Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143

jaki wózek ??

Senior Member Awatar LadyScarlet
    O mnie
    Moj Mały Książe urodził się dn.4.11.2011. Mama last minute :)
    Cytat Zamieszczone przez paulina_287 Zobacz posta
    Witam wszystkie mamy i przyszłe mamusie ..pomóżcie wybrać wózek już miesiąc szukam wózka i jakoś nic mnie nie zachwyca jak nie ciężki to brzydki jak nie brzydki to bez amortyzacji ..
    Mamusie pochwalcie się swoimi zakupami..
    Polecam bugaboo, najlepszy zakup jaki zrobiłam . Wg mnie najważniejsze zeby był lekki moj waży 8 kg. Nie wyobrazam sobie wózka 3 w 1 z wagą 20 kg

2. BabyApp
    Senior Member Awatar aneczka84
    O mnie
    Jestem mamą Kariny i Huberta
    Ja myśle o Tako Jumper X - kolażanka ma i jest zachwycona. Póki co jeszcze się zastanawiam

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez aneczka84 Zobacz posta
    Ja myśle o Tako Jumper X - kolażanka ma i jest zachwycona. Póki co jeszcze się zastanawiam
    Wózki TAKO są fantastyczne.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar Kasiunia1030
    Mieszka w
    łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-21 zobacz kalendarz
    Ja mam Tako JumperX i jestem zadowolona.Bardzo wygodna spora gondola...spacerówkę używamy do tej pory.Super sie prowadzi nawet po śniegu.Pompowane koła.Mały minus za wagę.Rama jest stalowa ale dzięki temu ma dobrą przyczepność więc coś za cośI cena przystępnaSłyszałam też dobre opinie o V3 i XLanderze.Moja sister miała jakąś trójkołowkę z Chicco dosyć drogą i b.narzekała!

Aniołek 06.2016r.

Senior Member Awatar aneczka84
    O mnie
    Jestem mamą Kariny i Huberta
    Właśnie nam się wózek przyda na zime i chyba będzie to Tako Jumper X znalazłam w necie za 1200zł opcje 3w1. Co prawda mam juz kupiony fotelik samochodowy ale wózek i tak planujemy kupić dopiero po nowym roku a fotelik potrzebny jest odrazu

Witam.jestem w 7 miesiacu ciazy i mamy upatrzony juz od samego poczatku wozek firmy COLETTO model marco polo.Opinie o nim sa bardzo dobre.Na zywo wyglada jeszcze lepiej niz na zdjeciach i jest bardzio funkcjonalny a co najwazniejsze po zlozeniu jest bardzo maly wiec do bagaznika samochodu spokojnie sie zmiesci.tzn jesli samochod to nie kombi a i cena tego wozka jest do przelkniecia

Junior Member
    Maurodavne

O mnie
    Będę tatą 2013-03-01 zobacz kalendarz
    Droga ewel7,
    droga do kupna wózka prawie zakończona i padło na Vipera. Czy możesz napisać trochę więcej jak ten wózek się sprawuje? Mam ciągle obiekcje dotyczące "wkładu" spacerówki - po obu stronach ma poduszeczki które moim zdaniem mogą radykalnie zmniejszyć swobodę dziecka. Bardzo dziękuję.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Naija
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Ja wybrałam trzy typy wózka z racji, że babcia wyraziła chęć kupienia to nie chciałam narzucać jej jednej ceny. Na szczęście wybrała ten, który i mnie najbardziej się podobał. Oczywiście 3w1 firmy HARTAN, model Topline S 2013 o delikatnych kolorach beżu, gdzie niegdzie w paski.
    Łatwy w złożeniu, z przodu koła wedle życzenia ruchome bądź stałe, gondola głęboka, hamulec na rączce wózka z boku, generalnie zapowiada się dobrze, a jak się sprawdzi to już niebawem się przekonamy

Junior Member
    Malinofa

Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-02-28 zobacz kalendarz
    Data
    3.03.2013
    A my wybralismy Graco SYmbio czarny, mam nadzieje ze to byla dobra decyzja, bo wizualnie nam sie bardzo podoba, czytalam wiele pozytywnych opinii na internecie o tym wozku, przede wszystkim jest wyjatkowo lekki i super skrętny zobaczymy jak to sie bedzie mialo do praktyki..

Senior Member Awatar suavemente
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-20 zobacz kalendarz
    A czy któraś z mam ma wózek 3w1 Tako Jumper??
    Mieliśmy kupować, ale ostatecznie dostaliśmy używany w dobrym stanie (właśnie Tako Jumper) i jestem ciekawa, czy któraś z mam go używała oraz co o nim myśli ??

Jest dobry i bezpieczny dla dziecka?!

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów