Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Seks w wersji soft

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Seks w wersji soft

Podczas ciąży ochota na seks u kobiety często słabnie. Ale nie mniej trudna jest sytuacja, gdy oboje chcielibyście się kochać, tylko wam nie wolno, bo musicie powstrzymać się od stosunków. Jak sobie zrekompensować ten brak? Kilka sugestii znajdziecie w najnowszym wydaniu M jak mama (10/2012). A może dodacie jeszcze coś od siebie?

2. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    U nas problem polega na czymś zupełnie innym.
    Oboje chcemy, ale jak dochodzi co do czego, to ból jest nie do wytrzymania.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar MAMULKA1
    Mieszka w
    inowrocław
    O mnie
    Tymonek urodził się 03.08.2011r, i nie długo będzie miał siostrzyczkę:)
    Data
    04.12.2012
    Cytat Zamieszczone przez Darius012 Zobacz posta
    U nas problem polega na czymś zupełnie innym.
    Oboje chcemy, ale jak dochodzi co do czego, to ból jest nie do wytrzymania.
    uu dlaczego??

ja mam dziale ochotę ale ponieważ malutka jest już ułożona główka w dol staram sie ograniczać seks .. często oglądamy wspólnie filmy,gadamy godzinami,przytulamy się ,bawimy z synkiem staramy sie każda chwile spędzać razem
    RAZEM Z TYMKIEM CZEKAMY NA CIEBIE CÓRECZKO 04.12.2012

TYMON MA 9 ZĄBKÓW I GRYZIE MAMUSIE

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    My z meżem mieliśmy BARDZO długą abstynencję. Od 16tyg ciąży miałam zakaz współżycia. Dla męża nie było to tak ciężkie jak dla mnie. Ale gdy leżałam i martwiłam się o życie mojego synka nic nie miało znaczenia. Leżeliśmy więc tak razem, gdy mąż przychodził po pracy i rozmawialiśmy, jak to bedzie, graliśmy w gry, oglądaliśmy TV... Zawsze rano, gdy mąż wychodził do pracy a ja jeszcze spałam, to całował mnie po brzuszku, głaskał, łaskotał {brzuszek nie mnie}.
    Przed porodem, dostaliśmy od gin pozwolenie na "meł czułości". Oczywiście skorzystaliśmy z tego pozwolenia, ale nie było to takie jak powinno być, oboje nienaturalnie delikatni, jakoś tacy obcy... taką miałam ochotę a z drugiej strony tak się bałam... to samo mąż...
    Przed porodem mąż musiał wyjechać do pracy za granicę, więc pierwszy raz kochaliśmy się dopiero w październiku, po w sumie, nie licząc tego ejdnego razu, 10 miesiacach przerwy. Czułosć i bliskosć okazywaliśmy sobie w inny sposób, przytulając się, rozmawiając, całując, może trochę to nie na miejscu, ale znaczy, że ja nie mogłam współżyć, to nie znaczy, że mój mąż nie mógł być zadowolony oczywiście taka "propozycja" nie wypłynęła od mojego męża, wręcz był bardzo przeciwny temu, ale skoro ja miałam ochotę i chciałam, nie miał za wiele do gadki Kobiecie w ciąży się nie odmawia hehehe Wiem, że to temat tabu, ale chciałam się tym podzielić

Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    karowrk Czemu tabu? Bardzo ładnie to opisałaś i myslę, że w takim podejściu również przejawia się miłość do partnera. Nie jedna by pewnie machnęła ręką, ja nie mogę, to czemu mąż ma mieć lepiej...

A wracając do tematu, to ja miałam ogromną ochotę na seks w ciąży. Wszędzie się mówi i pisze, że libido spada, a u mnie na odwrót. Z kolei mój mąż mnie odsuwał. Czytałam, że partnerzy czasem się boja o dziecko, albo przerasta ich ta sytuacja. My wiele razy rozmawialiśmy, ale niewiele z tego wynikło, albo mąz faktycznie nie wiedział, dlaczego tak się dzieje, albo nie potrafił się do końca otworzyć. Tak czy inaczej był to dla mnie jeszcze trudniejszy czas do przeżycia. W końcu w ciąży jeszcze bardziej potrzebuje się bliskości, akceptacji...

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Cytat Zamieszczone przez MartaB Zobacz posta
    karowrk Czemu tabu? Bardzo ładnie to opisałaś i myslę, że w takim podejściu również przejawia się miłość do partnera. Nie jedna by pewnie machnęła ręką, ja nie mogę, to czemu mąż ma mieć lepiej...

A wracając do tematu, to ja miałam ogromną ochotę na seks w ciąży. Wszędzie się mówi i pisze, że libido spada, a u mnie na odwrót. Z kolei mój mąż mnie odsuwał. Czytałam, że partnerzy czasem się boja o dziecko, albo przerasta ich ta sytuacja. My wiele razy rozmawialiśmy, ale niewiele z tego wynikło, albo mąz faktycznie nie wiedział, dlaczego tak się dzieje, albo nie potrafił się do końca otworzyć. Tak czy inaczej był to dla mnie jeszcze trudniejszy czas do przeżycia. W końcu w ciąży jeszcze bardziej potrzebuje się bliskości, akceptacji...
    Oj dokładnie miałam to samo. Na początku ciąży mogłabym się bez przeryw kochać, a mój mąż... cóż... "przecież ty masz nasze dziecko w brzuchu" nie mógł się przełamać. Nie naciskałam bo sama nie chciałabym być naciskana. Później mimo wielkiej ochoty, już nie mogłam...
    Cieszę się, że nie skrytykowałaś tego co napisałam. Wiele osób wstydzi się o tym rozmawiać, pisać... dlatego też krytykują gdy ktoś o tym pisze. Chciałam napisać o tym, by kobiety, które mają na to ochotę zrozumiały, że nic w tym złego.

Junior Member
    Tosia81

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-01 zobacz kalendarz
    My na szczęście żadnych przeciwwskazań nie mieliśmy, seks był dokładnie taki sam, jak przed ciążą.

9. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez MAMULKA1 Zobacz posta
    uu dlaczego??
    Nie mam pojęcia.
    Lekarz powiedział, że czasem tak właśnie jest. Jedna kobieta odczuwa większą przyjemność, innym sprawia to ból.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Junior Member
    Milenaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-09-13 zobacz kalendarz
    Miałam tak samo jak Wy w porównaniu do mojego męża miałam ogromną ochotę na współżycie ale mąż bał się współżyć ze względu na naszą córeczkę . No i lekarz w 7 miesiącu zabronił nam współżyć ponieważ łożysko miałam na przedniej ścianie i groził mi przed wczesny poród

ja podcza ciazy sie kochalam ze swoim facetem, jednak nie robilismy wielu rzeczy, ktore robilismy przed ciązą Seks był powiedzmy taki delikatniejszy
    Patrz jaka ościeznica mdf.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów