Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Seks w wersji soft

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Można "nie robic wielu rzeczy, które się robiło przed ciążą", ale można też dodać nowe sposoby - np. seks oralny.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Można "nie robic wielu rzeczy, które się robiło przed ciążą", ale można też dodać nowe sposoby - np. seks oralny.
    Mniej więcej o tym pisałam. Może też gdy np tak jak my, był zakaz współżycia, dotykać się i pieścić, na tysiące sposobów

Member
    kamila28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-31 zobacz kalendarz
    seks w ciązy jest inny. mówią ze lepszy, ale czy ja wiem...jak kobieta ma wiele dolegliwości, to niekoniecznie...

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez kamila28 Zobacz posta
    seks w ciązy jest inny. mówią ze lepszy, ale czy ja wiem...jak kobieta ma wiele dolegliwości, to niekoniecznie...
    Zgadzam sięW każdym trymestrze zwykle pojawiają się jakieś dolegliwości, które mogą zmniejszać libido. Fizycznie najbardziej przyjemnie może być w I trymestrze, w III ze względu na duży brzuszek trzeba wiele sobie odmówić.
    U mnie na pewno lepiej nie jest co nie oznacza, że nie czerpiemy z tego przyjemności.

Senior Member
    carolina_1987

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem Mamą Aniołeczka
    U Nas również najlepsze doznania były w I trymestrze i jakoś do połowy II bo jak już brzuchol zaczął się ujawniać to Ja miałam niesamowita ochotę a mąż z kolei nie no bo jak to? przecież tam jest nasze dziecko! hehehe teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu. Tłumaczyłam Mu, że seks nie szkodzi dzidzi, że dziecko czuje kołysanie w brzuszku itp ale na nic to wyszło niestety. Nawet jak pojechałam na IP ze skurczami ale jeszcze nieregularnymi to pani dr odesłała Mnie do domu z zaleceniem częstego brania prysznica i uprawiania seksu no ale mój Mąż nie mógł się przełamać.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez carolina_1987 Zobacz posta
    U Nas również najlepsze doznania były w I trymestrze i jakoś do połowy II bo jak już brzuchol zaczął się ujawniać to Ja miałam niesamowita ochotę a mąż z kolei nie no bo jak to? przecież tam jest nasze dziecko! hehehe teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu. Tłumaczyłam Mu, że seks nie szkodzi dzidzi, że dziecko czuje kołysanie w brzuszku itp ale na nic to wyszło niestety. Nawet jak pojechałam na IP ze skurczami ale jeszcze nieregularnymi to pani dr odesłała Mnie do domu z zaleceniem częstego brania prysznica i uprawiania seksu no ale mój Mąż nie mógł się przełamać.
    Hi hi...ja właśnie koniecznie chcę skorzystać z tego przywileju i zaleceń położnych i krótko przed porodem działać, aby urodzić w terminie

Junior Member
    malisz6

O mnie
    Będę tatą 2013-02-06 zobacz kalendarz
    myśle że powinnaś ten link obejrzeć - http://komdax.com doda wam otuchy

9. BabyApp
    Junior Member
    marlenna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-10 zobacz kalendarz
    Ja tam nie miałam problemów z opanowaniem się od seksu. To tylko dziewięć miesięcy - są one do wytrzymania. Jako, że mam bardzo wyrozumiałego męża to on też nie miał z tym problemów. Lepiej nie ryzykować.

Junior Member
    BasiaZ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-07 zobacz kalendarz
    Pod koniec ciąży jak już seks nie jest wskazany możemy na przykład zabawiać się różnymi akcesoriami. Ja na przykład używałam masażera stref erogennych. Świetnie mnie to rozluźniało i było mi to potrzebne pod koniec ciąży. Mój facet to zaproponował i sam kupił w sex shopie. Był zadowolony, że jest mi dobrze.

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    9 miesiecy to bardzo długo bez seksu a dlaczego go nie uprawiacie ?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów