Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

za tłusty pokarm??

Member
    serenity

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-25 zobacz kalendarz

za tłusty pokarm??

Czy jest coś takiego jak za tłusty pokarm matki (mleko z piersi) ?? Pytam bo mój mały już 1,5 tyg nie robił kupy i takie stwierdzenia usłyszałam. Poproszę o wytłumaczenie.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Z tego co mi wiadomo, tłuszcz raczej nie powoduje zaparć... A dziecko karmione piersią może dłuższy czas nie robić kupy, ale nie wiem, czy 1,5 tygodnia to już nie ciut za długo. A czy po dziecku widać, że boli go brzuszek, czy coś w tym rodzaju?

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Cytat Zamieszczone przez serenity Zobacz posta
    Czy jest coś takiego jak za tłusty pokarm matki (mleko z piersi) ?? Pytam bo mój mały już 1,5 tyg nie robił kupy i takie stwierdzenia usłyszałam. Poproszę o wytłumaczenie.
    1,5 tygodnia to faktycznie coś długo Może w Twojej diecie jest coś co powoduje zaparcia u Dziecka ? Może nabiał ? U mojego najstarszego Synka zaparcia były pierwszym objawem alergii

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    http://www.rodzice.pl/niemowle/zdrow...-ta-kupka.html

Na tej stronce przeczytasz co nie co na temat zaparć u Maluszków

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    też czasmi słyszę że kobieta ma za tłusty albo za chudy pokarm ale wydaje mi się że są to mity sama karmie dziecko piersią i uważam że jak lekarz mówi ci że masz zły pokarm to dlatego że nic innego nie może wymyślić i najłatwiej zgonić to na mleko matki , najlepiej spróbuj tak jak dziewczyny piszą zmienić dietę, proponowałam bym zacząć też jeść śliwki suszone ja też tak robiłam jak moje dziecko było karmione tylko piersią , a także możesz dawać troszkę wody przegotowanej do picia codziennie

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    u nas też tak było, że Ola po kilka dni nie robiła kupki, u mojej kuzynki jest to samo... Lekarz powiedział, że to może być tłusty pokarm. Nie zależy to tylko od diety, ale to też "wina" genetyki

trzeba jednak stymulować Malucha do wypróżniania, bo 1,5 tygodnia, to naprawdę długo!

u nas się wszystko unormowało przy rozszerzaniu diety

Member
    serenity

O mnie
    no dziś rano się udało! ale i tak dziś o 14 idę do lekarza. Wczoraj się najadłam śliwek suszonych, mały dostał wodę przegotowaną do picia, zjadłam też trochę otrąb i synek dostał łącznie 1,5 czopka glicerynowego. Zobaczymy co lekarz powie.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    i co lekarz ci powiedział mam nadzieje że nie namawiał cię na sztuczne mleko

Member
    serenity

O mnie
    Nie na szczęście ale i tak bym nie posłuchała :P Mam mu dawać czopka glicerynowego jak co 4 dni nie zrobi kupki, tak przez 2 tyg i jak nie będzie poprawy to się znowu skontaktować. Wspominała też lekarka o wit. C, ktora działa rozluźniająco na stolec. Znowu nie zrobił kupy w przeciągu tych 4 dni i dałam mu czopka rano i pomogło. Poczekamy zobaczymy jak się rozwinie dalej sytuacja.

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    niedługo pewnie zaczniesz rozszerzać dietę, więc problem też się rozwiąże mam nadzieję

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów