Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Seks w wersji soft

Seks w ciąży jest wyjątkowy. Chociaż na początku bałem się, że jak będę się z żoną kochał to zrobię krzywdę naszej dzidzi. Co więcej, moja kobieta będąc w ciąży była dla mnie jeszcze seksowniejsza niż zwykle.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    Cytat Zamieszczone przez marlenna Zobacz posta
    Ja tam nie miałam problemów z opanowaniem się od seksu. To tylko dziewięć miesięcy - są one do wytrzymania. Jako, że mam bardzo wyrozumiałego męża to on też nie miał z tym problemów. Lepiej nie ryzykować.
    Przyłączam się do pytania Mama899.
    Przez całą ciążę miałaś zakaz współżycia ze względu na zagrożoną ciążę, czy po prostu nie chciałaś?
    Jeśli to pierwsze, to współczuję obojgu, jeśli drugie, to kompletnie tego nie rozumiem... Zwłaszcza, że po ciąży jest jeszcze połóg, więc wychodzi prawie rok!

Foretti, a twoja pani też podczas ciąży bardziej to lubiła?

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    My razem z mężem uprawialiśmy seks w ciąży - nie wyobrażam sobie zrezygnować z takiej dawki bliskości - szczególnie w takim okresie jakim jest ciąża ...
    Generalnie myślę, że warto sobie urozmaicić swoje doznania za pomocą gadżetów erotycznych. Sami z mężem bardzo często tak robimy. Ostatnio zamówiłam w sklepie: http://www.skleperos.pl/ kilka fajnych żeli smakowych.
    Ten szczególnie przypadł mi do gustu: http://www.skleperos.pl/sex-apteka/8...wilzajacy.html Truskawka

Member
    majeczka29

Jeśli chodzi o sklep erotyczny - polecam to miejsce Sama często robię tam zakupy kiedy mam ochotę na urozmaicenie naszego życia intymnego z mężem
    Z zabawek - testowaliśmy raczej te z wersji soft - jakieś żele, puchate kajdanki Chyba jeszcze nie dorośliśmy do innych gadżetów - chociaż kto wie, wszystko przed nami

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    my tez uprawialismy seks prawie do końca wszystko mozna zrobic i nie trzeba rezygnowac z niego

Mój by nie wytrzymał tak długiego postu Radziliśmy sobie aż do rozwiązania

9. BabyApp
    jak najbardziej. ostrożniej, niż zwykle. ale było przyjemnie

Cytat Zamieszczone przez karowrk Zobacz posta
    My z meżem mieliśmy BARDZO długą abstynencję. Od 16tyg ciąży miałam zakaz współżycia. Dla męża nie było to tak ciężkie jak dla mnie. Ale gdy leżałam i martwiłam się o życie mojego synka nic nie miało znaczenia. Leżeliśmy więc tak razem, gdy mąż przychodził po pracy i rozmawialiśmy, jak to bedzie, graliśmy w gry, oglądaliśmy TV... Zawsze rano, gdy mąż wychodził do pracy a ja jeszcze spałam, to całował mnie po brzuszku, głaskał, łaskotał {brzuszek nie mnie}.
    Przed porodem, dostaliśmy od gin pozwolenie na "meł czułości". Oczywiście skorzystaliśmy z tego pozwolenia, ale nie było to takie jak powinno być, oboje nienaturalnie delikatni, jakoś tacy obcy... taką miałam ochotę a z drugiej strony tak się bałam... to samo mąż...
    Przed porodem mąż musiał wyjechać do pracy za granicę, więc pierwszy raz kochaliśmy się dopiero w październiku, po w sumie, nie licząc tego ejdnego razu, 10 miesiacach przerwy. Czułosć i bliskosć okazywaliśmy sobie w inny sposób, przytulając się, rozmawiając, całując, może trochę to nie na miejscu, ale znaczy, że ja nie mogłam współżyć, to nie znaczy, że mój mąż nie mógł być zadowolony oczywiście taka "propozycja" nie wypłynęła od mojego męża, wręcz był bardzo przeciwny temu, ale skoro ja miałam ochotę i chciałam, nie miał za wiele do gadki Kobiecie w ciąży się nie odmawia hehehe Wiem, że to temat tabu, ale chciałam się tym podzielić
    Super mąż i super żona, super, gratulacje.

Member
    sally

Mieszka w
    http://www.e-wczasy.net.pl/rodzaj/domki-letniskowe
    Oj ja również nie wiem czy wytrzymalibyśmy taki okres czasu Generalnie podziwiam.
    U mnie pod koniec ciąży wystąpiły pewne czynniki, które uniemożliwiły nam tradycyjny seks. Niemniej nie zrezygnowaliśmy z naszego życia intymnego - zawsze lubiliśmy je udoskonalać gadżetami . W życiu nie wybrałabym się do tradycyjnego sex shopu ale od czego w sumie są te internetowe
    Kupowaliśmy tutaj: http://intymnosc.pl/ - mają szczególnie fajne gry erotyczne

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów