Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147

Pampersy babydreams

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    Paula u nas byc moze powodem jest to ze te pampersy są na malego za duże i byc moze wylecialo mu bokiem My do 4 miesiaca uzywalismy oryginalnych pampersow i mu nie przeciekaly i wytrzymywaly calą noc.Tez slyszalam ze podobno te pampersy z promocjii w wiekszości przypadkach są jakies trefne

Flinta a ile sztuk i jaka cena ? My tez koniecznie musimy kupic te z kauflanda jak skonczy nam się zapas hehe :P

2. BabyApp
    Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pauliś_ka Zobacz posta
    Flinta a ile sztuk i jaka cena ? My tez koniecznie musimy kupic te z kauflanda jak skonczy nam się zapas hehe :P
    Ja dałam za 50 szt 26 zł wagowo to przedział 7-14 kg to taki rozmiar 4+ , z dady ostatnio używam 5 ale cą ciut za duże a 4 za małe te są akurat ale następnym razem spróbuje wziąść rozmiar większych i sprawdzić o ile są większe , są one w dwóch paczkach mniejszych i większych ja kupiłam tą większą mniejsze kosztowały 17 zł ale nie wiem ile w paczce było
    Są grubsze od Dady ale tak samo miękkie dzisiaj je przetestuje i napisze później jak się sprawują

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Ja kupiłam większe Wickesy te do 25kg ale za duże jeszcze na córkę i wróciłam do tych mniejszych ale oczywiście w tych większych też nic nie przeciekło, tylko miała poprostu taki większy worek między nogami i luz na udach i się czasem nie ładnie układała ta pieluszka, poczekamy jeszcze trochę.

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez dziudzia Zobacz posta
    Ja kupiłam większe Wickesy te do 25kg ale za duże jeszcze na córkę i wróciłam do tych mniejszych ale oczywiście w tych większych też nic nie przeciekło, tylko miała poprostu taki większy worek między nogami i luz na udach i się czasem nie ładnie układała ta pieluszka, poczekamy jeszcze trochę.
    Skoro u Twojej corki za due pampersy tez się sprawdzily zaczynam wątpic w możliwosci tych co kupila (pampers active baby) ...
    -.- połaszczylam sie i chyba gówno kupilam bo dzis zalozylam malemu go okolo 17 a o 21 byc caly do przebrania . .. Widzialam dzis pieluszki pampers boy i papers girl dla chlopcow z przodu bardziej chłoną a dla dziewczynek na dole ale cena spora bo za rozmiar 4 (9-14kg) 29zl za 23 sztuki ;-/

Flinta moj maly tez uzwa 4 (wazy 11kg )

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Wiesz co mi też oryginalne pampersy przeciekły ze dwa razy ale po nocy jednak i tak do nich wracam czasem zwłaszcza jak się mała odparzy na tyłku, bo w pampersach się lepiej blokuje wilgoć, a przez dzień i jak ma pupkę ładną to wickesy zakładam. Międzyczasie zużywam te playe ale porażka totalna- nie nadążam zmieniać pieluch, a już wszystko wycieka, łącznie z kupą i w efekcie jest cała do przebrania

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Od wczoraj używam wickesy ale na przemiennie z dada bo byłam poza domem i akurat te miałam przy sobie ale dwa razy w nocy miała założone i są ok myślę że nawet lepiej chłoną wilgoć niż dady albo mała wyjątkowo mało sika to się okaże po kilku dniach używania , ale wczoraj była na dłuższym spacerku i było ok nawet pupa sucha , będę obserwować dalej ale jak na razie jestem zadowolona z wickes

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Kupilam przed wczoraj wickesy jejku porazka :-/ Tzn pampersy super calą noc wytrzymaly i tylek byl suchy ale maly dostal takiego uczulenia na nie że szok Ma caly czerwony tylek a w niektórych miejscach aż takie starte i marudzi caly czas a rano po zdjęciu pampersa tyłek mial aż gorący.Nie wiem co się stalo do tej pory nie mial uczulenia na nic a uzywalismy oryginalne pampersy,Huggiesy,Dada,Happy -.-.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów