Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Pierwsze wakacje z maluchem

Według mnie najlepszym miejsce na pierwsze wspólne wakacje jest wyjazd nad morze lub jezioro. Bo chyba nic dzieciaków bardziej nie ucieszy jak szaleństwa w wodzie i zabawy w piasku. Nasze polskie morze ma wiele spokojnych miejsc. Idealnych na wakacje z małym dzieckiem.

2. BabyApp
    Widzę, że kierunek północny cieszy się dużym powodzeniem. Ja też jadę w tym roku nad polskie morze. Myślę, że maluch prześpi podróż w samochodzie, bo już nie raz tak było, teraz szukam jakiegoś taniego noclegu w Kołobrzegu. Oczywiście byłoby fajnie, jakby był przystosowany do rodzin z małym dzieckiem. Może macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna.

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Jeśli jedziecie na wakacje z malutkim dzieciaczkiem warto jest wynająć miejsce noclegowe w wygodnym hotelu Ja również jestem mamą małego szkraba. W tym roku pojechaliśmy na wakacje, zarezerwowałam miejsce w hotelu z tej grupy: http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml - konkretnie w Krakowie - niecałe 100 zł za nocleg a wygoda bardzo duża - fajny spory pokój, ładna łazienka.

Member
    majeczka29

Jeśli jedziecie z maluszkiem myślę, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby wynajęcie osobnego apartamentu. Mogę Wam polecić świetne miejsce w którym wypoczywaliśmy z mężem w tym roku a mianowicie to mieszkanko: http://joviapartments.com/pl/apartments/1 - przepięknie urządzone, bardzo eleganckie, idealne dla kogoś kto ceni prywatność i spokój. Osobna kuchnia to dodatkowa wygoda.
    Jeśli chcesz możesz sobie tam zamówić dodatkowe usługi concierge w ramach których obsługa zrobi co tylko będziesz chciała - zapewni opiekę nad dzieciaczkiem czy bilety do kina.
    Poniżej fotka apartamentu:
    http://joviapartments.com/pl/apartments/3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4390a38ce398d52715414860b208cf6716a87780.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	50.5 KB
ID:	65182

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Takie apartamenty są lepszym rozwiązaniem, niż hotel, bo zwykle są wygodniejsze, niż jeden pokój w hotelu, no i mają kuchnię, co przy małym dziecku jest nie do przecenienia.

Junior Member
    mamu

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-04 zobacz kalendarz
    Proszę spróbować popytać się w biurach podróży. Często mają oferty na wakacje z dzieckiem. Wtedy o nic nie trzeba się martwić.

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    My pierwsze wakacje spędziliśmy jak jeziorem Było super, wynajęty domek, czyste jeziorko

9. BabyApp
    Tak z dziećmi to najgorsza jest podróż ,ja właśnie tez rozglądam się za odpowiednim hotelem gdzie mogła bym wrócić do sił i porządnie się zrelaksować

Junior Member
    koryna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-01 zobacz kalendarz
    My z naszą córcią pierwsze wakacje mamy za sobą. Mała urodziła się 1 lipca 2013 , więc idealnie się złożyło, że całe lato miałyśmy tylko dla siebie. W te wakacje wybieramy się do Wiela na odpoczynek, szerszych planów nie mamy. Ale cudownym atutem jest to, że mieszkamy w Gdańsku, nad samym morzem, więc o atrakcje tutaj na miejscu nie jest trudno.

Member
    sally

Mieszka w
    http://www.e-wczasy.net.pl/rodzaj/domki-letniskowe
    Polecam raczej Polskę ponieważ będzie najbezpieczniej.
    Jeśli jednak chciałybyście wybrać się z dzieciaczkiem za granicę to warto jest wybrać się do bezpiecznego kraju takiego jak na przykład Turcja - polecieliśmy tam z mężem z dziećmi w zeszłym roku i bardzo nam się podobało. Fajne plaże, mili ludzie no i wysoki standard. Z uwagi na to,że wybraliśmy raczej lepszy hotel nie groziły nam żadne rewelacje żołądkowe. Warto jest przeszukać sobie oferty różnych biur podróży: http://wakacyjnaturcja.pl/ na przykład tutaj aby sprawdzić sobie gdzie mają obecnie najlepsze oferty ( jeśli lecicie z malcem warto jest wybrać hotel 5*).

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów