Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

ścisła dieta a karmienie piersią

Junior Member
    kasiula11

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-18 zobacz kalendarz
    Jak musisz byc na diecie to ok, bylebys sie nie glodzila! Pokarmu nie powinnas stracic jezeli czesto przystawiasz do piersi, a jak zauwazsz, ze masz mniej pokarmu to stosuj preparaty ze slodem jeczmiennym (ja bralam femaltiker).

2. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kaninka Zobacz posta
    Witam, karmię mojego maluszka piersią i za nic nie chciałabym tego zakończyć (jak na razie), ale mam taki mały problem, otóż mam kamienie w woreczku żółciowym i z operacją muszę jeszcze trochę zaczekać, ale niestety nie wszystko mogę jeść, ponieważ od wielu rzeczy boli mnie żołądek. Lekarz kazał przestrzegać diety. Moje pytanie czy jak w związku z dietą nie bedę jadła zbyt dużo czy nadal będę miała pokarm? Moja dieta ogranicza sie naprawdę do niewielu produktów, a niestety nie da się z tego wybrać tak dużo, aby zachować odpowiednią kaloryczność. Boję się że stracę pokarm albo mała będzie miała go za mało, a naprawdę dość często je.
    Kanika, spokojnie! Prawdopodobnie z powodu kamieni nie możesz jeść tłustych, smażonych potraw, ciast, złotych serów itd. Ale to jest właściwie dieta, którą powinny stosować również mamy karmiące! Jesli tylko będziesz jeśc lekkostrawne pokarmy, chude mięso i wędliny,najlepiej gotowane nie smażone potrawy, to wszystko bedzie OK. I twoje dziecko się naje, i nie stracisz pokarmu, i nie bedziesz mieć dolegliwości ze strony pęcherzyka zółciowego. Głowa do góry!

Bardzo ważne dla kobiet w ciąży bądź karmiących jest to by uważały na produkty, w których skład wchodzi aspartam. Jest on bardzo szkodliwy, przeczytajcie o tym problemie więcej w artykułach pisanych przez specjalistów https://dieta.pl/zdrowie-i-uroda/czy...ie-rakotworcze

https://docs.google.com/forms/d/1_cz...edit#responses bardzo proszę o poświęcenie kilku minut dotyczy odżywiania się w okresie kp

żadnych restrykcyjnych diet podczas kp:/ można sobie zaszkodzić, a przy okazji mogą szybko pojawić się problemy z laktacją:/ja teraz jestem na zdrowej diecie, dbam o laktację (popijam prolkatan) i co ważne bardzo dużo się ruszama waga leci w dół

zgadzam się, nie warto stosować tak restrykcyjnych diet...... to aż się prosi o kłopoty z laktacją i efekt jojo:/ mamtrojeczeki dobrze, że dbasz o siebie (plus za prolaktan, jest świetny na laktację), nie ma to jako zdroworozsądkowe podejście do stylu życia

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    To może jeszcze dorzucę garść informacji na temat picia kawy https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...icie-kawy.html . Jest wiele sprzecznych wiadomości w tym temacie, a tu jest chyba dość jasno wytłumaczone. A jeśli chodzi o diety, to na pewno odpada wszelkie odchudzanie i diety eliminujące którykolwiek ze składników pokarmowych. Oczywiście nie mówię tu o dietach zdrowotnych, zaleconych i ułożonych przez specjalistów.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów