Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Razem na usg?

Junior Member Awatar bolek
    Mieszka w
    Kraków

Unhappy Razem na usg?

Czy chodzicie z partnerkami na badania usg? Przed nami pierwsze badanie usg i żona naciska, abym z nią poszedł. Nie mam ochoty, ale nie wiem, jak jej to powiedzieć - zwłaszcza , że znajome pary zawsze razem chodziły na te badania i moja żona nie wyobraża sobie, że może być inaczej. Teraz, na samym początku ciąży, nie widzę sensu, przecież ja i tak zobaczę czarne plamki a nie dziecko... Co sądzicie?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Idź na to usg. Te czarne plamki mój mąż oglądał jak zaczarowany Nie może ze mna chodzić na badania bo bywa w domu tylko weekendowo. Ja robiłam usg 4D - polecam i to zwłaszcza ze względu na Was - i dostawałam cały przebieg badania na płycie. Na prawdę mężulek oglądał je z zaangazowaniem Pamiętaj że do III trymestru usg to Twoja jedyna szansa "kontaktu" z maluchem. Dopiero wtedy poczujesz kopniaki ile razy dotkniesz brzucha nie w tym miejscu Miłej zabawy.

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    wcale nie plamki, tylko Twoje Maleństwo mój Mąż też był trochę sceptyczny, ale w końcowym rezultacie bardzo zadowolony zobaczysz, że to USG zmieni troszkę Twoje nastawienie... Mężczyźnie zawsze jest trudniej uwierzyć, że tam w brzuchu rośnie Dzidziuś

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Co do plamek to się dopiszę, Jeśli to jest usg 11-13 tc to będzie na co patrzeć I posłuchać, bo serduszko już dla Was bije Na mnie samej dżwięk małej pompeczki zrobił ogromne wrażenie !

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    To jest magiczny moment dla każdego faceta. Mój mąż był ze mną i do dziś w portfelu nosi zdjęcie z usg, a przy każdej okazji chwali się swoim znajomym
    A lekarz już się postara, aby i tatuś dojrzał swoją pociechę

Senior Member Awatar justi
    O mnie
    9.12.2010
    Data
    9.12.2010
    Początkowo wchodził mój mąż na badanie ze mną trochę nieśmiało, ale nie ma co się bać, naprawdę warto, mój mąż się przekonał i chętnie ogląda maleństwo, nawet czasem wypytuje panią doktor o rózne rzeczy

Junior Member
    tomekcz

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2009-07-25 zobacz kalendarz
    cóż, na mnie USG nie robiło wielkiego wrażenia. Ot fotki rozwijającej się istotki. Swoją drogą - jak Ci lekarze wiedzą gdzie jest nóżka, a gdzie rączka... Ciekawsze były statystyki - waga, potencjalny wzrost, no i oczywiście stan zdrowotny. Zresztą moim zdaniem można by temat lekko zmodyfikować - czy facet powinien chodzić ze swoją partnerką do ginekologa? I jakie to ma znaczenie dla kobiet?

9. BabyApp
    Member Awatar Patyczek
    Mieszka w
    Dzików/Lipie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    10.03.2011
    Polecam pójść. Pamięta jak M. patrzył (mimo, że mógł pójść dopiero w 4 miesiącu) te iskierki w jego oczach i duma. Niesamowite.

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ja też polecam, magiczny i niezapomniany moment w życiu każdego człowieka. Mąż sam nie może się teraz doczekać USG połówkowego, bo sobie poogląda synka. Ostatnie zdjęcie z USG, a konkretnie buźka naszego szkraba, stoi dzięki mojemu mężowi obok tv, także oboje sobie na nią zerkamy. Mąż już widzi podobieństwo oczywiście do siebie

Member
    monika24

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-02-07 zobacz kalendarz
    Mój M chodzi ze mna na usg gdy tylko może.nawet córcia była z nami pare razy, i zadawała miliony pytan co tam jest na monitorze

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów