Strona 2 z 23
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 224

Ubranka dla dziecka - gdzie kupujecie

Co i gdzie kupujecie odzież dla swoich pociech

Witam wszystkich na forum!
    W ramach badań marketingowych mam kilka pytań dotyczących kupna odzieży dziecięco-niemowlęcych przez e-sklepy.
    Czym jesteście kierowani przy kupnie-wyborze takiego asortymentu?
    Czego Wam brakuje w ofercie sprzedającego ? Co chętnie Byście zmienili lub ulepszyli ?
    Czy chętnie wybieracie tą drogę zakupu?
    Czy bardziej zwracacie uwagę na cenę? jakość? markę-producenta?

Bardzo proszę o wypowiedzi!

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Czasami zamawiam na allegro - ale to sprawdzone firmy - Coccodrillo, H&M, Wójcik, Reserved.
    Wolę jednak jechać do sklepu.

Zapraszam na stronę komisu dla dzieci Maja i Gucio na facebooku ( komis dziecięcy maja i gucio) lub do sklepu internetowego ubranka używane dla dzieci

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Ja ubranka dziecięce zamawiam bardzo często w tym sklepie Żadnych przykrych doświadczeń, wyłącznie pozytywne tak więc mogę polecić. Mają dużo nowych kolekcji sportowych ubrań i butów dla dzieci i dla mam Warto zaglądać od czasu do czasu ponieważ często trafiają się bardzo ciekawe promocje. W ostatnim czasie upolowałam na przykład fajną koszulkę NIKE o połowę taniej niż w innym sklepie w jakim ją widziałam.

Senior Member Awatar _Mama_M_
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-27 zobacz kalendarz
    Zauważyłam bardzo dużą różnicę w tym co można teraz kupić dla dzieciaczków, a co było w sklepach jeszcze z 5,6 lat temu. Jak kupowaliśmy ubranka dla pierwszego dziecka (2007/2008 rok) w sklepach, hurtowniach dziecięcych było od zatrzęsienia przemyślanych, ślicznych, polskich! ubranek! Body z super jakościowej bawełny rozpinane na kopertę lub zawiązywane, spodenki rozpinane w kroku dla łatwiejszej zmiany pieluszki, kaftaniki "kopertówki", itp. Wszystko zrobione tak, by można było ubrać śpiące dziecko bez problemu. Jakość doskonała, nierozciągające się po praniu, przyjemne w dotyku. Może kolory nie były intensywne, ale pastelowe i przyjemne. Chociaż ja i tak wybierałam zazwyczaj białe lub jasne ubranka - szczególnie "bieliznę". Co było dla mnie również ważne - metka. I to nie chodzi o firmę! Ale o to, że produkt był Made In Poland, a nie China. Ważne było dla mnie z czego jest zrobione ubranko. Ceny były przystępne, o wiele niższe niż teraz.

Ostatnio chciała dokupić kilka ubranek dla drugiego dziecka..
    Niestety Made In Poland - tylko na aukcjach internetowych. Przemyślane rozwiązania - kopertowe - jak na lekarstwo. Na półkach królują śliczne, kolorowe ubranka - jak dla laleczek, niestety niekoniecznie praktyczne, często pod znanymi firmami jest metka MADE IN CHINA, w cenach mocno nadszarpującymi portfel rodziców. Jakoś tych cudeniek ciężko określić, ale w dotyku nie każde, nawet te drogie, są przyjemne. Wiem, że kupuje się oczami, im żywszy kolor tym piękniejszy... ale zapinanie na napy czy guziczki umieszczone na plecach, spodenki dla noworodka bez nap w kroku czy body rozpinane jednym guziczkiem przy szyi to lekka przesada. Ktoś to projektował albo nie miał dzieci albo wyobraźni. Oczywiście... można założyć, zdjąć, trochę się pomęczyć... ale nie lepiej ułatwiać życie młodym matką niż je jeszcze bardziej komplikować?

Junior Member
    Amelie

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-01-10 zobacz kalendarz

Ja polecam sklep : http://www.mamitati.pl/ , duży wybór ubranek, niskie ceny, wysoka jakość ciuszków

9. BabyApp
    Junior Member
    MoniaW

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-01 zobacz kalendarz
    Mi się podobają ciuszki www.mumco.pl i endo.pl są śliczne.

Member
    sylwana01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-02-14 zobacz kalendarz
    ja bardzo lubię zakupy przez internet. można zaoszczędzić sporo czasu, a przy okazji też pieniędzy. najczęściej kupuje na allegro, a ostatnio znalazłam fajny sklep dla mojego maluszka pieluszkowy bum. kupiłam już parę rzeczy i jestem zadowolona

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...olekcja/Swetry, kardigany i bluzy

Ceny no nawet przystępne
    Dietetyczny posiłek kliknij tutaj.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów