Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Pierwsze wakacje z maluchem

Senior Member
    sisibabycare_pl

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-17 zobacz kalendarz
    Turcja to jest bezpieczny kraj ? nie sądze z takim maluszkiem to naprawde lepiej wybrac jakieś zachodnio europejskie państwa albo nasz kraj

2. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sisibabycare_pl Zobacz posta
    Turcja to jest bezpieczny kraj ? nie sądze z takim maluszkiem to naprawde lepiej wybrac jakieś zachodnio europejskie państwa albo nasz kraj
    Dlaczego uważasz, że Turcja to nie jest bezpieczny kraj? Turystyka jest tam świetnie rozwinięta, pełno ofert dla rodzin z dziećmi. Sporo moich znajomych tam jeździ i jeszcze nikt się nie skarżył na brak bezpieczeństwa.

Member
    margo903

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-06 zobacz kalendarz
    My właśnie szukaliśmy jakiś pomysłów na wakacje na przyszły rok i myślimy nad Pobierowie w apartamentach Kornel nasze wakacje. Nie mieszkamy daleko, wiec kilka godzi drogi tylko. A widzieliśmy na zdjęciach na: http://www.pobierowo-apartamenty.pl , że miejsce przyjazne dzieciom i dorosłym, wyposażenie w apartamanetach dosyć duże, blisko morza i w zacisznym miejscu.

My na pierwsze wakacje z synusiem wybraliśmy się do Ustki. Udało Nam się znaleźć miejsce bardzo rodzinne...plac zabaw, ogródek, miejsce na grilla...dostaliśmy pokój na parterze wiec mogliśmy wieczorem siedzieć na dworze kiedy mały spał. moim zdaniem idealne miejsce na wakacje z maluszkiem.

Na pierwsze wakacje z maluchem możecie się wybrać w dowolne miejsce na świecie - wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie PLAY!

Junior Member
    tomanek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-10 zobacz kalendarz
    Nie wierzę w konkursy. To jest jakaś farsa. Na http://www.ukowala.eu zarezerwowaliśmy świetny hotel dla rodzin z małymi dziećmi.

my się właśnie wybieramy za tydzień na wakacje z naszym maleństwem wybraliśmy bardzo spokojne miejsce, taki apartament dla rodzin z dziećmi- Babyhouse , bardzo klimatycznie, przytulnie i tanio także chyba każdej młodej rodzince polecam

9. BabyApp
    Junior Member
    celina32

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-14 zobacz kalendarz
    A ja z dziećmi byłam na Kaszubach: lasy, cudne jezioro Gowidlińskie, gdzie wynajęliśmy cały domek http://www.zielonazagroda.eu/, w okolicy sporo ciekawych miejsc do zobaczenia np. dom do góry nogami w Szym... co dało dzieciom niezłą frajdę no i oczywiście chwila relaksu dla rodziców wieczorem przy kominku już nie mogę się doczekać ferii zimowych

Ja bym do Turcji w życiu nie pojechała. Ostatnio znajomi byli jak był ten pucz to mieli duży problem żeby wrócić :/ Lepiej wybrać się na wakacje w górach. Odpoczniesz, zrelaksujesz się... Możecie spacerować z maluszkiem itd. My byliśmy w tym roku już w górach i było super.

Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Dlaczego uważasz, że Turcja to nie jest bezpieczny kraj? Turystyka jest tam świetnie rozwinięta, pełno ofert dla rodzin z dziećmi. Sporo moich znajomych tam jeździ i jeszcze nikt się nie skarżył na brak bezpieczeństwa.
    Po dwoch latach sie wszystko zmienia.. niestety
    Pamietam jak sama lecialam 3 lata temu na Kos a teraz bym raczej nie poleciala.. pomimo, ze wyspa jest pięknaa

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów