Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113

Sprawdzone miejsca na wakacje z niemowlakiem

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Sprawdzone miejsca na wakacje z niemowlakiem

Dziewczyny, czy macie jakieś swoje przetestowane miejsca, które nadawałyby się na wyjazdy z niemowlęciem albo z małym dzieckiem? Mogą być też takie, gdzie komfortowo będzie się czuła wielodzietna rodzina. Jeśli tak, prosimy, podzielcie się informacjami

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    W zeszłym roku byliśmy z 10-miesięcznym wtedy Szymonem w Rewalu w ośrodku o nazwie Lawer. Wybraliśmy to miejsce dlatego, że rok wcześniej, jeszcze będąc w ciąży również tam byliśmy (wtedy akurat przypadkiem, bo akurat było wolne) i wiedziałam, co tam znajdę, a mianowicie: dla nas pokój dwuosobowy ze sporą rozkładaną kanapą, dało się tam zmieścić łóżeczko turystyczne, łazienka ze sporym brodzikiem, w którym można było się rozłożyć z dmuchanym basenikiem i wykąpać młodego, w pokoju dobrze wyposażony aneks kuchenny, tj. lodówka, mikrofala, zlew, gary, naczynia itd. Poza tym - to już bardziej dla nas - telewizor i internet bezprzewodowy. No i balkonik, gdzie można suszyć ręczniki
    Wózek można było zostawić na dole pod schodami, bo drzwi wejściowe automatycznie się zatrzaskują i nie ma obawy, że ktoś nam go ukradnie. W tym budynku są również apartamenty składające się z dwóch pokojów. Cena w zeszłym roku za nasz pokój wyniosła 120 zł za dobę, dzidzia oczywiście gratis.
    Jedyny minus Rewala to fakt, że większość zejść na plażę jest po schodach, albo trzeba się przespacerować ciut dalej to zejścia dla wózków. Ale przecież z dzieckiem nie sposób cały dzień na plaży leżeć

Junior Member
    mamuska55

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-14 zobacz kalendarz
    my dobrze się czuliśmy w Kołobrzegu, zarówno jak byłam w ciąży, jak i już z maluchem

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    mamuska55, a jakiś konkretny namiar na miejsce noclegowe?

A czy jeździ ktoś w okolice Karwi ? Co tam mozna robić z dzieciakiem i gdzie?

Junior Member
    mariki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-17 zobacz kalendarz
    Wszystko pięknie i fajnie, ale wszyscy podają miejscowości. A coś bardziej konkretnego? Chodzi mi o dokładne miejsca (hotele, restauracje), które dostosowane są lub wspierają pobyt niemowlaków i dzieci przedszkolnych - posiadają przewijaki dla niemowląt, zabawki dla dzieci, opiekunkę czy zdrowe menu. Szukam takich informacji i kiepsko. Najwięcej informacji można uzyskać w tzw. Klubach Mam i właśnie znalazłam ciekawą inicjatywę Klubu Mam z Wołomina. Otóż z jakimś serwisem organizują konkurs na miejsce przyjazne mamom i dzieciom. Pomysł ciekawy i sama jestem zainteresowana wynikami tego konkursu. Problem w tym, że jest to konkurs dla użytkowników serwisu facebook - ale myślę, że większość z nas ma założone konto
    Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana udziałem w konkursie to więcej informacji znajduje się na stronie: http://ewarto.com/news/19-poszukujem...mom-i-dzieciom
    Oczywiście jak w każdym konkursie musi być nagroda Może jestem trochę samolubna ale kosmetyki mi się przydadzą

Member Awatar mloda-mama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-16 zobacz kalendarz
    a ja polecam Pogorzelicę, albo Władysławowo - turystycznie, blisko plaża, typowo wakacyjny klimat. a że Polska to nie ma "cen w euro"

9. BabyApp
    Senior Member
    _marta_

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    ja - jako mama małych dzieci - jestem wielką fanką Kaszub. Jeżdżę z rodziną w okolice Starej Kiszewy. Tam są cudne okolice, a pobyt w tzw. gospodarstwie agroturystycznym naprawdę niedrogi w porównaniu np. z pobytem nad morzem czy w górach. Są czyste jeziora z dobrze utrzymanymi plażami (innymi niż na Mazurach) oraz lasy, w których sporo jagód i grzybów. W tym roku też tam pojadę ;-)

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Marta Nowik Zobacz posta
    Witajcie,
    ja - jako mama małych dzieci - jestem wielką fanką Kaszub. Jeżdżę z rodziną w okolice Starej Kiszewy. Tam są cudne okolice, a pobyt w tzw. gospodarstwie agroturystycznym naprawdę niedrogi w porównaniu np. z pobytem nad morzem czy w górach. Są czyste jeziora z dobrze utrzymanymi plażami (innymi niż na Mazurach) oraz lasy, w których sporo jagód i grzybów. W tym roku też tam pojadę ;-)
    Jak masz namiary na jakieś fajne noclegi, to wklej linka czy coś

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mloda-mama Zobacz posta
    a ja polecam Pogorzelicę, albo Władysławowo - turystycznie, blisko plaża, typowo wakacyjny klimat. a że Polska to nie ma "cen w euro"
    Ja również polecam Pogorzelicę My byliśmy u znajomego w OWR Manta, ale do Pogorzelicy/Niechorza to my najczęściej latamy na jednodniowe wypady

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów