogląda na siebie co najmniej krytycznym okiem to czasem warto zdecydować się na zabieg powiększania piersi. Ostatnio moja znajoma przeszła powiększanie piersi we Wrocławiu i była niezmiernie zadowolona, bo z powodu bardzo małego biustu(wręcz niewidocznego), zawsze odczuwała potrzebę odmiany. Trafiła w ręce dobrych specjalistów, którzy troskliwie się nią zaopiekowali i właściwie wykonali swoją robotę
    aktywna staraczka

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów