Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Załamana :( Bezskuteczne starania o ciążę

Załamana :( Bezskuteczne starania o ciążę

Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o dzidzie już prawie 1,5 roku i nic nam nie wychodzi. Za każdym razem na teście jedna kreseczka, teraz powinnam dostać okres 24-26 sierpnia i nie mam go do tej pory, robiłam już dwa testy ale są negatywne. Jestem załamana, czy kiedykolwiek zobaczę te upragnione dwie kreseczki na teście i usłyszę od lekarza, że jestem w ciąży? Czytałam o tabletkach femifertil, że są pomocne jeśli chodzi o płodność, ale nie wiem czy to nie jest pc na wode, czy to nie jest tylko reklama. Miałyście z nimi kontakt??? Może warto je spróbować?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    A może już jesteś w ciąży, skoro nie masz okresu? Z tymi testami różnie bywa. Może poczekaj jeszcze z tydzień i udaj się do lekarza albo zrób jeszcze jeden test

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    wiem, że to "łatwo się mówi", ale nie myśl tyle o ciąży, im wiecej myślisz tym ciężej zajść. Wiem coś o tym, rok starałam się o Kubusia, 15 testów zrobiłam i dopiero ten 15 pokazał dwie kreski. Może dodam, iż test zrobiłam 20grudnia, a 6-w Mikołajki, powiedzieliśmy sobie z mężem, że odpuszczamy sobie na jakiś czas
    Spróbuj zrobić test z krwi..

Witajcie
    Moim zdaniem jeśli test wykluczył ciążę powinnaś zgłosić się do lekarza zwłaszcza jeśli tak długo staracie się o dziecko.
    Trzy lata temu pól roku po ślubie zaszłam w ciążę ,niestety w 10 tygodniu ciąża okazała się martwa.Odczekałam wskazane pół roku i znowu zaczęliśmy się starać...niestety na próżno.Również miesiączka mi się zatrzymałam ,robiłam kilka testów ale ciąży nie wskazywały.udałam się do specjalisty.Okazało się,że mam zespół policystycznych jajników.teraz będę miała trzeci cykl stymulowany clo.Mam nadzieje,ze nareszcie uda mi się urodzić upragnione dziecko.Wiem jedno nie warto czekać bo czas biegnie a ewentualne leczenie może być niestety długie

Junior Member Awatar karolina121m
    O mnie
    Staram się o ciążę
    niestety tutaj dziewczyny trzeba być wytrwałą w dążeniu do celu. Nic tak łatwo na świat nie przychodzi! powodzenia!
    Super oferta na lakiernictwo Wrocław

Senior Member Awatar ilona_p
    Mieszka w
    Trójmiasto
    O mnie
    mama studentka
    Data
    11.10.2011
    Najlepiej za dużo o tym nie myśleć, karowrk ma rację, choć wiem, że to trudne. Kiedy zdecydowaliśmy się na dziecko, to już w pierwszym miesiącu wkręcałam sobie, że zaszłam. Tak sobie wkręcałam, że okres spóźnił mi się 2 dni, co było dla mnie jasną oznaką ciąży. Siedziałam na wykładach taka podjarana tą myślą, poszłam do toalety, a tam @... Nawet nie poczułam, kiedy nadeszła. Po kilku miesiącach dałam sobie na luz i od razu się udało

No właśnie ja tak mam niestety,że co miesiąc "zachodzę w ciążę"oczywiście w głowie .... a potem jak zwykle rozczarowanie. Z radością odkrywam coraz to nowe "oznaki ciąży" które okazują się oznakami nadchodzącej miesiączki...i tak w kółko.

9. BabyApp
    Junior Member
    Graza56

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-01-18 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gajesia Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o dzidzie już prawie 1,5 roku i nic nam nie wychodzi. Za każdym razem na teście jedna kreseczka, teraz powinnam dostać okres 24-26 sierpnia i nie mam go do tej pory, robiłam już dwa testy ale są negatywne. Jestem załamana, czy kiedykolwiek zobaczę te upragnione dwie kreseczki na teście i usłyszę od lekarza, że jestem w ciąży? Czytałam o tabletkach femifertil, że są pomocne jeśli chodzi o płodność, ale nie wiem czy to nie jest pc na wode, czy to nie jest tylko reklama. Miałyście z nimi kontakt??? Może warto je spróbować?
    Co do tych które wspominasz to nic nie słyszałam jednak brałąm Prenatal Pro baby - taki preparat dla obojga partnerów. Nam pomógł

Senior Member Awatar Kath24
    Mieszka w
    Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-10 zobacz kalendarz
    Ja przez pół roku bez powodzenia się z mężem starałam. A potem stwierdziliśmy, że co tam, będziemy się "bawić" a jak wyjdzie to wyjdzie. Miesiąc później miałam dwie kreski na teście. Dużo robi psychika

Ja , żey się do ciąży przygotować, to zwykły kwas foliowy brałam (Folik).

Zapraszamy do przeczytania bloga:
    http://mojedorastanie.blogspot.co.uk/

Junior Member Awatar anna24
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-03 zobacz kalendarz
    Psychika jest bardzo ważna. Ja miałam problem z zajściem w ciąże przez stresującą pracę. Zmieniałam prace i od razu sie udało

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów