Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Objawy ciąży

Junior Member Awatar Ksiu
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-08-14 zobacz kalendarz

Objawy ciąży

Witam wszystkie przyszłe mamy !
    Chciałabym podzielić się swoimi przeżyciami z początków mojej ciąży i dowiedzieć czy moje paranoje są normalne.
    Myślę, że większość moich obaw wynika z tego, że dość długo staraliśmy się o dziecko. Jestem w 9/10 tc i właściwie nie mam żadnych objawów. Mam jedynie bolesność piersi i delikatne obrzmienie, ale poza tym nic. Czy to jest normalne, że nie mam parcia na pęcherz, że nie latam co chwila do ubikacji ?? Boję się, że moja ciąża jest jakaś za spokojna... ?

Oczywiscie miałam badania HCG i progesteron na początku ciąży i USG i wyniki były ciążowe.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ja do trzeciego miesiąca nie wiedziałam o ciąży, bo oprócz braku miesiączki, która zawsze była nieregularna i bolesności piersi, jak przed miesiączką nie wykazywałam żadnych objawów. Twoja ciążą nie jest za spokojna, tylko każda z nas inaczej ją przechodzi. Moja koleżanka, która jest w 7 tc, gdyby nie to, że byłą na kontrole u ginekologa, nie wiedziała by o ciąży, bo nie wymiotuje. Zapewne masz jeszcze parę innych objawów, ale często ich nie utożsamiamy z ciążą, tylko np. stresem. Spokojnie, jeszcze parcie na pęcherz będziesz mieć i wtedy to samej nasuną ci się myśli, że dobrze mieć tą przyjemność dopiero teraz

Senior Member
    sylwia82

Mieszka w
    łódzkie
    O mnie
    27 lipca 2011 MOJE ŻYCIE STAŁO SIE PIĘKNIEJSZE DZIĘKI TOBIE SYNKU!
    Kasiu jeśli wyniki potwierdzają ciąże to możesz się tylko cieszyć. Gratulację!
    Ja miałam podobnie.Bolały mnie jedynie piersi i byłam trochę bardziej senna niż zawsze. Stresowałam się tym że nie mam objawów jak większość dziewczyn (o których czytałam) jak się okazało całkiem nie potrzebnie.Później mnie niestety dopadły. Każda ciąża jest inna i każda z nas reaguje inaczej. Ciesz się i dbaj o siebie!

pozdrawiam

Senior Member Awatar Karusia
    Mieszka w
    Zachpom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-02-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.02.2011
    Ja również nie miałam żadnych objawów. Tzn 2 dni przed terminem miesiączki, miałam bardzo silne bóle brzucha, takie, że wstawałam w nocy i brałm silne proszki przeciwbólowe, niedozwolone w ciąży. A 9-10 tydzień, kompletnie żadnych objawów, jedynie ból piersi.
    Co do latania do ubikacji w tak wczesnej ciąży. Spokojnie na początku nie lata się tak często siusiu, dzidziuś jest malutki. Ale poczekaj Kochana do 37 tygodnia. Będziesz tęskniła za tymi czasami gdy nie chodziłaś po 8 razy do toalety w nocy

Senior Member Awatar Gosia_M
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-05 zobacz kalendarz
    ja 11 tydzien i bez objawow wszystko u mnie jest ok poza tym na sile nie doszukiwalam sie objawow. ciaza byla dla mnie duzym zaskoczeniem bo wcale nie planowalam tego, ale teraz sie ciesze. poza tym od poczatku przeczuwalam ze cos jest na rzeczy

w pierwszej ciąży miałam nacisk na pęcherz i duuuuuże piersi. obecnie mam tak samo. niestety też mam problemy z tą ciąża tj. bóle brzucha. z 1 ciążą leżałam 3 razy w szpitalu. teraz jestem na L4.

Senior Member Awatar Mama*sierpien*
    Mieszka w
    Piotrków Tryb.
    O mnie
    Mama Kingi i Sylwii
    Data
    15/08/2011
    u mnie początkowym obiawem był ból piersi,ale zawsze przed okresem tak miałam.Myślałam ciągle o tym żeby sie nie pojawił,a czułam się tak jak zaraz miałabym go dostać....potem pojawiło sie potrzeba częstego oddawania moczu, zmeczenie oraz senność

9. BabyApp
    Senior Member Awatar 89konstancja
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-15 zobacz kalendarz
    Oj to nawet sobie nie wyobrażasz jak Ci zazdroszczę Gosia_M też jestem w 11 tygodniu i "umieram", całymi dniami mi niedobrze, wymiotuje i nie umiem nic zjeść;/ tylko bym spała albo leniuchowała...Dziewczyny cieszcie się póki możecie ciążą bez dolegliwościi sie tym nie martwcie!

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Nie narzekajcie na brak objawów albo te początkowe, bo później to będziecie za nimi tęskniły W pierwszym trymestrze miałam tak potworne nudności, że jadłam tylko bułki z masełkiem (broń Boże margaryna bo po tym wymiotowałam) i owoce, głównie mandarynki, kiwi, banany i jabłka. Oprócz tego spałam i spałam i spałam i spałam. Nic mi się nie chciało, nie miałam na nic siły. A teraz? Tęsknię za tym bo mam tak potworną zgagę po wszystkim co zjem, która ledwo daje mi szansę zdrzemnąć się w dzień, a w nocy zasypiam w pozycji prawie pionowej bo mam wrażenie, że ktoś mi ognisko rozpalił w przełyku Mała tak ciśnie na pęcherz, że często zdążę wyjść z wc i już wracam z powrotem bo znów mnie pęcherz ciśnie jakbym miała pełny. A tam co? Kilka kropli poleci A żeby było mało to mamy sezon alergiczny, tabletek brać nie mogę i chodzę z zapuchniętymi oczami jakby mi ktoś pięścią w nie przydzwonił Cieszcie się tymi dolegliwościami, które Was nękają bo może być gorzej hihih

Używanie znaków interpunkcyjnych nie gryzie, a ułatwia czytanie innym forumowiczom :P

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    O tak Trzeci trymestr tez jest ciezki .

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok