Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Joga dla mam:-)

Junior Member
    iwoonka22

Mieszka w
    Jagodzin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-02-12 zobacz kalendarz
    Data
    12.02.2011

Joga dla mam:-)

Jesteś w ciąży-koniecznie ćwicz!Świetną formą aktywności fizycznej w tym szczególnym czasie jest joga.Praktykując jogę,będziesz się dobrze czuła,lepiej poradzisz sobie z bólami porodowymi i szybciej wrócisz do formy po narodzinach malucha.Dlaczego warto ćwiczyć jogę?
    *Łagodzi nasilające się podczas ciąży objawy napięcia,niepokojów,stresów
    *Poprawia jakość snu
    *Wzmacnia i uelastycznia kręgosłup,uśmierzając bóle pleców
    *Rozciąga miednicę,wzmacnia jej mięśnie
    *Usprawnia przepływ krwi w naczyniach
    *Poprawia elastyczność macicy,dzięki czemu dziecko ma więcej przestrzeni
    *Równoważy poziom hormonów we krwi
    *Uczy świadomości własnego ciała i uwrażliwia na jego potrzeby
    *Uczy jak się relaksować i oddychać,dzięki czumu zmniejsza bóle poporodowe i pozwala świadomie współpracować z lekarzem i położną

zanim jednak zaczniesz ćwiczyć,zapytaj swojego lekarza,czy nie ma żadnych przeciwwskazań.Szczególnie dotyczy to ciąży przebiegającej z powikłaniami,zagrożonej,lub przypadku,gdy dziecko jest ułożone w nietypowej pozycji
    Pamiętaj droga mamo,że joga przynosi najlepsze efekty,gdy jest praktykowana systematycznie i z zaangażowaniem:-)

2. BabyApp
    Junior Member
    wenecja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-24 zobacz kalendarz
    Lekarz prawie 5 lat temu zalecił mi ćwiczyć jogę,aby poprawić pracę narządów wewnętrznych...dał mi wskazówkę,abym sprawdziła czy mi się spodoba, i żebym najlepiej poszukałam najbliżej miejsca zamieszkania. Poszukiwania trwały z tydzień a potem zaczęłam systematycznie chodzić na zajęcia:-) To proste kupujesz mate i ćwiczysz, ja swoją kupiłam tutaj http://jogastyl.pl/, tam też znalazłam dużo pomocnych materiałów. Czuję się świetnie ćwiczenia poprawiły i poprawiają nadal w znacznym stopniu siłę moich rąk i nóg,nie mam bóli kręgosłupa,świadomie prostuję plecy i rozluźniam barki szczególnie w stresie. Teraz ćwiczę sama w domu, ewentualnie wpadam raz na jakiś czas żeby poćwiczyć w grupie jak mam czas.

Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-12-17 zobacz kalendarz
    cwiczenia cwiczeniami ale wez tu cwicz z duuzym brzuchem nie takie proste i przede wszystkim tzeba wiedziec jakie cwiczenia mozna wykonywac!

Najlepiej iść do szkoły jogi. Ostatnio jest takich pełno, Tam instruktor powie jakie ćwiczenia są wskazane, a jakie nie.

Junior Member
    Bonnie

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-21 zobacz kalendarz
    Ja sama ćwiczę w domu, znalazłam sprzęt i poradniki( w sklepie JogaStyl.pl) i sama się kształcę no jeszcze internetowe kursy. Nie chciałam iśc do grupy, bo joga chyba powinna byc ćwiczona w ciszy, aby sie zrelaksowac również.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów