Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Czy dziecko może "skleić" związek?

Junior Member
    Martyna***

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-02-16 zobacz kalendarz
    Ja też jednak jestem za większością głosów na nie...a jeżeli już dziecko to tylko i wyłącznie świadoma decyzja ich obojga.
    Sama jestem w związku z mężczyzną który z inną kobietą ma syna...on nie chciał z nią dziecka. Ona jednak chciała mieć z nim dziecko do tego stopnia że powiedziała, ze bierze tabletki co było kłamstwem i stało się, urodził się syn, on wytrzymał z ta kobietą 2 lata ale tylko dla dziecka...a co gorsza miała już córkę z innym mężczyzną...wiem wiem pomyślicie, że to brzmi jak jakaś patologia może ale na prawdę niech Twoja koleżanka lepiej się zastanowi...najpierw niech sama zawalczy o to uczucie, które ich łączyło...czego owocem dopiero wtedy kiedy razem poczują sie pewni siebie może być maleństwo...

2. BabyApp
    Junior Member Awatar Malwinaxyz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-09 zobacz kalendarz
    oj dziecko nie sklei związku, ono czasem może namieszać w dobrym związku a w złym po prostu go zakończyć. Po porodzie kobieta wiadomo jaka jest i jak wygląda.... jesli facet wcześniej jej nie akceptuje nie kocha to gdy pojawi sie dziecko jest jeszcze gorzej.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Nie wiem skąd w ogóle ludzie biorą takie pomysły, że dziecko pomoże związkowi. Dziecko to jest wręcz sprawdzian dla związku, wymaga wiele poświęceń i uwagi, opieka i wychowanie stwarzają wiele problemów, które mogą zachwiać związkiem, który wydawał się bez zarzutu. Jeśli między partnerami jest źle, nie dogadują się i nie kochają, to te wszystkie trudne sytuacje tylko przyspieszą rozpad. A kłócący się non stop rodzice to żadna frajda dla dziecka.

Dziecko nie powinno być pretekstem do zatrzymania faceta przy sobie. Dziecko to istota żywa mimo że przez 9 miesięcy jest w brzuchu mamy. Owszem wiadomość o tym że kobieta jest w ciąży pewnie trochę zbliży dwoje ludzi ale z czasem jeśli ten ogien w związku zgasł to raczej dziecko go nie rozpali na nowo.

Senior Member Awatar aspire.
    O mnie
    Mama na pełnym etacie :)
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Mam przyjaciółkę, której związek znalazł się w kryzysie. Nawet nie to, że się kłócą, nie ma tu zdrady czy czegoś podobnego - tyle że jakby siadła temperatura uczuć, żyją trochę obok siebie. Ona nie chce go stracić i uważa, że powinni mieć dziecko i że to by ich uratowało przed rozstaniem. Co sądzicie o takim pomyśle? Czy to realne?
    nie,to nie jest dobry pomysł niestety...

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem dziecko nie skleja związku ale jednak stanowi dużą przeszkodę w rozstaniu się .. Nie jest to wtedy łatwe.
    Niemniej sama uważam, ze należy walczyć o związek, własne szczęście i jeżeli mamy problemy może trzeba by było skorzystać z takiej terapii: http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-par-mediacje/ Często osoby, które skorzystały z pomocy psychologicznej w małżeństwie nauczyły się rozumieć swoje potrzeby i nareperowały swoje związki. Nie jest to łatwe, wymaga dużego samozaparcia ale nie jest na szczęście niemożliwe.
    WIem to z własnych doświadczeń

jeśli nie ma tego płomienia to chyba nie

Ostatnio edytowane przez McBeata84 ; 07-03-14 o 15:29

9. BabyApp
    Junior Member Awatar Kleocia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2003-06-22 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie nie!
    Jak dla mnie to jest to bardzo duży błąd. Dzieci powinny wychowywać się w związku szczęśliwych rodziców, a nie w atmosferze wzajemnych pretensji , żalów, czy niesnasek rodziców.

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Rzekłabym że u nas poważniejszy kryzys zaczął się po narodzinach Córy - masa zmian i nowości a co za tym idzie stresów.
    Wydaje mi się, że jeśli nie ma tej chęci budzenia się rano obok tego samego faceta, znoszenia jego gorszych dni i różnych rozmiarów kłótni, a przede wszystkim samoistnie nie pojawia się potrzeba wtulenia w niego, to żadnego dziecko (ani ich większa ilość) tego związku nie sklei.
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Nie tylko nie sklei, ale wręcz rozwali to, co jeszcze pozostało...

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów