Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Mąż ratunkiem na całe zło:-)

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Tacy faceci jak Wasi mężowie są wspaniali i chwała im za to. Ale jak przekonać takiego mało zaangażowanego, że jest bardzo potrzebny? Macie jakieś pomysły? Niedawno rozmawiałam z kobietą, której mąż zaczął się zajmować dzieckiem dopiero gdy skończyło 5 lat. Wcześniej dziecko go bardzo denerwowało. I co tu zrobić z takim egzemplarzem?
    W sumie to mega dziwne, bo tata też lubi mieć udział w życiu dziecka.
    Ale tak jak pisze Marvolaczek chyba małe kroczki, pomoc przy drobiazgach żeby się przekonał że i z małym dzieckiem da się dużo fajnych rzeczy zrobił, wspólna zabawa, spacery - wymówki na pewno nie pomogą, a pewnie zaszkodzą.
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

2. BabyApp
    Junior Member
    KirtLorenz

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Mąż musi być oparciem dla żony i dzieci.
    Znacie jakiś hotel na wesele lublin? W lublinie szukam sali.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Niestety, w praktyce różnie bywa.

Member
    nunka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-09-05 zobacz kalendarz
    u mnie w prakyce brak męża powoduje kryzys a powrót męza powoduje że wracam do siebie i moge działać - wczoraj np miałam kryzys i mąż jak juz wrócił z pracy, to był dla mnie podporą

Moj mąż również zawsze byl dla mnie podporą, ale teraz jestem niepewna. 11 dni temu urodziłam cudowną coreczke, mąż był dużym wsparciem, ale niestey 4 doby dopadl mnie baby blues, juz jest lepiej, ale wciaz pozostaje strach i lęk, że mąż nie do konca jest szczęśliwy, ze żałuje straty dawnego życia. Zawsze byliśmy bardzo aktywni i wszystko robiliśmy razem, teraz ja musze byc w domu i zostaliśmy niejako rozdzieleni. Boję się, że mąż zacznie żałować. ...

To super, że masz takie wsparcie

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Krab Zobacz posta
    Moj mąż również zawsze byl dla mnie podporą, ale teraz jestem niepewna. 11 dni temu urodziłam cudowną coreczke, mąż był dużym wsparciem, ale niestey 4 doby dopadl mnie baby blues, juz jest lepiej, ale wciaz pozostaje strach i lęk, że mąż nie do konca jest szczęśliwy, ze żałuje straty dawnego życia. Zawsze byliśmy bardzo aktywni i wszystko robiliśmy razem, teraz ja musze byc w domu i zostaliśmy niejako rozdzieleni. Boję się, że mąż zacznie żałować. ...
    Naprawdę robiliście wszystko razem? Jeśli dobrze wam było w takim układzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Twój mąż włączył się w miarę możliwości do opieki nad dzieckiem A tak na serio: możecie nadal wiele rzeczy robić razem, kiedy on ma wolne. Razem kąpać, chodzić na spacery, z wizytą do znajomych... Jeśli lubicie być aktywni, kupcie chustę albo nosidełko i róbcie wyprawy we trójkę. Teraz są nawet takie kina, gdzie można pójść z małym dzieckiem.

9. BabyApp
    mąż może być naprawdę wspaniałym wsparciem dla kobiety

Member Awatar Wera123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-09 zobacz kalendarz
    Ja zawsze wiedziałam, że mam cudownego męża a po porodzie dowiedziałam się, że mąż jest też fantastycznym ojcem. Ale nie wyobrażam sobie, żeby tata dziecka nie angażował się do opieki nad nim i to w znaczący sposób. Nie mam pojęcia jak radzą sobie samotne matki. Bardzo im współczuje i mam nadzieję, że takie samotne rodzicielstwo wyzwala jakieś ukryte pokłady energii o których ja nie wiem.

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    ja tez sie jakos lepiej czuje jak moj partner jest w domu (ma taka prace, ze nie ma go po kilka dni, jest kierowca) on umie wszystko zrobic przy dziecku i od poczatku tak bylo, lubi sie bawic z synkiem i za nim teskni, jak ostatnio uslyszalam od znajomej, ma dzieckow tym samym wieku (1,5 roku), ze jej facet dwa razy zmienil pieluchę (jest w domu codziennie po pracy) to sie za glowe zlapalam, a ona na to, ze on jest zmeczony po pracy, nosz kurde, a ty co robilas przez caly dzień? chyba nie lezalas na kanapie z herbatką w reku

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów