Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Ojciec waszego dziecka - jaki powinien być?

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Ojciec waszego dziecka - jaki powinien być?

Jaki powinien być mężczyzna, o którym myślicie jako ojcu waszego dziecka? Czy wybierając partnera życiowego, patrzy się pod tym kątem na ewentulanych kandydatów? Jak to było w waszym przypadku?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    My dużo rozmawialiśmy na temat ewentualnych dzieci, patrzyłam też, jak P. opiekuje się dziećmi, jak się z nimi bawi. Z czasem byłam pewna, że chcę, aby to właśnie On był Ojcem moich Dzieci

Oleńka ma prawie półtora roku, Tata nie zawsze spisuje się na 5, ale naprawdę nie mogę na Niego narzekać pomaga mi, pomimo, że pracuje fizycznie i czasem jest naprawdę zmęczony. Wiadomo, że najwięcej zajmuje się Córką w weekendy, ale to są najwspanialsze chwile dla całej naszej Trójki

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Nie patrzyłam pod tym kątem. Ale w roli ojca spisuje się rewelacyjnie. Niech pozostanie taki jaki jest i nic w sobie nie zmienia. Zajmuje się Jasiem na równi ze mną,a nawet mam czasami wrażenie ,że jego rola jest bardziej zaawansowana niż moja.

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    Na mojego M nie patrzylam jak na kandydata na ojca mojego dziecko moze dlatego że byłam zbyt mloda i myslalam że mnie to nie dotyczy,myliłam sie

Ojciec Fabianka spisuje się świetnie ! Mały aż piszczy na jego widok,jestem pewna że trafilam ,,dobrze''

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Mój luby może ideałem nie jest,ale się stara jak może.Chociaż czasem mógłby spędzać trochę więcej czasu z synem

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Też nie patrzyłam obecnego partnera na początku i dość długo jeszcze jak byliśmy razem jak na ojca ale od początku też wiedziałam , że lubi dzieci i chce je mieć w przeciwnym razie mógłby się zakończyć taki związek bardzo szybko dla mnie...
    Teraz jak już mamy dziecko to mąż ile może tyle uwagi poświęca dziecku, a nawet z pracy wyskoczy na chwilkę żeby zobaczyć córkę

Member
    Monniq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-08 zobacz kalendarz
    Gdybyśmy na mężczyzn patrzyły tylko przez pryzmat "ojcostwa" na pierwszych randkach-i oni by o tym wiedzieli,to zamiast do kina czy na romantyczny spacer zabierali by nas na "przechadzke" po najblizszyb sklepie z akcesoriami dla niemowlaków.
    kiedy ja poznałam mojego męża mialam w nosie czy lubi dzieci,czy robi słodkie minki przechodząc obok jakiegoś malucha,cieszyły mnie jego romantyczne gesty,robienie dla mnie obiadu,albo stanie w deszczu pod moim oknem i czekanie az wroce z uczelni.Jak sie okazało w trakcie "nieznosił" innych dzieci,ale nie przerazalo mnie to.Teraz mamy 6 miesiecznego syna iiii... mąż sie sprawdza jako tata,kiedy trzeba to przewija,wyciera łzy,rozsmieszna albo przytula.I nic sie nie zmieniło nadal nie lubi dzieci ale naszego syna Kocha!
    pozdrawiam.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Zanim z jakimkolwiek facetem poszłam do łóżka pytałam "a co będzie jak wpadniemy?" <mimo tego, że się zabezpieczaliśmy>...

A z moim mężem była tak, że był już "przetestowany" :-)
    Mój mąż ma syna Patrysia. Widziałam jaką miłością go darzy, widziałam, że mimo, że rozstał sie z jego matką to zabiega o kontakty, płaci alimenty, kupuje dziecku, jednym słowem powiedziawszy był TATĄ!!

Gdy podjęliśmy decyzję o chęci posiadania wspólnego dziecka, trochę się zaczęłam obawiać, bo wkońcu "weekendowy tata" to nie to samo co tata na codzień... jednak moje obawy poszły dalekooooo już przy pierwszym wspólnym USG, jego wzrok wklejony w ekran monitora był bezcenny. Dbał o nas jak nikt inny. A gdy poznał Jakubka od razu zaczął wszystko przy nim robić, kąpał, przebierał, karmił... Teraz gdy mój mąż wychodzi z pokoju np. do łazienki to Kubuś płacze za nim. Mój mąż jest ojcem idealnym!! Nawet nie marzyłam o tym bym mój mąż mógłby być takim ojcem... Najlepszy ojciec świata!!

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Macie rację, dziewczyny - chyba rzeczywiście mało która z nas, kiedy poznaje fajnego faceta, patrzy na niego pod kątem przyszłego ojcostwa Ze mną też tak było. Wlaściwie trudno to przewidzieć na 100 procent, czy mężczyzna będzie dobrym ojcem - bo jak widać, nawet taki, co generalnie "nie lubi dzieci", może być fantastycznym ojcem dla własnego potomka!

Odpowiedzialny i z poczuciem humoru

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów