Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Początek roku szkolnego/przedszkolnego to duży stres...

Senior Member
    _marta_

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-01-17 zobacz kalendarz

Początek roku szkolnego/przedszkolnego to duży stres...

Witajcie,
    jak Wasze pociechy znoszą sam początek roku szkolnego/przedszkolnego. Moje w wakacje wspominały przedszkole i szkołę, i mówiły, że tęsknią do kolegów. Ale dzisiejszy (a tak naprawdę wczorajszy, bo jest po północy) wieczór był bardzo trudny. Oba maluchy mówiły, że nie chcą jutro iść do przedszkola i szkoły, że "dlaczego" i czemu wakacje będą dopiero w kolejne lato. Było sporo smutków :-( Dzieci zasnęły później niż zwykle, bo miały problem z wyciszeniem się :-( Jak było u Was?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Moje Dzieciaki poszły dzisiaj z uśmiechem na twarzy .
    Jaś do przedszkola szykował się całą niedzielę , pakował plecak , kapcie a Michaś ? to juz nastolatek i bardzo chciał spotkać się z kolegami
    Zobaczymy co będzie jutro

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member
    _marta_

O mnie
    Witajcie,
    wieczór był gorszy ranek - lepszy ;-) Dzieciaki szybko mobilizowały się do wyjścia, tak jakby chciały szybko już być w przedszkolu i szkole. U Oli zero łez (za to płakało mnóstwo trzylatków w sali obok ;-( ), u Igora mnóstwo emocji i baczne przyglądanie się kolegom, którzy przez wakacje ostro wyrośli. Czyli nie taki diabeł straszny...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez _marta_ Zobacz posta
    Witajcie,
    wieczór był gorszy ranek - lepszy ;-) Dzieciaki szybko mobilizowały się do wyjścia, tak jakby chciały szybko już być w przedszkolu i szkole. U Oli zero łez (za to płakało mnóstwo trzylatków w sali obok ;-( ), u Igora mnóstwo emocji i baczne przyglądanie się kolegom, którzy przez wakacje ostro wyrośli. Czyli nie taki diabeł straszny...

No widzisz Ola pierwszy rok do przedszkola poszła tak ? A Igor do szkoły czy do przedszkola ?

Senior Member
    _marta_

O mnie
    No właśnie Ola drugi rok do przedszkola, choć jest rocznikowym 3-latkiem (jest ze stycznia 2009, ale poszła do przedszkola z rocznikiem wcześniejszym), zaś Igor do 2. klasy. Wieczorem znowu były u Oli smuteczki, choć ona naprawdę lubi swoje przedszkole - panie i dzieci (bo w przedszkolu jest radosna, a gdy zaczęły się wakacje ciągle o nich mówiła; generalnie pięknie w poprzednim roku się zaadoptowała w przedszkolu). Myślę, że te wakacje z mamą non stop i tatusiem w czasie urlopu plus dobry wyjazd sprawiły, że dzieci chcą więcej... Oby znowu spokojnie wbiły się w rutynę i będzie wszystkim łatwiej...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez _marta_ Zobacz posta
    No właśnie Ola drugi rok do przedszkola, choć jest rocznikowym 3-latkiem (jest ze stycznia 2009, ale poszła do przedszkola z rocznikiem wcześniejszym), zaś Igor do 2. klasy. Wieczorem znowu były u Oli smuteczki, choć ona naprawdę lubi swoje przedszkole - panie i dzieci (bo w przedszkolu jest radosna, a gdy zaczęły się wakacje ciągle o nich mówiła; generalnie pięknie w poprzednim roku się zaadoptowała w przedszkolu). Myślę, że te wakacje z mamą non stop i tatusiem w czasie urlopu plus dobry wyjazd sprawiły, że dzieci chcą więcej... Oby znowu spokojnie wbiły się w rutynę i będzie wszystkim łatwiej...

Marta będzie dobrze
    Mój Jaś najbardziej ubolewa nad tym że nie może pospać dłużej , a On jest śpioch tak jak ja

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    dziewczyny odgrzebuję nieco temat, bo mój synek idzie od września do przedszkola i już powoli zaczynam się zastanawiać co to będzie, boję się że mu się nie spodoba, że będzie się denerwował, że się nie dogada z dzieciakami, jak sobie radziłyście z takim stresem? Ja póki co kupiłam nervomix control żeby nie zwariować przy tym szybko uciekającym czasie i przygotowaniach do tego pierwszego dnia. Co radzicie na uspokojnie?

9. BabyApp
    Member Awatar Karo4
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-14 zobacz kalendarz
    Spokojnie, każdy musi przez to przejść. Początek zawsze jest trudny, zanim się zorientujesz synek będzie chciał chodzić do przedszkola, będzie wracał zadowolony i wybawiony ;d pamiętam że też się stresowałam, ale później mi przeszło, wydaje mi się że gorzej to zniosłam niż moje dziecko

Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz
    Mnie też trochę przeraża ten wrzesień, pierwszy rok przedszkola u nas nie był za różowy oprócz tego wyszły probleny zdrowotne i konieczność rehalibilizacji teraz zastanawiamy się mocno czy nie zmienić przedszkola, idziemy na rozmowę z dyrektorką i zobaczymy co to da, jeśli nic to w październiku pewnie zmiana przedszkola i kolejny stres jak on się tma odnajdzie chyba sama ten nevomix zacznę brać bo z tych nerwów to oszaleję a ie chcę żeby syn widział że ja się tym stresuję i martwie

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Karo-podzielam Twoje zdanie! U mnie tylko raz byly lzy-moje, gdy Wiktor poszedl do zlobka, reszta juz na luzie. I on, i ja. Teraz Nadia idzie do przedszkola i wrecz nie mozemy sie obie doczekac. mamusie czesto same sie nakrecaja.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów