Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Fundacja wcześniak

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Krysztalek Zobacz posta
    Myślę, że warto. Wątpie żeby te opinie były fałszywe skoro tyle ludzi o niej pisze. Jest coraz mniej czasu na rozliczenie PITów, a mi ciężkko znaleźć jakiegoś podpobiecznego z tej fundacji wiec chyba oddam na samą Fundację Spełnionych Marzeń.
    Z tego co czytałam na www.wczesniak.pl - rodzice 5raczków podali numer KRS na swoje dzieci.
    My w zeszłym roku oddawaliśmy 1% na dwójkę rodzeństwa - wcześniaków (chłopiec 8 lat - dziewczynka 2latka) ,którzy wymagali rehabilitacji.

2. BabyApp
    Member Awatar Louis G
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-06-22 zobacz kalendarz
    poczytałam trochę o Fundacji Spełnionych Marzeń i chyba oddam im 1% podatku, bo przestraszyłaś mnie tym naglącym czasem, a bardzo chcę przekazać ten 1%. Pomagają dzieciom chorym na raka, czyli szczytny cel. Kocham dzieciaczki u czuję, ze muszę im pomóc

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Louis G Zobacz posta
    poczytałam trochę o Fundacji Spełnionych Marzeń i chyba oddam im 1% podatku, bo przestraszyłaś mnie tym naglącym czasem, a bardzo chcę przekazać ten 1%. Pomagają dzieciom chorym na raka, czyli szczytny cel. Kocham dzieciaczki u czuję, ze muszę im pomóc
    My oddajemy na wcześniaki w dużej mierze dlatego ,że sami jesteśmy rodzicami wcześniaka.
    Ja sama zaś uważam ,że to bardzo dobrze ,że można ten 1% oddać. Zwłaszcza na tak szczytne cele jak dzieci.

Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-12-17 zobacz kalendarz
    Pandora! Dzięki za info)

Member Awatar Louis G
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-06-22 zobacz kalendarz
    Pandora masz rację!liczy sie sama chęć niesienia pomocy, więc jesli kazdy z nas moze oddać 1 % i nic na tym nie traci, a wręcz zyskuje, to dlaczego nie skorzystać ja zdecydowałm sie jednak na wspomniną juz wcześniej Fundację Spełnionych Marzeń, pomagaja dzieciom, które chorują na raka, spełniaja ich mareznia, wzbudzają uśmiech na ich twarzy, dają dzieciom i ich rodzicom siłe do dalszej walki moja przyjaciólka chorowała na raka i wiem, jak w takiej sytuacji ważne jest psychiczne wsparcie

Member
    Fika0

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-01-10 zobacz kalendarz
    Serdecznie zachęcam do wspierania także Fundacji . Pod jej opieką znajdują się nieuleczalnie chore dzieci. Organizowane są różne akcje, które pomagają zebrać fundusze na leki dla nich i drogie terapie. Sama, jak tylko mogę, to przekazuje choćby skromne kwoty na ten cel. Życie i zdrowie dzieci jest bezcenne.

Senior Member
    Ela78

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    28-01-2019
    W okolicach naszego miasta działa Fundacja i sądze, że powinniście o niej wiedzieć. Jako jedna z wielu pomaga przede wszystkim dzieciom chorym na różne nieprzyjemne choroby. Możecie się do niej zgłosić przez formularz, czekają, by Wam pomóc.

9. BabyApp
    Jakie to fantastyczne uczucie, gdy widzi się osoby wspomagające tą samą Fundację. Dzieci, którymi się opiekuje, powinny dostać jak najszybciej szansę na zdrowie i poprawienie ich jakości życia. Nie ma co zwlekać, tylko trzeba zbierać fundusze na ich leczenie.

Senior Member
    Ela78

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    28-01-2019
    Witajcie. Ja nie mam problemu ze wspieraniem takich organizacji jak na przykład Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Co roku oddaję im pieniądze, bo mam oszczędności, a niektórym rodzicom i dzieciom jest naprawdę cieżko w życiu. Co do osoby księdza się nie wypowiem. Nie jestem bogiem, by osądzać. A przekazywanie na dzieci akurat powinno być mocniej promowane. Na potrzebujących tak samo.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów