Strona 21 z 21
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 210

Podzielcie się doświadczeniami

Junior Member
    elusia8989

Mieszka w
    Islandia
    O mnie
    Jestem mamą i spodziewam się drugiego maluszka
    Ja zaszlam w cize w wieku o 18 lat urodzilam w wieku 19 byl to dla mnie ciezki okres z tego wzgledu iz moj obecny maz wyjezdzal za granice do pracy. Zostalam sama w polsce chodzac jeszcze wtedy do szkoly no moze nie sama bo mialam moich rodzicow i rodzine. Ale chodzac do szkoly tez mialam sytuacje ze aaaa tak szybko a to najlepszy czas zeby sie wyszalec itd itd z drugiej strony ludzie poniewaz ja nie wygladam na swoj wiek czyli 24 lata ludzie mowili o zobacz dziecko bedzie mialo dziecko bzdura w pewnym momecie nie wytzrymalam i zwrocilam uwage pewnej kobiecie ze ja jej w metryke nie zagladam ile ma lat a jezeli ona nie wie ile mam lat to zeby sie nie wypowiadala na ten temat pokazujac jej dowod osobisty ( z nerwow) kobieta odpuscila i przeprosila. Nie rozumiem dlczego ludzie sa tak nastawieni przeciez to nie jest ich zycie a komentowac musza. Dzis moj synek ma 5 lat i nigdy nie zalowalam ze urodzilam w tak mlodym wieku jestem najszczesliwasza na siwecie ze mam mojego malego diabelka i kochajacego meza na ktorego moglam liczyc w trudnych chwilach nawet kiedy przebywal za granica. Po roku czasu maz sciagnol nas do siebie obecie przebywal na obczyznie 5 lat maz 6 i na ten moment oczekujemy przyjscia na swiat drugiego maluszka Takze mlode mamy nie przejmujcie sie opinia innych ludzi pamietajcie ze to jest wasz wybor wasze zycie a to co inni mowia miejcie gleboko w powazaniu

2. BabyApp
    Member
    jane599

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-15 zobacz kalendarz
    Zaszłam w ciążę jak miałam lat 19, urodziłam mając lat 20.
    Ciąża to było dla mnie i mojego chłopaka ( 2 lata starszy) totalny szok. W pierwszym odruchu zaczęłam go bić i nie mogłam przestać. Ja, najlepsza uczennica w jednym z lepszych liceów, z dzieckiem na pierwszym roku studiów... Makabra. Chłopak stanął na wysokości zadania i wzięliśmy ślub, gdy byłam w 5 miesiącu ciąży. Bałam się tego ślubu, nie chciałam się pchać w małżeństwo tylko z powodu dziecka, ale jednak zrobiłam to. Jesteśmy 1,5 roku po ślubie i jak do tej pory nie żałuję. Jest nam ciężko, bo tylko mąż pracuje, mieszkamy sami, ale ja widzę tego tylko plusy
    Całą ciążę chodziłam do pani ginekolog. Wiekowa kobietka, ale bardzo ją lubiłam
    Przy porodzie było mnóstwo ludzi, ale miło to wspominam. Najmilej wspominam położną, która odbierała poród i dwie stażystki, które cały czas mi towarzyszyły. Oczywiście cały czas był również mąż. Pomimo "wpadki" nie żałuję że był ze mną. Czułam się bezpieczniej.
    Niestety mąż musiał narobić rabanu, gdyż nie chcieli go na początku wpuścić na salę ze względu na sprzątanie sali oraz późniejszy wywiad ze mną. No ale cóż....
    Jak jest się młodym to wszystko jest inaczej. We wtorek rodziłam, a dzień wcześniej byłam normalnie na zajęciach. Jak się chce to można

Member
    Cobra

O mnie
    Jestem mamą dziewczynki od 24-06-2012 i chłopca od 15-07-2013 :)
    Ja nie należę do grona "młodocianych" mam, jednak wg. mnie każda dziewczyna może być dobrą matką, nawet jeśli "wpadła", wystarczy tylko, że tego chce..
    Uważam jedynie, że im młodszy wiek matki, tym bardziej musi się postarać, aby stanąć na wysokości zadania (głównie nauka, brak pracy i zwyczajnie małe doświadczenie życiowe)...

Senior Member Awatar arvadi
    O mnie
    Fajna mama :)
    No to ja także mogę opowiedzieć o sobie. Zaszłam w ciąże w wieku 16 lat. A urodziłam w wieku 17 lat. Ojciec dziecka zwiał gdzie pieprz rośnie. Nie mam z nim kontaktu ostatnio dowiedziałam się że uciekł do Holandii. CHodzę do technikum dziennego. Fabim zajmuje sie mama , abu to robić musiała żucić pracę. Utrzymuje nas mój tata.To tak w skrócie. Powiem tylko tak: Nie czuję się gorszą matką i jestem bardzo dojrzała jak na swój wiek.

Junior Member
    annawereda

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-16 zobacz kalendarz
    Witam,
    jestem reasercherem i szukam bohaterek programu " nastoletnie matki" dla MTV - polska edycja. Chcemy śledzić losy 4 młodych mam z woj. mazowieckiego i pokazać, jak naprawdę wygląda życie nastolatek, które same mają dzieci. Sama jestem mamą dwójki dzieci i wiem, że czy ma się lat 17 czy też 25 problemy są podobne.

Pracuję dla firmy, która ma w swoim dorobku kilka filmów dokumentalnych czy też seriali dokumentalnych (m.in. Szpital Dzieciątka Jezus) i zawsze chcemy bardzo rzetelnie zrobić film.
    Wstępnie proszę o niezobowiązujące spotkanie/ rozmowę telefoniczną/ wymianę maili.
    *
    Proszę ew. o maila: annawereda@gmail.com lub sms-a/ tel: 793 786 774

Junior Member
    annawereda

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-16 zobacz kalendarz
    Witam,

jestem reasercherem i szukam bohaterek programu " nastoletnie matki" dla MTV - polska edycja. Chcemy śledzić losy 4 młodych mam z woj mazowieckiego i pokazać, jak naprawdę wygląda życie nastolatek, które same mają dzieci. Sama jestem mamą dwójki dzieci i wiem, że czy ma się lat 17 czy też 25 problemy są podobne.

Pracuję dla firmy, która ma w swoim dorobku kilka filmów dokumentalnych czy też seriali dokumentalnych i zawsze chcemy bardzo rzetelnie zrobić film.

Proszę o niezobowiązujące spotkanie/ rozmowę/ wymianę maili. Zdecyduj czy chcesz opowiedzieć nam swoją historię.
    namiary na mnie: annawereda@gmail.com i tel. 793 786 774

Junior Member
    marta145

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-05-13 zobacz kalendarz
    Ja zaszłam w ciążę mając 18 lat ogólnie miałam wsparcie ze strony rodziców i mojego lubego, skończyłam szkołę , aktualnie studiuję i pracuję mieszkam z narzeczonym nie jest lekko ale jak się chce i ma trochę samozaparcia to można wszystko trzymam za was kciuki dziewczyny !

9. BabyApp
    Junior Member
    Karina1989

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-22 zobacz kalendarz
    Ja również urodziłam młodo, miałam 17,5 roku...ale udało mi się wszystko poukładać, skończyłam szkołę, studia i razem z mężem spodziewamy się synka Jeżeli chodzi o sytuację prawną nieletniej ( i niezamężnej) mamy, bo jak widzę są tu i takie pytania: w szpitalu opiekun prawny takiej mamy będzie musiał podpisać wszystkie dokumenty, zgody za nią...jeśli chodzi o osobę towarzyszącą to nie sądzę, by ktoś robił problemy...jeśli chodzi o nazwisko dziecka...na początek dziecko dostanie nazwisko matki, nie ważne, czy jest obecny ojciec dziecka w urzędzie...najpierw musi zostać ktoś opiekunem prawnym dziecka , bo ona sama nie ma pełnych praw rodzicielskich. Opiekuna prawnego ustanawia sąd, dlatego dobrze jest jak np. matka dziewczyny jak najszybciej po narodzinach złoży wniosek do sądu o ustanowienie jej opiekunem prawnym dziecka ( to prawo wygaśnie jej w momencie, gdy biologiczna mama uzyska pełnoletność). I dopiero wtedy, gdy zostanie już ustanowiony opiekun prawny dziecka, ojciec dziecka wraz z tym opiekunem idzie do Urzędu Stanu Cywilnego i może uznać oficjalnie dziecko i dać mu swoje nazwisko.

Mam nadzieję, że komuś pomogłam

Ode mnie mogę napisać jeszcze tyle: ciąża w młodym wieku to wyzwanie, ale nie tragedia Nie jest na pewno łatwo, ale ze wszystkim da się poradzić Życzę dużo szczęścia dla wszystkich młodych mamusiek
    Córcia ur.6.04.2007

Czekamy na synusia

czesc

Jest o tym artykuł tutaj sami zobaczcie https://kamagra-bez-tabu.pl

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów