Strona 5 z 15
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 147

Pampersy babydreams

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    Dziudzia ja pisalam.Ta promocyjna paczka Dady jest do niczego tzn nie jest tak tragicznie ale te ,,zwykle'' DADA bez promocjii lepsze Ja tez na poczatku jak maly sie urodzil uzywalam tylko tych oryginalnych pampersow

Lece dziewczyny bede pozzniej

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ale o co chodzi z tymi DADA z promocji i tymi bez promocji?
    Myślałam ,że dada to dada.

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Ale o co chodzi z tymi DADA z promocji i tymi bez promocji?
    Myślałam ,że dada to dada.
    Pandora , chodzi o to że są od nie dawna promocyjne paczki pieluch Dada 10% gratis i niby te są gorsze jakościowo od tych bez gratisu....

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez dziudzia Zobacz posta
    Pandora , chodzi o to że są od nie dawna promocyjne paczki pieluch Dada 10% gratis i niby te są gorsze jakościowo od tych bez gratisu....
    A to nawet nie zwróciłam uwagi.

Member
    serenity

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-25 zobacz kalendarz
    U mnie nie było problemu z pieluchami dada w promocji...

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    A ostatnio jak kupowalam te pampersy w biedronce kupilam tez jakies chusteczki napisane na nich bylo Euro 2012 (taka nazwa) 90sztuk za niecale 5 zl są wmiare dobrze nawilzone ale śmierdzą tak że szok :P

A ogolnie to chusteczki tez kupuje Dada

Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Data
    28 kwiecień 2011
    Cytat Zamieszczone przez Pauliś_ka Zobacz posta

A ogolnie to chusteczki tez kupuje Dada
    No a widzisz, chusteczki Dada też jak dla mnie super ale małej wyskakiwały po nich jakieś krostki... na początku nie skojarzyłam tego z chusteczkami ale przetarłam jej buźkę któregoś razu i było to samo więc już nie kupuje, tym bardziej że cena też nie powala... W kauflandzie ostatnio były cleanic z Dzidziusia za ok 15,50 4 op bardzo fajnie już je kupowałam wcześniej a jeśli nie ma jakiej promocji to w sieci hurtowni w naszym mieście są husteczki z Johnsona 3,99 op też się sprawdzają

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Paula:)
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 03.04.2011:)
    Pauliśka dzięki za info Dziudzia powiem Ci szczerze, że nigdy ale to nigdy nie trafiłam na trefną partię Pampersów, nawet te z promocji są świetne. A kupuję je od ponad roku. Co do tego oszczędzania to jednak to jest trochę oszczędzanie na dziecku, bo jakość jest nieporównywalna. Ja nie twierdzę, że Dada odparzają czy uczulają, śmiem jednak twierdzić z własnego doświadczenia (i nie powiesz mi, że u Ciebie jest inaczej) , że gdy ściągasz pieluszkę dziecku, jego tyłek jest cały mokry a jak dotknie się pieluszki ręką to od razu widać, że w ogóle nie chłoną moczu. Jest tak jak napisała Pandora, że brak im wkładu. Oryginały mają ten wkład.

Pandora, to prawda, że z wiekiem Pampersów mniej a cena ta sama, ale zużycie Pampersów z wiekiem też jest mniejsze, więc różnicy nie ma.
    03.04.2011 r. godz. 13:12 33/34 tc 1980 g 47 cm 8 pkt Apgar

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Paula - Teraz jak jesteśmy na etapie ,,nocnikowania" (bo przecież już prawie trzy lata za pasem ,a on nadal bombarduje pieluchy) to zużywam mniej. Ja kupuje trzy paczki pieluch w miesiącu.

Co do chusteczek ,to ja ogólnie wolę chusteczki Pampers ,bo te DADA są dla mnie za mocno nawilżone. Ja akurat mam niedaleko siebie drogerię w której Pampersy są za 6,99 zł ,więc tylko 2 zł różnicy z DADA.

Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Data
    28 kwiecień 2011
    Paula masz rację po Dada była pupa mokra, zwłaszcza po nocy ale przerzuciłam się na Wickes i nie widzę tego problemu.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów