Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75

Razem na usg?

Member Awatar kfiatuszek
    Mieszka w
    ...
    O mnie
    marzec 2011
    moj lekarz nie ma w zwyczaju przyjmowania pacjentek z partnerami/mezami, odkad do niego chodze to nie widzialam zeby ktoras z dziewczyn wchodzila do gabinetu z partnerem, moj Mąż tez jakos nigdy nie naciskal wiec chodzilam sama, ale pewnie jakbym poprosila to lekarz by nas razem przyjal
    natomiast bylismy razem na polowkowym USG (jednoczesnie 3D, w innej przychodni i u innego lekarza) i tam Mąż pierwszy raz zobaczył nasza kruszynke, widzialam ze bardzo sie wzruszy, a jak uslyszal bicie serduszka to w pierwszej chwili sie przestraszyl ze cos jest nie tak ze to az tak glosno wali :P

2. BabyApp
    Member
    monika24

Mieszka w
    Zielona Góra
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-02-07 zobacz kalendarz
    Mój M chodzi ze mna praktycznie na każda wizyte, bywała z nami córcia ale tylko na USG

Senior Member Awatar kiniusia
    O mnie
    Aniołkowa mama Zuzi 19.05.2011 i ziemska mama Lusi 08.03.2013
    Data
    19.05.2011/08.03.2013
    Mój narzeczony był ze mną tydzień temu na USG, jestem w 13 tygodniu ciąży. Jak zobaczył maleństwo i usłyszał jak bije jej/jego serduszko, to tak się wzruszył, że się popłakał. I jak przed tym wydarzeniem o porodzie rodzinnym nie chciał nawet słyszeć, po wizycie oznajmił, że musi być przy porodzie koniec i kropka.

- Nasz Aniołek Zuzia *+19.05.2011 (30tc)-
    Córeczko bezustannie w naszych sercach, tęsknimy każdego dnia..

Senior Member Awatar aniolandia
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-06-12 zobacz kalendarz
    my byliśmy razem na każdym usg nie wyobrażamy sobie żeby mogło być inaczej. co do wizyt u ginekologa to moja pani doktor sama zapytała moją połowicę czy chce być w czasie wizyty i on oszalał ze szczęścia pani doktor chyba później żałowała bo mężuś zadawał jej tyle pytań że to głowa mała a w czasie badania nie okazywał jakiegoś zwiększonego zainteresowania

Senior Member Awatar Ollie
    Mieszka w
    Piła
    O mnie
    Jestem mamą, Patryś urodził się 30 lipca 2011 roku :)
    Mój narzeczony przy samym badaniu nie był, bo było to jeszcze USG dopochwowe, (co dla mnie w sumie bez różnicy, toć mnie widział tam już z tysiąc razy, to decyzja lekarza była), Ale później gdy już się ubrałam, to lekarz zawołał go z poczekalni i pokazał dzidzię na monitorze Byłam w szoku na jego reakcję, tak się zainteresował, pytał, gdzie rączka, gdzie nóżka, hehe I pokazywał doktorowi które ujęcia chce mieć wydrukowane, a gdy dostał już fotki do ręki, to widziałam łzy w oczach Teraz stoją trzy zdjęcia w potrójnej ramce w centralnym miejscu w pokoju

Senior Member Awatar kiniusia
    O mnie
    Aniołkowa mama Zuzi 19.05.2011 i ziemska mama Lusi 08.03.2013
    Data
    19.05.2011/08.03.2013
    Cytat Zamieszczone przez Ollie Zobacz posta
    Mój narzeczony przy samym badaniu nie był, bo było to jeszcze USG dopochwowe,
    Ja miałam również dopochwowe USG w 12 tygodniu i mój narzeczony był przy badaniu od początku do końca i bardzo się ciesze, że był, jak widziałam jego minę jak widział jak dzidzia się rusza, a jak usłyszał bicie serduszka to tak się wzruszył, że szok.

- Nasz Aniołek Zuzia *+19.05.2011 (30tc)-
    Córeczko bezustannie w naszych sercach, tęsknimy każdego dnia..

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    15.02 mam wizytę u gina i będę miała skierowanie na USG po 11 tc, mój mąż powiedział, że jeśli tylko termin badania nie będzie kolidował z jego pracą to obowiązkowo musi być przy badaniu Nie może się już chłopak doczekać aż swojego potomka na monitorku zobaczy

9. BabyApp
    Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    USG dopochwowe ma się dość często jeżeli ginekolog, do którego się chodzi ma sprzęt. Ja w 27tc miałam, aby upewnić się, czy szyjka się nie skraca.

Senior Member Awatar inga
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    27.04.2011 Iza i 1.12.2014 ;-)
    ja miałam w 8 tygodniu usg dopochwowe ale moj maz był wtedy za granica . potem był raz ale lekarz chamsko nas potraktował jak poszłam do innego to sama byłam bo potem miałam wizyte i watpie zeby 4 godziny siedział sam ze mna jako jeden jedyny facet . ale teraz pojdzie juz ze mna po 30 tygodniu . co miesiac prywatnie płacic po 100 zł to wydaje mi sie niepotrzebne mimo ze mnie stac na to . chciałam isc w 3 d ale 250 zł to chyba oszaleli na takie biedne miasto co standart zycia i srednia wyłata to od 1 tys do 2 tys.

Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Ja dopochwowe miałam tylko na poczatku potem od kiedy można było juz podgladac dzidzie poprzez normalne usg chodził ze mną mąż i tak jest do dzis jak tylko nie jest w pracy i może ze mną jechac wchodzi za każdym razemCo do wizyt ja też chodzę prywatnie i płacę 80zł za wizyte ale mam komplet badań zleconych(zapłacic i tak trzeba)i stos fotek z usg 4D juz mi sie niezły album uzbierałWięc uważam że warto.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów