Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 75

Razem na usg?

dormag22
    Guest
    dormag22
    Jejku nie ważne co widać ale serduszko już bije i to jest najpiękniejszy widok zobaczyć tą malutką fasolkę w swoim brzuszku. Przyszły tata tez powinien zobaczyć swoje maleństwo w koncu kobiety nie sa wiatropylne. Może problemem ojców jest to ze nie wiedzą jak wygląda USG. Sa dwa typy albo przez powłoki brzuszne albo dopochwowo. Ja miałam robione USG w 8 tygodniu ciąży własnie dopochwowo i widok bijacego serduszka nie zastąpi zadnego widoku jest cudny. Mój mąż chodzi ze mną prawie na każdą wizytę wyjątkiem sa tylko te ktore wypadaja wtedy kiedy jest w pracy, był nawet przy badaniu ginekologicznym i jakoś to przeżył i teraz sam wypytuje o rozne rzeczy lekarza czasem nawet zaskauje mnie.

2. BabyApp
    Member Awatar grzesasia
    Mieszka w
    Suwałki / Białystok
    O mnie
    Jestem mamą dwójki dzieci :)
    moj M tez ze mna chodzil na kazde USG. popatrzec jak kopie i fikolki wywija coreczka tatusia...bo spodziewamy sie dziewczynki to radosc. na kazde chcial isc...czasami sie nawet w pracy zamienial zeby pojsc. jestem obecnie w 33 tc i w kolejny poniedzialek tez idziemy podgladac nasza panne

dormag22
    Guest
    dormag22
    Nie rozumiem tych Panów którzy sie tego boją? Chociaz może boją to za mocne słowo nie wiem o co im chodzi

Member Awatar olafex06
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    O mnie
    Mam 5 letniego Olafa i czekam na Laurę 22.06 :)
    Mój mąż chodzi ze mną na każdą wizytę,bo za każdym razem mamy USG, mozna by powiedzieć że się lekko uzależnił od widoku dzieciaczka Jedynie powiedział że pierwszego nie zapomni do końca życia bo jeszcze nie było robione przez brzuszek I zapamiętał z niego nie tylko widok dziecka...

dormag22
    Guest
    dormag22
    No i o to chodzi. Jestem za. Moj maz jest nawet przy badaniu ginekologicznym

Member Awatar olafex06
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    O mnie
    Mam 5 letniego Olafa i czekam na Laurę 22.06 :)
    Oj to mojego trzeba by cucić chyba jakby się naoglądał

Senior Member Awatar AGAPE_26
    O mnie
    Jestem szczesliwa mamusia!!!
    moj patrtner byl ze mna dwa razy, plakal jak dziecko jak zobaczyl Maluszka.polecam kazdemu Tatusiowi!

9. BabyApp
    Member Awatar miamore999
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-12 zobacz kalendarz
    Data
    12.03.2011
    Cytat Zamieszczone przez AGAPE_26 Zobacz posta
    moj patrtner byl ze mna dwa razy, plakal jak dziecko jak zobaczyl Maluszka.polecam kazdemu Tatusiowi!

my też zawsze chodzimy razem i dla mnie i dla niego to bardzo ważne
    OLA 12.03.2011

Senior Member
    LuKo

O mnie
    31.03.2011
    My tez chodzimy razem na USG od samego poczatku - nigdy nie zapomne jak maz sie wzruszyl, gdy lekarz pierwszy raz pokazal i puscil odglos serduszka.

Senior Member Awatar Veroni
    Mieszka w
    Okolice Katowic
    O mnie
    Mama trójki
    Ja tez staram się chodzić z mężem na te wizyty. Długo go nie musiałam namawiać. Ahh jego wyraz twarzy jak lekarz pokazał mu maleństwo w 12 tygodniu i dał posłuchać serduszka... =) . No niedługo poród i z tym już troszkę gorzej ... mężuś ma wątpliwości czy wytrzyma psychicznie ;P Damy radę i nie ma innej opcji

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów