Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Zdjęcia z brzuszkiem na pamiątkę

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Zdjęcia z brzuszkiem na pamiątkę

Czy robicie sobie na pamiątkę zdjęcia z brzuszkiem? Lubicie się fotografować? W najnowszym wydaniu M jak mama (08/2012) znajdziecie rady, jak się ubrać, jak pozować, aby wyglądać korzystnie.

2. BabyApp
    Nutka11
    Guest
    Nutka11
    Jasne , że lubimy , w naszej grupie wrześniówek mamy swój " brzuchaty" album
    A kiedy będzie nowy numer dostępny? wczoraj szukałam , ale jeszcze nie było...

Nie wyobrażam sobie nie mieć zdjęc z tego pięknego okresu. I chociaż dzisiaj córcia jest po drugiej stronie brzuszka to z sentymentem wracam do fotek z okresu ciąży...
    Nie robiliśmy sobie profesjonalnej sesji zdjęciowej, jakoś sie nie złożylo... ale sami zrobiliśmy wiele zdjęć. Troszkę bawimy się w fotografię i niektóre zdjęcia wyszły nam cudne! No i oczywiscie dla nas są bezcenne bez względu na wszystko.
    Mamy też zdjęcia we trójkę, bo maż stał się mistrzem współpracy ze statywem i samowyzwalaczem hehe...
    U mnie chęć do robienia zdjęć była uzależniona od mojego nastroju... ale jak już miałam ochotę to uwielbiałam jak mąż robił mi zdjęcia...
    Pomysły można znaleźć na necie i troszkę się nimi wspierać...ale jak już zaczyna się robić zdjęcia, to nowe kadry same przychodzą do głowy...

Dlatego KAŻDEJ przyszłej mamie radzę, aby sobie zafundowała takie zdjęcia... wiem, że czasem są momenty że w brzuszkiem nie czuje się pięknie i fotogenicznie... że zmęczenie bierze górę... ale warto, bo te momenty nigdy już nie wrócą...
    Jeśli nie macie nikogo znajomego kto robi ładne zdjęcia to rozważcie dobrego fotografa, który będzie umiał pokazać sedno tego wszystkiego co dzieje się teraz w Waszym życiu...
    I pamiętajcie...kobieta w ciąży emanuje niezwykłym pięknem...którego sama czasami nie widzi. Dlatego zdjęcia brzuszkowe tak często łapią za serce...

Senior Member Awatar Lucky
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    13.11.2011r. i 13.11.2013 <3
    Data
    13.11.2011/17.11.2011 13.11.2013/13.11.2013
    Zdjęcia z brzuszkiem są
    I takie nieprofesjonalne robione ręką męża i takie profesjonalne robione ręką fotografa

Nutka11
    Guest
    Nutka11
    Na profesjonalną sesję wybieram się z mężem do znajomej fotografki poczekam jeszcze chwilę , aż brzusio będzie większy, czuję , że będzie niezła zabawa no a pamiątka-tak jak mówicie-bezcenna

mąż robi mi zdjęcia od początku ciąży raz w miesiącu, widzimy jak się "powiększam "

Senior Member Awatar gaugi
    O mnie
    Mama Oleńki i Adusi :)
    Data
    07-04-2011/ 25-10-2015
    Może typowych zdjęć z brzuchem nie mam ale mam zdjęcia brzucha od 6 miesiąca bo wcześniej nie było widać

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Oczywiście, że tak Zdjęć z brzuszkiem jest cała masa od samego początku. Każdy miesiąc skrzętnie i wielorazowo uwieczniany
    Nawet sobie brzuchatą sesję zrobiliśmy z chłopcami
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

9. BabyApp
    Senior Member Awatar stokrotka.
    O mnie
    Jestem mamą Dziuni 31.12.10r. i aktualnie oczekuję Ewuni :)
    Oczywiście,że tak :-)
    Co prawda w 1 ciąży dopiero pod koniec 6 miesiąca zaczęło być widać brzuszek to od tamtej pory robiliśmy fotki.
    Zdjęcia były i profesjonalne wykonane u fotografa i wykonane przez partnera
    Tp. 25.12.2012r. Ewa

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Ja tylko czekałam aż brzuszek konkretny urośnie
    Oczywiście zdjęcia są i lubiłam się fotografować w ciąży, tym bardziej, że czułam się bardziej korzystnie mając brzuszek niż np po ciąży.

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Zdjęcia z brzuszkiem staramy się robić co tydzień lub co dwa teraz jak patrzę jak wyglądałam z brzuszkiem w pierwszym trymestrze a jak teraz -już w 30 tyg ciąży to uznaję to za "9 cud świata" to jest zarazem tak dziwne jak i piękne poza zdjęciami robimy również krótkie filmiki bo nasza córeczka jest bardzo aktywna i zawsze widać jej ruchy przez brzuszek)) myślę że to będzie cudowna pamiątka zarówno dla nas jak i dla naszego dzieciątka

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów